Asztalitenisz Eb: az újonc Madarász kiesett az első fordulóban

MTI MTIMTI MTI
2009.09.17. 15:54
Címkék
Az újonc Madarász Dóra számára az első forduló jelentette a végállomást női egyesben a stuttgarti asztalitenisz Európa-bajnokságon, a többiek – Póta Georgina, Tóth Krisztina és Lovas Petra – sikerrel vették a csütörtöki nyitó kört.

A viadal honlapja szerint Madarásznak nem volt szerencséje a sorsolásnál, hiszen mindjárt a címvédő litván Ruta Paskauskienével kellett farkasszemet néznie, s nem is tudott meglepetést szerezni, négy sima játszmában kapott ki.

 

 ASZTALITENISZ EB
NŐI EGYES, 1. FORDULÓ (A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
Póta Georgina–Audrey Mattenet (francia) 4:1 (5, –8, 9, 9, 6)
Tóth Krisztina–Katalina Gatinszka (bolgár) 4:0 (7, 5, 8, 9)
Lovas Petra–Michal Argaman (izraeli) 4:1 (5, –9, 7, 5, 5)
Ruta Paskauskiene (litván)–Madarász Dóra 4:0 (9, 7, 6, 4)

 

Legfrissebb hírek

Máris vezet Franciaország és Szenegál

Foci vb 2026
1 perce

Kezdődik a ma esti meccsdömping – indulnak élő, szöveges közvetítéseink!

Foci vb 2026
12 perce

A FIFA nem engedélyezte a franciáknak a gyászkarszalagot

Foci vb 2026
15 perce

Vb 2026: Szenegál–Irak 1–0

Foci vb 2026
17 perce

Vb 2026: Norvégia–Franciaország 0–1

Foci vb 2026
21 perce

Ha norvég meccs, akkor nem maradunk evezés nélkül

Foci vb 2026
33 perce

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
37 perce

Marozsán nem jutott be a fináléba, szettelőnyről kikapott a mallorcai tenisztorna elődöntőjében

Tenisz
41 perce
Ezek is érdekelhetik