Öttusa: Gáll András aranyérmes az U24-es Európa-bajnokságon

UP-info utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
Vágólapra másolva!
2023.11.26. 16:35
Címkék
A vegyes váltó és a női egyéni után Gáll András révén férfi egyéniben is magyar győzelem született a lengyelországi Drzonkówban rendezett U24-es öttusa Európa-bajnokságon.

A lengyelországi Drzonkówban rendezett U24-es öttusa Európa-bajnokságon a vegyes váltót követően egyéniben is aranyérmes lett Gáll András. A Trion SC versenyzője a második helyről kezdte a záró, laser run versenyszámot, amelyet magabiztosan megnyert. A férfiak között Viczián Bence hatodik, Gyurka Márk Manó pedig hetedik lett.Gáll András. A Trion SC versenyzője a második helyről kezdte a záró, laser run versenyszámot, amelyet magabiztosan megnyert. A férfiak között Viczián Bence hatodik, Gyurka Márk Manó pedig hetedik lett.

Csapatban a Gáll, Gyurka, Viczián trió Ukrajna mögött ezüstérmet szerzett.

A kalandos vegyes váltóról írt beszámolónk ITT, a Erdős győzelméről szóló cikkünk pedig ITT olvasható, míg a teljes eredménylista ITT böngészhető.

(Kiemelt képünkön: Gáll András két versenyszámban is Európa-bajnok lett Forrás: Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego)

Legfrissebb hírek

Rózsaszínbe öltözött a Racing Bulls Miamiban – képek

F1
4 perce

Laskawy Ferencet a szivatásokba már bevették – szeretne az A-csoportos vb-re utazni

Jégkorong
39 perce

Kék, fehér, piros – így alakult át a Ferrari a Miami Nagydíjra – képek

F1
8 órája

Flick: Ez megfelelt egy döntő előtti döntőnek

Bajnokok Ligája
8 órája

Csütörtöki sportműsor: a Szeged és a Veszprém is visszavágót játszik a férfi kézi BL-ben

Minden más foci
8 órája

Ronnie O’Sullivan is bejutott az elődöntőbe a sznúker-vb-n

Egyéb egyéni
8 órája

Yamal és Dumfries parádézott, hatgólos döntetlen a Barca–Inter párharc első meccsén!

Bajnokok Ligája
9 órája

Swiatek 0:6-os kezdés után jutott tovább Madridban, Szabalenka elbúcsúztatta Kosztyukot

Tenisz
9 órája
Ezek is érdekelhetik