BL: Ilyen esély nem adódik többet az életben - Schweinsteiger

2012.05.19. 13:48
Címkék
A Bayern München középpályása, Bastian Schweinsteiger úgy véli, csapatának élnie kell a lehetőséggel, hogy hazai pályán nyerje meg a Bajnokok Ligája döntőjét a Chelsea ellen, mert erre biztosan nem lesz esélye a jövőben.

„Élni kell a kínálkozó lehetőséggel – mondta Bastian Schweinsteiger. – Ilyen esély nem adódik még egyszer az életben. Olyan ez, mint a kétezer-hatos világbajnokság volt – hazai pályán játszottunk, és tudtuk jól, több ilyen sanszunk sohasem lesz. Remekül teljesítettünk a tornán, mégsem jutottunk a döntőbe, nem hódítottuk el a trófeát. Azt hiszem, a mostani meccs kiváló alkalom arra, hogy feledtessük valamelyest a múltat, és végre történelmi tettet hajtsunk végre.Bastian Schweinsteiger. – Ilyen esély nem adódik még egyszer az életben. Olyan ez, mint a kétezer-hatos világbajnokság volt – hazai pályán játszottunk, és tudtuk jól, több ilyen sanszunk sohasem lesz. Remekül teljesítettünk a tornán, mégsem jutottunk a döntőbe, nem hódítottuk el a trófeát. Azt hiszem, a mostani meccs kiváló alkalom arra, hogy feledtessük valamelyest a múltat, és végre történelmi tettet hajtsunk végre.

„Öt hónapot kellett kihagynom a sérülésem miatt. Mindig csak az lebegett a szemem előtt, hogy eljussak valamiképp a döntőig, s most, hogy sikerült, még egy lépcsőfokot, a legfontosabbat kellene megmászni. Mindent meg kell tehát tennünk a sikerért, és remélem, beérik a munkánk gyümölcse″ – tette hozzá a középpályás, aki szerint nagy szó, hogy a bajorok több saját nevelésű játékossal jutottak el a fináléig.

Legfrissebb hírek

Videó: már most kettővel több kiállítás van a 2026-on vb-n, mint Katarban

Foci vb 2026
2 perce

Ez eldőlt? Kanada már hárommal megy a szünetben

Foci vb 2026
32 perce

Jonathan David duplázott, Kanada egy félidő alatt hármat vágott Katarnak – videó

Foci vb 2026
41 perce

Johan Manzambi: Ma este már nem fogok tudni aludni

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött Kanada–Katar mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Csak a Magyarország–Salvador meccsen hoztak össze több gólt a cserék, mint a svájci–bosnyákon

Foci vb 2026
1 órája

Pénteki sportműsor: folytatódik a labdarúgó-vb, pályán a társházigazdák

Minden más foci
1 órája

Csak a Magyarország–Salvador meccsen hoztak össze több gólt a cserék, mint a Svájc–Bosznia-Hercegovina találkozón – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik