Játékossors: „Terrynek Argentínában levágnák a lábát” - Tévez

Vágólapra másolva!
2010.03.04. 11:32
Címkék
Carlos Tévez, a Manchester City argentin labdarúgója a The Sun brit bulvárlapnak elmondta, ha valaki Argentínában házasságtörést követ el csapattársának barátnőjével, mint ahogy Angliában a Chelsea játékosa, John Terry tette, akkor az illetőnek levágják a lábát, de lehet, hogy már nem is élne.

„Úgy gondolom, hogy Terry minden erkölcsi határt átlépett. Ha a hazámban valaki ilyet tesz, akkor elveszti a lábait, vagy talán nem is éli túl" – magyarázta Tévez, aki a Chelsea elleni, 4–2-re megnyert vasárnapi mérkőzésen összetűzésbe is keveredett Terryvel, de azt mondta, a két esetnek semmi köze egymáshoz.

„Az nem tetszett, hogy megrángatta a mezem, ezért lettem rá dühös" – mondta.

Mint ismeretes, John Terry korábbi csapattársa, Wayne Bridge barátnőjével követett el házasságtörést, ennek következtében Fabio Capello, az angol válogatott szövetségi kapitánya a nemzeti együttes csapatkapitányi karszalagját elvette a játékostól.

 

Legfrissebb hírek

Pavlova és Sviatchenko győzött párosban a négy nemzet műkorcsolya- és jégtáncbajnokságon

Téli sportok
5 órája

A Liverpool megerősítette Slot állását; Szuhodovszki Soma a Fradi ellen jubilálhat

E-újság
5 órája

Bizonyosság vagy remény – Ballai Attila publicisztikája

Kézilabda
5 órája

Elnyűhetetlen harcos – Smahulya Ádám jegyzete

Angol labdarúgás
5 órája

Vasárnapi sportműsor: német–norvég döntő a női kézi-vb-n

Minden más foci
5 órája

Az Arsenal két öngóllal győzte le a Wolverhamptont

Angol labdarúgás
5 órája

Jégkorong: kikapott az olaszoktól az U20-as válogatott a milánói vb-n

Utánpótlássport
6 órája

Bodor Boldizsár: Végre volt tartása a csapatnak

Labdarúgó NB I
6 órája
Ezek is érdekelhetik