Arsenal: Wenger inkább Madridba küldené Ashley Cole-t

2006.07.31. 11:03
Címkék
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban legutóbb a negyedik helyen végző Arsenal játékosa, Ashley Cole (képünkön) az egyik legkapósabb játékos a nyári átigazolási piacon. Az angol bajnok Chelsea és a spanyol bajnokság ezüstérmese, a Real Madrid szállt képzeletben ringbe a megszerzéséért, előbbiek már megtették, 25 millió eurós első ajánlatukat.
Arséne Wenger, az Ágyúsok francia menedzsere úgy nyilatkozott, hogy ha már le kell mondania játékosáról, személy szerint szívesebben látná, ha a Real Madridban folytatná és nem az egyik honi riválist erősítené a jövőben.

Az angol válogatottban is alapember Ashley Cole jelen pillanatban balhátvéd poszton a legelőkelőbb helyen jegyzett játékos a kontinensen, így a világon is.

Konkrét ajánlat azonban ezidáig Cole-ért csak a Chelsea-től érkezett - a már említett 25 millió euró -, de ezt az Arsenal egyelőre kevesli és kivár. Hátha a madridi rivális tényleges beszállása a licitbe emeli a tétet. Spanyol lapinformációk szerint a Real első, nemhivatalos ajánlata 18 millió euró volt, ami a Chelsea ajánlatát és az Arsenal elvárását figyelembe véve egyelőre nem tűnik túl meggyőzőnek.

A Realnál Roberto Carlos hétvégi távozását követően üresedett meg a poszt és vár betöltésre. A másik jelölt a lyoniak francia válogatott védője, Eric Abidal.
Legfrissebb hírek

Visszavonult az ecuadori válogatott gólrekordere

Foci vb 2026
12 perce

Statisztikák: Balogun elit társasághoz csatlakozott, Pochettino amerikai történelmet írt

Foci vb 2026
1 órája

Videó: Kane duplázott; Belgium drámai meccsen ment tovább – a 21. játéknap góljai egy helyen

Foci vb 2026
1 órája

Pocchettino: Mindenki számára nehéz ellenfél leszünk

Foci vb 2026
2 órája

A harmadik társházigazda is nyert – az Egyesült Államok is továbbjutott

Foci vb 2026
2 órája

Balogun gólt lőtt, majd pirosat kapott, de az USA tíz emberrel is felülmúlta a bosnyákokat

Foci vb 2026
2 órája

Videó: emiatt állították ki az amerikaiak hősét, nem lehet ott a Belgium elleni nyolcaddöntőben

Foci vb 2026
2 órája

Videó: Balogun gólt szerzett, majd LeBron James ikonikus mozdulatával ünnepelt

Foci vb 2026
3 órája
Ezek is érdekelhetik