Anglia: a második ligából érdeklődnek Fülöp Márton iránt

2008.08.29. 03:23
Címkék
Néhány nappal az átigazolási időszak zárása előtt egyelőre nincs semmi konkrét fejlemény Fülöp Márton jövőjét illetően, a magyar válogatott kapus maga kérte Roy Keane menedzsert, hogy legyen harmadik számú kapus a klubnál, mivel továbbra is szeretne eljönni a Sunderlandtől.
Mint ismeretes, a magyar légiós a nyolcmillió fontért vett skót válogatott Craig Gordon mellett nem fér be a kezdőcsapatba, így szeretne távozni a Premier League-es csapattól, hogy állandó játéklehetőséghez jusson.A magyar válogatott futballista nem ragaszkodik Angliához, szívesen átjönne a kontinensre is védeni, ha egy nívós bajnokságban szereplő csapat hívná.Fülöp egyébként nincs kétségbeesve amiatt, hogy néhány nappal az átigazolási időszak lejárta előtt még nem dőlt el a jövője, hiszen kölcsönszerződéssel a szezon közben is válthat klubot.Információink szerint Fülöp iránt a Championship, azaz az angol másodosztály egyik legjobb játékerőt képviselő klubja érdeklődik élénken, így elképzelhető, hogy a napokban okosabbak leszünk majd a kapus jövőjét illetően.
Legfrissebb hírek

A Leverkusen középpályása lett a meccs legjobbja

Foci vb 2026
9 perce

NBA: a Milwaukee elcserélte a kétszeres MVP Adetokunbót

Amerikai sportok
17 perce

Több ezren mozdultak meg az Olimpia Napján

Hirdetés
21 perce

Hetvenéves Kenéz György, aki első nagy tornáján olimpiai bajnok lett

Vízilabda
23 perce

Vb 2026: Messi rekorder lett; Mbappé és Haaland is duplázott – a 12. játéknap 15 gólja egy helyen

Foci vb 2026
37 perce

Benbuali a negyedik győri, aki vb-meccsen játszott és a második gólszerző

Foci vb 2026
37 perce

„Jobb meccset játszottunk, mint Argentína ellen”

Foci vb 2026
46 perce

A győri Benbuali vezérletével Algériának továbbra is jól megy ázsiai csapatok ellen – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik