HIRDETÉS
HIRDETÉS
Nemzetisport.hu 2009.08.21 17:08 Frissítve: 2015.02.25 01:50

MAGYAR KUPA 2009–2010

Hosszú az út a fináléig: a megyei selejtezők után augusztus elején megkezdték a csapatok a küzdelmeket a labdarúgó Magyar Kupa főtábláján. Az első körben a megyei selejtezők továbbjutói léptek pályára, az NB II-es együttesek a második fordulóban kapcsolódtak be a versengésbe. Az élvonalbeli együttesek többsége a harmadik kanyarban csatlakozik a mezőnyhöz. A továbbjutás az első négy körben egy mérkőzésen dől el. Kövesse az eredményeket adatbankunk segítségével!

HIRDETÉS

ÖTÖDIK FORDULÓ
NEGYEDIK FORDULÓ
HARMADIK FORDULÓ
MÁSODIK FORDULÓ
ELSŐ FORDULÓ


DÖNTŐ
Debreceni VSC–ZTE FC
3–2
ELŐDÖNTŐ
Újpest–ZTE FC
0–10–0
Bp. Honvéd–Debreceni VSC
1–1
1–2

NEGYEDDÖNTŐ
Szigetszentmiklósi TK–ZTE FC 0–3 1–3
Videoton FC–Újpest FC 0–1 0–1
Budapest Honvéd–Győri ETO FC 1–1 1–0
Debreceni VSC-TEVA–MTK Budapest 2–0
0–2, 11-esekkel 5–4


5. FORDULÓ
Szombathelyi Haladás–ZTE  0–21–1
Győri ETO FC–Kaposvári Rákóczi  1–12–0
Videoton–Lombard Pápa Termál FC  3–00–0
KTE-Ereco–Újpest FC  2–52–6
Szolnoki MÁV FC (NB II)–Bp. Honvéd  4–10–3
Kaposvölgye (NB II)–Szigetszentmiklósi TK (NB II)  2–22–3
MTK Budapest–DVTK  3–03–0
Mezőkövesd-Zsóry SE (NB II)–DVSC-TEVA  1–4
3–4

4. FORDULÓ
FC Tatabánya (NB II)–Lombard Pápa Termál FC 1–2
Ajka FC (NB II)–Győri ETO FC 1–5
Bajai LSE (NB III)–Szombathelyi Haladás 0–1
PMFC (NB II)–ZTE FC 0–1 (h. u.)
Kaposvölgye VSC (NB II)–Paksi FC 1–0
Pálhalma Agrospeciál (megyei I.)–Videoton FC 1–4-nél félbeszakadt
Gyirmót SE (NB II)–Kaposvári Rákóczi 1–1, 11-esekkel: 4–5
Tura-Biotech USA (NB III)–MTK Budapest 0–6
Dunakanyar-Vác (NB II)–Budapest Honvéd 0–2
MTK Budapest II (NB II)–Újpest FC 0–4
RESTART-Ceglédi VSE (NB II)–Kecskeméti TE-Ereco 1–3
Tököl KSK (NB III)–Szigetszentmiklósi TK (NB II)
0–1
REAC (NB II)–Szolnoki MÁV (NB II)
1–4
Nyírbátor FC (megyei I.)–DVTK 0–4
Nyírmadai ISE (NB III)–DVSC–TEVA 2–8
Mezőkövesd-Zsóry SE (NB II)–DVSC–DEAC (NB II)
4–2

 A harmadik körbe a Debrecen, az Újpest, a Haladás és a Budapest Honvéd kivételével már az élvonalbeli csapatok is bekapcsolódtak.

3. FORDULÓ
Lébény SE (megyei I.)–Gyirmót SE (NB II) 0–6
Lövő SE (megyei II.)– Ajka FC (NB II) 1–8
Győri ETO FC II (NB II)–Lombard Pápa Termál FC 0–2
MTE 1904 (NB III)–Győri ETO FC 0–7
Győrszemere KSK (megyei I.)–FC Tatabánya (NB II) 1–5
Kinizsi SC Szabadegyháza (megyei II.)–Kaposvölgye VSC (NB II) 0–3
Pálhalma Agrospeciál (megyei I.)–BFC Siófok (NB II) 2–1
Kozármisleny (NB II.)–Paksi FC 0–1
Hévíz FC (NB II)–ZTE 0–3
ZTE II (NB II)–PMFC (NB II) 1–5
Tököl KSK (NB III)–Barcsi SC (NB II) 2–1
Videoton-Puskás Akadémia (NB II)–Videoton 0–3
RESTART-Ceglédi VSE (NB II)–Békéscsaba 1912 ESE (NB II) 1–0
Veszprém FC (NB III)–Kaposvári Rákóczi 1–2
Bajai LSE (NB III)–Makó FC (NB II) 2–1
Orosháza FC (NB III)–Kecskeméti TE-Ereco 0–3
Harta SE (megyei I.)–Szolnoki MÁV (NB II) 1–7
Mátészalkai MTK (megyei II.)–Mezőkövesd–Zsóry SE (NB II) 0–6
Putnok VSE (NB III)–DVSC–DEAC (NB II) 2–3
Nyírmadai ISE (NB III)–Nyíregyháza Spartacus 2–0
Mándok KSE (megyei I.)–DVTK 1–2
Nyírbátor FC (megyei I.)–Baktalórántháza VSE (NB II) 2–1 (hu)
Vecsési FC (NB II)–MTK Budapest 0–5
Dunakanyar-Vác (NB II)–Budaörsi SC (NB II) 2–0
MTK Budapest II (NB II)–FTC 2–0
Tura-Biotech USA (NB III)–Vasas 5–4 (hu)
Balassagyarmat SE (NB III)–REAC (NB II) 1–7
Jánoshidai SE  (megyei I.)–Szigetszentmiklósi TK (NB II) 0–2

2. FORDULÓ
Kaposmérői SE (megyei I.)–Kozármisleny SE (NB II)
0–3
Pogány-Tamko Trans (megyei I.)–Kaposvölgye (NB II)
3–4
Tisza Volán (NB III)–Békéscsabai Előre 1912 SE (NB II)
2–4
Putnok VSE (NB III)–Kemecse SE (NB III) 2–1
Érdi VSE (NB III)–Vecsési FC (NB II) 2–3
Tura Bio Tech USA (NB III)–BKV Előre SC (NB II) 4–2
Rákosmenti KSK (NB III)–Tököl KSK (NB III) 1–2
Ladánybenei FC (megyei I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II) 4–5
Újbuda (NB III)–Szigetszentmiklósi TK (NB II) 0–1
MTE Mosonmagyaróvár (NB III)–Celldömölki VSE (NB III) 1–0
Sárospataki TC (megyei II.)–Baktalórántháza VSE (NB II) 1–2
Jászberényi SE (NB III)–Ceglédi VSE (NB II) 0–4
Pálhalma ASE (megyei I.)–Bonyhád VLC (megyei I.) 1–0
Jánoshidai SE (megyei I.)–Hevesi LSC (megyei I.) 4–3
Jászladány (megyei I.)–Mezőkövesd-Zsóry SE (NB II) 2–3
Százhalombattai LK (NB III)–Budaörsi SC (NB II) 2–4
Vasas II (NB III)–Balassagyarmat SE (NB III) 0–3
Mándok KSE (megyei I.)–Bőcs KSC (NB II) 4–1
Semjénháza SE (megyei I.)–FC Ajka (NB II) 2–3
Mátranovák VSC (megyei I.)–MTK II (NB II) 2–10
Lébény SE (megyei I.)–Répcelak SE (NB III) 1–0
Lövő SE (megyei II.)–Rábapatyi KSK (megyei I.) 3–0
Rum KSC (megyei I.)–ZTE II (NB II) 0–5
Dörögdi Medence SE (megyei I.)–Hévíz (NB II) 1–2
Teskánd SE (megyei I.)–BFC Siófok (NB II) 0–2
Börcs KSK (megyei II.)–Videoton II (NB II) 0–6
Sárisáp SIKER (NB III)–Győri ETO FC II (NB II) 1–3
Győrszemere (megyei I.)–Bakonycsernye (megyei I.) 6–0
Sárosd NSC (megyei I.)–Bajai LSE (NB III) 0–1
Harta SE (megyei I.)–Dunaföldvár FC (megyei I.) 2–1
Szabadegyháza (megyei II.)–Kalocsai FC (megyei I.) 11–1
Algyő SK (NB III)–Orosháza FC (NB III) 1–4
Kondorosi TE (megyei I.)–Makói FC (NB II)
1–3
Nyírmadai ISE (NB III)–DVTK II (NB III)
4–2
Tiszalök VSE (NB III)–DVSC-DEAC (NB II) 0–3
Nyírábrány (megyei II.)–Mátészalkai MTK (megyei II.) 1–2
ESMTK (NB III)–Dunakanyar-Vác (NB II) 2–3
Szügy SE (megyei I.)–REAC (NB II) 0–5
Nagyatád (NB III)–PMFC (NB II)1–3
Nyírbátor (megyei I.)–Kazincbarcikai SC (NB II)4–0
Szentlőrinc (NB III)–Barcs (NB II)0–1
Police-Ola LSK (megyei II.)–Veszprémi FC (NB III)0–5

A második fordulóban a Gyirmót SE és a FC Tatabánya (mindkettő NB II) erőnyerő volt.

1. FORDULÓ
Sz. Nagyréde (megyei I.)–Mezőkövesd-Zsóry SE (NB II) 3–7
Paksi FC II (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III) 1–2
Balatonkeresztúr KSK (megyei I.)–Hévíz (NB II)
1–3
Markaz FC (megyei II.)–DVTK II (NB III) 0–6
NTE 1866 MÁV (NB III)–Nagyatád FC (NB III) 1–3
Lébény SE (megyei I.)–Sárvár FC (NB III)
2–1
Nyirbátor FC (megyei I.)–Berettyóújfalui SE (NB III)
3–0
Törteli KSK (megyei III.)–Orosháza FC (NB III)
1–6
Tápiószecső FC (megyei I.)–Jánoshidai SE (megyei I.) 1–3
Monostorpályi (megyei III.)–Mátészalkai MTK (megyei III.)
0–4
Soproni VSE (NB III)–GYSEV-Répcelak SE (NB III) 2–3
Újpest FC II (NB III)–Balassagyarmat SE (NB III)
1–2
Tisza Volán SC (NB III)–Kecskeméti TE II (NB III) 4–2
Pénzügyőr SE (NB III)–Rákosmenti KSK (NB III)
2–2, 11-esekkel: 4–5
Dunaföldvár FC (megyei I.)–Szigetvári ZMSE (megyei I.) 4–1
Szabadegyháza (megyei I.)–Ajka Kristály SE (megyei I.) 7–2
Tállya KSE (megyei I.)–Mándok KSE (megyei I.) 1–3
Cigánd SE (NB III)–Nyírmadai ISE (NB III) 2–4
Sárospataki TC (megyei II.)–Várda SE (NB III)
2–0
KSE Karancslapujtő (megyei I.)–Tura Bio Tech (NB III)
0–2
Vácduka KSK (megyei III.)–Szügy SE (megyei I.) 2–3
Herendi PSK (megyei I.)–Bakonycsernye (megyei I.) 2–3
Kentaur ASC (megyei I.)–Rum KSC (megyei I.) 0–0, 11-esekkel: 12–13
Dörögdi Medence SE (megyei I.)–Pákozd SE (megyei I.) 2–1
Koroncó SE (megyei I.)–Sárisáp SIKER (NB III)
3–5
Ugod SE (megyei II.)–MTE Mosonmagyaróvár (NB III)
1–4
Pellérd SE (megyei I.)–Bonyhád (megyei I.) 1–6
Babcsán Művek SC (megyei III.)–Vasas II (NB III) 1–6
Kömlőd (megyei III.)–Börcs KSK (megyei II.) 0–4
Lindab-Törökbálinti TC ( NB III)–Újbuda (NB III)
3–4
Verőce SE (megyei II.)–Mátranovák VSC (megyei I.) 2–2, 11-esekkel: 3–4
Lövő SE (megyei II.)–Nemesszalók ESE (megyei II.) 5–2
Vajai II. Rákóczi F. SE (megyei II.)–Nyírábrány (megyei II.) 2–3
Sülysáp (megyei II.)–Jászladányi ESE (megyei I.) 0–1
Istenmezeje SE (megyei II.)–Putnok VSE (NB III)
1–2
Ősi PSE (megyei II.)–Pálhalma ASE (megyei I.) 1–6
Öskü MFC (megyei I.)–Sárosd (megyei I.) 2–3
Rábapatyi KSK (megyei I.)–KSE Csesztreg(NB III)
4–3
Gázművek MTE (BLSZ I.)–Érdi VSE (NB III) 0–5
Ják SE (megyei II.)–Police-Ola LSK (megyei II.) 2–0*
Tótkomlósi TC (megyei II.)–Ladánybenei FC (megyei I.) 0–2
Kisújszállási SE (megyei II.)–Kondorosi TE (megyei I.) 1–1, 11-esekkel: 2–4
FC Tiszaújváros (megyei I.)–Kemecse SE (NB III)
2–4
CsanyTelek SC (megyei II.)–Harta SE (megyei I.) 0–2
Harkakötönyi TSE (megyei III.)–Algyő SK (NB III) 1–2
Teskánd SE (megyei I.)–Táplán SE (megyei I.) 3–0
Pogány-Tamko Trans (megyei I.)–Szekszárd (NB III)
3–1
Balatonszárszó SE (megyei I.)–Veszprémi FC (NB III)
1–3
Lábatlani EKSE (megyei I.)–Győrszemere (megyei I.) 0–8
Szajki SE (megyei III.)–Kalocsai FC (megyei I.)

1–1, 11-esekkel: 3–4

Bajcs SE (megyei I.)–Celldömölki VSE (NB III)0–4
Kaposmérő (megyei I.)–Gránit Gyógyfürdő SE (megyei I.)1–0
Öreglaki MEDOSZ (megyei II.)–Semjénháza (megyei I.)
1–4
Gönc VMSE  (megyei II.)–Tiszalök VSE (NB III)
1–2
Hevesi LSC (megyei I.)–Aszaló SE (megyei I.)5–1
 * A Ják csapatát kizárták a megengedettnél több csere végrehajtása miatt.
 
Az első fordulóban a Szigetszentmiklósi TK (NB II) erőnyerő volt.
HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.19 23:53:59

Labdarúgó NB I SINKOVICS GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Egyetlen szakember képviseli Magyarországon az állandóságot.

2018.09.19 08:01:52

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE

„Alig két hónapja vagyok itt, de a véleményem teljes mértékben megváltozott.”

2018.09.17 20:27:12

Labdarúgó NB I SINKOVICS GÁBOR

„A mozgása még nem tökéletes, de már felkel az ágyból, igaz, némi segítséggel.”

2018.09.17 13:55:09

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A csatár reagált edzője kritikájára – a forduló mérlegelése; trükkje; felismerése; csetepatéja.

2018.09.15 23:36:15

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Aztán kezdtek esetlegessé válni a szándékok a pályán.

HIRDETÉS
HIRDETÉS