Anglia: Djibril Cissé Marseille-be menne a Liverpoolból

2006.05.19. 13:42
Címkék
Djibril Cissé, az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Liverpool csatára a francia La Provence nevű lapon keresztül üzente meg az Olympique Marseille vezetőinek, hogy örömmel futballozna a kikötővárosban.

Cissé, aki a francia válogatott világbajnokságra készülő keretének is tagja, elmondta, szívesen visszatérne hazájába Angliából, miután a Liverpoolban Rafa Benítez jövőre várhatóan nem a kezdőcsapatban számol vele.

"Franciaországban számomra két klub létezik, az Auxerre és a Marseille. Mindig nagy álmom volt ott szerepelni" - árulta el a 24 éves támadó.

"Az elmúlt nyáron, majd télen is többször beszéltem a Marseille képviselőivel, és közel is álltunk a megegyezéshez, de végül a Liverpool nem engedett el. Marseille-ben talán azt gondolták, hogy miattam esett kútba az ügy, de egyáltalán nem ez a helyzet. Ha újra felvennék velem a kapcsolatot, komolyan elgondolkodnék egy ajánlatról" - mondta a francia csatár, aki 221 mérkőzésen 98 gólt szerzett a Mersey-partiaknál.

"A végső döntést azonban csak a világbajnokság után fogom meghozni" - jelentette ki Cissé.
Legfrissebb hírek

Rodri Barcelonába, Tóth Rajmund Konyába érkezett meg – ez történt hétfőn a transzferpiacon

Minden más foci
17 perce

Keddi sportműsor: BL-selejtezők Varga Barnabással és Vitális Milánnal

Minden más foci
28 perce

Aubameyang góllal, a Depor hazai döntetlennel tért vissza a La Ligába

Spanyol labdarúgás
30 perce

Demjén Patrik remek napot fogott ki; Kós Hubert nem teljesen elégedett

E-újság
31 perce

Videó: Tóth Rajmund megérkezett Törökországba

Labdarúgó NB I
40 perce

Tisztelt szerkesztőség! – Malonyai Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
44 perce

Könyökvédősök – Deák Zsigmond jegyzete

Labdarúgó NB I
44 perce

Sakk: az indiai Pranesh ötödmagával vezet három forduló után a nagykanizsai tornán

Egyéb egyéni
1 órája