Magyar Kupa: jó meccs után nyolc között a Szigetszentmiklós

2009.10.28. 16:35
Egyetlen másodosztályú csapatként a Szigetszentmiklós jutott be a labdarúgó Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé, miután hazai pályán 3–2-re legyőzte szintén NB II-es riválisát, a Kaposvölgyét.
SZIGETSZENTMIKLÓSI TK-ERIMA–KAPOSVÖLGYE VSC-NAGYBERKI 3–2 (1–0)
Szigetszentmiklós, 300 néző. Vezette: Sulyok G. (Kis Z., Viszokai L.)
SZIGETSZENTMIKLÓS: Járvás – Csák K., Király A., Rédei, Pénzes – Csepregi (Kozma I., a szünetben), Pintér Z., Csurka Z. – Riedl (Ribi I., 72.), Makutima (Szécsi A., 63.), Majoros. Vezetőedző: Várhidi Péter
NAGYBERKI: Strublics – Jagodits, Zuparics, Vaskó J., Szabó Sz. – Andruskó A. – Szűcs L., Koller K. (Simon A., 64.), Da Silva (Horváth Gy., a szünetben) – Kardos, Godslove (Fellai, 72.). Vezetőedző: Horváth Lajos
Gólszerző: Makutima (1–0) a 20., Riedl (2–0) az 51., Horváth Gy. (2–1) az 54., Andruskó A. (2–2) az 56., Kozma I. (3–2) az 58. percben
Jó: Csák, Pintér Z., Majoros, Makutima, ill. Andruskó, Kardos, Horváth Gy.
Továbbjutott: Szigetszentmiklós 5–4-es összesítéssel.
Várhidi Péter: – A második félidőben igazi kupamérkőzést láthattak a nézők. Mindkét csapat győzelemre játszott. A jobb helyzetkihasználásunknak köszönhetjük a továbbjutást.
Horváth Lajos: – A két mérkőzés alapján nem érdemeltünk kiesést. Sajnálom, hogy hazai pályán nem tudtunk előnyt szerezni, ellenére ma is megvoltak a lehetőségeink a győzelemre.