Ferguson halasztaná a bajnokavatást

2006.04.18. 11:58
Címkék
Sir Alex Ferguson azt szeretné, ha nem dőlne el április 29-én az angol labdarúgó-bajnokság aranyérmének a sorsa, vagyis a második helyen álló Manchester United legyőzné a címvédő és listavezető Chelsea-t a Stamford Bridge-en.

“Fantasztikus mérkőzés lesz, mert mi a második hely megőrzéséért harcolunk. Remélem, hogy elérjük a célunkat” – mondta a Vörös Ördögök vezetőedzője.

Ferguson hozzátette: biztos, hogy hatalmas szurkolói érdeklődés övezi majd a mérkőzést.

"Mindenki várja a találkozót, a klub összes munkatársa és a szurkolótábor" - jelentette ki az MU szakmai irányítója.

A skót szakember kollégája, a Chelsea-t irányító Jose Mourinho természetesen azt várja, hogy a londoni drukkerek már áprilisban ünnepelhetnek.

“Fokozná az örömünket, ha a Manchester United legyőzésével biztosítanánk be a sikerünket, de természetesen akkor sem leszünk szomorúak, ha Blackburn vagy a Newcastle ellen döntetnénk el a kérdést” – jegyezte meg a portugál edző.

Három fordulóval a zárás előtt a Chelsea 9 ponttal előzi meg a Manchester Unitedet, vagyis gyakorlatilag eldőlt a bajnoki cím sorsa.
Legfrissebb hírek

Oszaka karriercsúcsot ért el Wimbledonban

Tenisz
11 perce

Zalánki Gergő visszatér a Pro Reccóhoz – hivatalos

Vízilabda
23 perce

A rekordok éve: amíg bírja, nyomja! – interjú Kozák Lucával

Képes Sport
50 perce

Először lesz magyar női bírópáros egy kézilabda Eb-n

Kézilabda
57 perce

A Zalaegerszeg argentin ügyvezetője szerint Messiék ismét világbajnokok lehetnek

Foci vb 2026
1 órája

Gólja után Haalandról nevezték el a norvég kislányt

Foci vb 2026
1 órája

Damián Pedrosa: Az argentinok a jelenlegi formájukban megnyerhetik a vb-t

Foci vb 2026
1 órája

Várkonyi Bence a Qarabagnál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik