A Magyar Kerékpáros Szakági-szövetség (MKSZSZ) a 2006-os eredmények alapján megválasztotta az év legjobbjait országúton és pályán egyaránt. A voksolás alapján 2006 legjobb országúti csapata a P-Nívó-Betonexpressz 2000 lett!


Az NSO ajánlja:
magyarországi eseményen is.
Elért eredményeikről a számok is tanúskodnak: kerékpárosaik 2006-ban 23 győzelmet, 19 második és 24 harmadik helyezést értek el.
A két legrangosabb magyarországi nemzetközi versenyen, a DCG Tour de Hongrie és a Gemenci Nagydíj csapatversenyét is a P-Nívó-Betonexpressz 2000 nyerte meg! A Magyar körverseny összetett versenyében a klub színeit képviselő Remák Zoltán (képünkön) a második, míg Szekeres Csaba pedig a harmadik helyen zárt.
Az országúti világbajnokságon négy kategóriában öt P-Nívó-Betonexpressz 2000-versenyző - Remák Zoltán, Szekeres Csaba, Cziráki István, Kusztor Péter és Haiszer Ákos - is rajthoz állhatott Salzburgban!
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





