Asztalitenisz Eb: mélyponton a törököktől is kikapó női csapat

MTI MTIMTI MTI
2009.09.16. 14:20
Címkék
A két éve arany-, tavaly ezüstérmes magyar női asztalitenisz-válogatott történelme leggyengébb teljesítményével a 12. helyen végzett a stuttgarti asztalitenisz Európa-bajnokságon, miután szerdán kikapott a török csapattól.

A magyarok eddigi legrosszabb eredménye a kilencedik hely volt, még 1970-ben Moszkvában.

A mostani mérkőzésen kisebb kézsérülése miatt nem szerepelt az első számú játékos, Tóth Krisztina. Helyette az újonc Madarász Dóra kapott lehetőséget.

ASZTALITENISZ EB
Eredmények:
Nők, a 11. helyért
Törökország–Magyarország 3–1
Fulya Özler–Madarász Dóra 3:1 (8, –8, 9, 1)
Melek Hu–Lovas Petra 3:2 (–5, 9, –12, 6, 2)
Sirin He–Póta Georgina 0:3 (–7, –4, –9)
Melek Hu–Madarász 3:0 (10, 3, 4)

 

Legfrissebb hírek

Máris vezet Franciaország és Szenegál

Foci vb 2026
1 perce

Kezdődik a ma esti meccsdömping – indulnak élő, szöveges közvetítéseink!

Foci vb 2026
13 perce

A FIFA nem engedélyezte a franciáknak a gyászkarszalagot

Foci vb 2026
16 perce

Vb 2026: Szenegál–Irak 1–0

Foci vb 2026
18 perce

Vb 2026: Norvégia–Franciaország 0–1

Foci vb 2026
22 perce

Ha norvég meccs, akkor nem maradunk evezés nélkül

Foci vb 2026
33 perce

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
38 perce

Marozsán nem jutott be a fináléba, szettelőnyről kikapott a mallorcai tenisztorna elődöntőjében

Tenisz
42 perce
Ezek is érdekelhetik