Van Nistelrooy Henrytól és Sevcsenkótól tanulna

2006.02.26. 15:06
Címkék
Ruud van Nistelrooy, a Manchester United labdarúgócsapatának támadója cáfolta azokat a híreket, hogy az olasz AC Milanhoz igazolna, egyúttal azt bizonygatta, hogy a jövőjét az Old Traffordon képzeli el. Erről az olasz La Gazzetta dello Sportnak nyilatkozott a holland csatár.
Ruud van Nistelrooy mindent vissza akar fizetni, amit az Old Traffordon kapott
Ruud van Nistelrooy mindent vissza akar fizetni, amit az Old Traffordon kapott
Ruud van Nistelrooy mindent vissza akar fizetni, amit az Old Traffordon kapott
Ruud van Nistelrooy mindent vissza akar fizetni, amit az Old Traffordon kapott

Az utóbbi időszakban több olasz és spanyol együttessel hozták hírbe Ruud van Nistelrooyt, a Manchester United gólerős csatárát, aki jelenleg 19 találattal vezeti az angol bajnokság góllövőlistáját.

Van Nistelrooy a vasárnapi Manchester United–Wigan Ligakupa-döntő előtt arról beszélt: maximálisan elégedett a Vörös Ördögöknél, és egyetlen vágya van, hogy sokoldalúbb játékossá váljon.

Noha a holland gólvágó egyike a világ legjobb befejező csatárainak, irigyli Thierry Henry ravaszságát és szép stílusát, valamint Andrij Sevcsenko sokoldalúságát.

„Lojális akarok maradni a Unitedhez, vissza akarok fizetni mindent, amit tőlük kaptam” – idézte az olasz La Gazzetta dello Sport című sportújság Sportsweek nevű magazinja Van Nistelrooyt.

„A szívem azt mondja, hogy itt a helyem, és még van néhány dolog, amiben hiszek, amit el akarok érni. Azt hiszem, sokat fejlődtem, amióta itt vagyok, de tudom azt is, hogy a végső céltól még messze vagyok.”

„Úgy gondolom, hogy az út nyolcvan százalékát tettem meg eddig – folytatta a 29 esztendős csatár. – Szeretnék elegánsabban játszani. Amikor látom Henryt elfutni a szélen vagy Sevcsenkót, amint teljesen kiveszi a részét a csapatjátékból, világos előttem, milyenné szeretnék válni.”
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Vozinha sikeres cselt mutatott be – megelőzte Cristiano Ronaldót!

Foci vb 2026
3 perce

Egy Bergkamp-gól, amelyet sokáig elnézegetnénk – vb-videók

Minden más foci
4 perce

Hatalmas hőségben jön a Paraguay–Franciaország vb-nyolcaddöntő

Foci vb 2026
7 perce

Hugo Sánchez üzent Angliának: Mexikó készen áll a csodára!

Foci vb 2026
12 perce

Felkészülés: a szünetben még vesztésre állt a Vasas, de legyőzte felvidéki vendégét

Labdarúgó NB I
26 perce

Molnár Martin negyedik a brit Formula–3-as bajnokság első mogyoródi futamán

Egyéb autó-motor
44 perce

Vozinha elárulta, mit mondott neki Messi

Foci vb 2026
44 perce

Sorozatban negyedszer juthat a nyolc közé Franciaország

Foci vb 2026
53 perce
Ezek is érdekelhetik