Megemlékezés George Best születésnapján

Vágólapra másolva!
2006.05.22. 13:50
Címkék
A Manchester United szurkolói emlékező ünnepséget tartottak a november 25-én elhunyt George Best születésnapján: az eseményen az észak-ír sportember édesapja, Dickie Best és nővére, Barbara McNarry is megjelent. Az egykori csapattársakat Paddy Crerand képviselte. A néhai sportember ma lenne 60 éves.


A két szurkolói szövetség által szervezett rendezvényre több százan mentek el, s adakoztak a George Best nevét viselő alapítvány javára.

Barbara McNarry megköszönte a szurkolók támogatását, s azt is elmondta, hogy a világ minden pontjáról érkezett szeretet és tisztelet segített elviselni a családtagoknak a legnehezebb pillanatokat.

Manchester mellett George Best szülővárosában, Belfastban is megemlékeztek a sportemberről. Utóbbi városban ma a legendás futballista nevét "vette fel" a nemzetközi repülőtér.
Legfrissebb hírek

Szoboszlai győztes gólpasszal jubilált; Halász Bencébe Pars Krisztián öntött lelket

E-újság
6 órája

Csütörtöki sportműsor: hat BL-csata, pályán a Veszprém a férfi kézi BL-ben

Minden más foci
6 órája

Nagy baj lehet – Jakus Barnabás publicisztikája

Nemzeti Sport
7 órája

Négy angol gól a Bayern München és a Chelsea rangadóján... és kétgólos német siker a végén

Bajnokok Ligája
7 órája

Ott folytatták, ahol májusban abbahagyták: a címvédő PSG átgázolt az Atalantán a Parc des Princes-ben

Bajnokok Ligája
7 órája

Angol Ligakupa: leadta kétgólos előnyét és kiesett Walesben a Forest

Angol labdarúgás
7 órája

Szoboszlai szögletéből Van Dijk győztes gólt fejelt az Atlético ellen, Kerkez debütált a BL-ben

Bajnokok Ligája
7 órája

Marcus Thuram fejjel duplázott, az Inter megverte az Ajaxot

Bajnokok Ligája
7 órája
Ezek is érdekelhetik