MU: Kuszczak lehet az új tartalékkapus

2006.05.22. 10:21
Címkék
Angol lapértesülések szerint az élvonalból kiesett West Bromwich Albion kapusa, Tomasz Kuszczak a Manchester Unitedhez igazol. A Daily Mirror úgy tudja, hogy a labdarúgó vételára 2 millió font lesz.
A fiatal lengyel hálóőr szerződése jövőre jár le Gera Zoltán klubjánál, de nyilvánvalónak tűnik, hogy nem utasítaná el a Vörös Ördögök ajánlatát.

Az MU mindenképpen igazol kapust ezen a nyáron, mert Tim Howard a következő szezont kölcsönjátékosként az Evertonnál tölti, így szükség van egy helyettesre Edwin van der Sar mögött.

A 24 éves Kuszczak jól védett a WBA-ban, bár időnként nagyokat hibázott. Teljesítménye elnyerte Pawel Janas szövetségi kapitány tetszését, így tagja a világbajnokságra készülő lengyel válogatott keretének.
Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: a Veszprém a PSG-vel játszik a kézilabda BL-ben a negyeddöntőbe jutásért

Minden más foci
1 órája

50 éves a korábbi, 108-szoros válogatott kapus, Király Gábor; A védelem masszív, a gól most hiányzott

E-újság
1 órája

Olaszország sorozatban harmadszor nem lesz ott a vb-n!

Foci vb 2026
1 órája

Először is: ne árts – Malonyai Péter publicisztikája

Spanyol labdarúgás
1 órája

Fő a bizalom – Deák Zsigmond jegyzete

Magyar válogatott
1 órája

A Nemzeti Sport csapata bronzérmet szerzett a Hoffer-kupán

Minden más foci
1 órája

Férfi kézi El: a Melsungen és az Elverum is kikapott

Kézilabda
1 órája

NS-értékelés: Dárdai Márton volt a görögök elleni iksz legjobbja

Magyar válogatott
1 órája
Ezek is érdekelhetik