Labdarúgó MK: Várhidi döntetlennel mutatkozott be új csapata kispadján

2009.10.21. 16:29
A Kaposvölgye 2–2-es döntetlent játszott hazai pályán a Szigetszentmiklóssal a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A korábbi magyar szövetségi kapitánynak, Várhidi Péternek ez volt az első találkozója a Szigetszentmiklós kispadján.

Mindkét csapatban duplázott egy játékos: Majoros Árpád két gólját Koller Krisztián foglalta keretbe.

LABDARÚGÓ MK
NYOLCADDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
KAPOSVÖLGYE VSC–SZIGETSZENTMIKLÓSI TK 2–2 (1–0)
Nagyberki, 100 néző. Vezette: Pintér Cs. (Huszár B., Iványi I.)
KAPOSVÖLGYE: Strublics – Szabó Sz., Zuparic, Vaskó, Fellai – Andruskó (Szűcs, 65.), Sandro, Koller, Kardos – Ivusza (Simon A. 65.), Horváth Gy. (Kovács P., 73.). Vezetőedző: Horváth Lajos
SZIGETSZENTMIKLÓS: Járvás – Csák, Király, Rédei, Pénzes – Csepregi, Pintér Z., Csurka, Riedl (Kozma, 65.) – Makutima (Bozsik, 81.), Majoros (Szécsi, 73.). Vezetőedző: Várhidi Péter
Gólszerző: Koller (1–0) a 4., Majoros (1–1) a 49., Majoros (1–2) az 54., Koller (2–2) a 65. percben
Horváth Lajos: – Az első félidő lehetőségével nem tudtunk élni, így a második mérkőzésen dől el a továbbjutás.
Várhidi Péter: – Az első félidő a hazaiaké volt, a második úgy alakult, ahogy szerettük volna.