NHL: a hosszabbításban dőlt el, nyert a Dallas Stars

MTI MTIMTI MTI
2020.09.11. 06:59
Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, a nyugati főcsoportdöntő harmadik felvonásán a Dallas Stars hosszabbításban 3–2-re legyőzte a Vegas Golden Knightsot.

Az edmontoni mérkőzést Alekszandr Radulov döntötte el, aki a ráadásban nagyon gyorsan, mindössze fél perc elteltével gólt lőtt. Az orosz játékos a mostani rájátszásban másodszor szerzett győztes találatot hosszabbításban, a Dallas pedig mind a három ráadásba torkolló mérkőzését megnyerte.

A Dallas kapujában egy másik orosz, Anton Hudobin parádézott, 38 védést mutatott be. Különösen a harmadik harmadban tett sokat a csapatáért, amikor 18–4 volt a kapura lövési arány a Vegas javára.

NHL, RÁJÁTSZÁS
NYUGATI FŐCSOPORT, DÖNTŐ

Dallas Stars–Vegas Golden Knights 3–2 (0–0, 1–0, 1–2, 1–0) – hosszabbítás után
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2–1 a Dallas Stars javára.