Anglia: a Tottenham három éven belül a bajnoki címre hajt

2006.04.13. 22:00
Címkék
Az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Tottenham Hotspur együttese három éven belül esélyes lehet a Premier League-elsőségre, legalábbis Martin Jol, a csapat holland menedzsere szerint.
Martin Jolnak komoly tervei vannak
Martin Jolnak komoly tervei vannak
Martin Jolnak komoly tervei vannak
Martin Jolnak komoly tervei vannak
"A következő három évben komoly erőfeszítéseket teszünk majd, hogy versenyben legyünk az angol bajnokságért" - jelentette ki a tréner.

Jol szerint sikerült megteremteni azokat az alapokat, amelyekre építve csakhamar bajnokesélyes gárdát ttud majd kiállítani a White Hart Lane-en.

"Állandóságra van szükség a csapatban, a mi együttesünk gerince pedig jó ideje megvan. Ledley King, Paul Robinson, Michael Carrick régóta a miénk. Robbie Keane is négy évig nálunk marad, és ott van Jermaine Defoe is."

"Nagy előnyünk a többi klubbal szemben, hogy a csapatunk nagy része angol játékosokból áll. Ha így is a csúcsra tudnánk jutni, az nem csak a mi számunkra lenne hatalmas fegyvertény, hanem az egész angol labdarúgás számára is" - jelentette ki a Spurs mestere.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: próbajátékosok is szerepet kaptak a Besiktassal szemben alulmaradó Gyirmótban

Labdarúgó NB II
14 perce

Már nagy a vidámság Miamiban, így hangolódnak az argentin szurkolók

Foci vb 2026
44 perce

A kapus után újabb három játékos távozott az NB I-es Kispest-Honvédtól

Labdarúgó NB II
51 perce

F1, Brit Nagydíj, sprintidőmérő

F1
51 perce

Messi újabb rekordokat dönthet meg

Foci vb 2026
1 órája

Xhaka a mélységipassz-király

Foci vb 2026
1 órája

Öttusa: junior Európa-bajnok a magyar női csapat

Utánpótlássport
1 órája

Megvan az ETO FC BL-kerete, Benbuali is készülhet a Víkingur ellen

Bajnokok Ligája
1 órája
Ezek is érdekelhetik