Fülöp Mártont szerződtetné a Premier League-be feljutott Stoke City

2008.05.13. 09:21
Címkék
A magyar válogatott hálóőre nemrég bemutatkozhatott az angol elsőosztályban, mégis elvágyik a Sunderlandből. Szerencsére akad kérője, ráadásul szintén Premier League-es csapat.
Fülöp jövőre több szerephez juthat a Premier League-ben
Fotó: NS Archív
Fülöp jövőre több szerephez juthat a Premier League-ben
Fülöp jövőre több szerephez juthat a Premier League-ben
Fotó: NS Archív
Fülöp jövőre több szerephez juthat a Premier League-ben

Fülöp Mártont szívesen leszerződtetné a Stoke City. A magyar válogatott elsőszámú hálóőre jelenleg a Sunderland csapatát erősíti, de ebben az idényben már szerepelt kölcsönben a Stoke Citynél.

A magyar kapus csak a kispadról izgulhatta végig az Ipswich elleni 1–0-ás sikert, majd rögtön vissza is hívta a Sunderland vezetősége. A jelek szerint azonban a Citynél szeretnék, ha a későbbiekben már nem csak kölcsönben szerepelne az angol csapatban.

Tont Pulis, a Stoke menedzsere bízik benne, hogy másfélmillió fontért sikerül megegyezni a Sunderland vezetőivel, és jövőre a Premier League küzdelmeiben már Fülöp is a frissen feljutott gárda segítségére lehet.

A Stoke City második helyen végzett a Gera Zoltánt foglalkoztató West Bromwich Albion mögött a Championshipben, így egyenes ágon kvalifikálta magát a csapat az angol elsőosztály következő idényére.

Fülöp Márton még 2004-ben szerződött Angliába, aTottenhamhez, ahol azonban tétmeccsen nem jutott szóhoz, hiszen az együttes elsőszámú kapusa az angol válogatott Paul Robinson volt.

A Sunderlandben mindössze a Premier League utolsó fordulójában léphetett pályára kezdőként, így nem csoda, hogy a magyar futballista boldogan csatlakozna a Stoke Cityhez.
Legfrissebb hírek

Kiss Péter Pál hatodik alkalommal világbajnok!

Kajak-kenu
4 perce

Socca-vb: a magyar válogatott könnyed győzelemmel nyitott Nigéria ellen

Minden más foci
11 perce

Pétervári-Molnár 15., Gadányi 20. lett az evezős-vb-n

Egyéb egyéni
24 perce

Kodrót ismét kölcsönadta a Ferencváros – most Görögországba

Labdarúgó NB I
48 perce

NHL: rekordszerződést kötött a Colorado hátvédje

Amerikai sportok
54 perce

Könnyű mondani, de nem remeghetnek meg a zuglói lábak a Diósgyőr ellen

Labdarúgó NB II
1 órája

Piros Zsombor olasz, Bondár Anna cseh ellenféllel kezd a US Open főtábláján

Tenisz
1 órája

Öttusa-vb: Guzi Blanka ott van a döntőben Kujjangban, Erdős Rita búcsúzott

Egyéb egyéni
1 órája