A Magyar Úszószövetség elnökségének szerdai ülése döntött a júliusi sanghaji világbajnokságra utazók névsoráról – meglepetés nincs a válogatott összeállításában, Kiss László szövetségi kapitány elsősorban azokkal az úszókkal számolt, akik a vb-n képesek döntős vagy döntő közeli időt elérni.
A három ifjúsági olimpiai bajnok (Bernek, Biczó, Kapás) szerepeltetése – eredményeik elismerése mellett – már egyértelműen a jövő csapatának építését jelenti.
A rutinos Risztov Éva pedig kap egy extra lehetőséget, hogy 1500 méteren megússza a vb-szintidőt, így a nyílt vízi szakágban már válogatott kiválóság hosszú kihagyás után visszatérhet a medencék világába is a nemzetközi porondon.
Bővebben itt olvashat Risztov Éva lehetőségéről!
| FÉRFIAK |
| Bernek Péter, Biczó Bence, Cseh László, Gyurta Dániel, Gyurta Gergely, Kis Gergő, Kozma Dominik, Molnár Ákos, Takács Krisztián, Verrasztó Dávid. |
| NŐK |
| Dara Eszter, Jakabos Zsuzsanna, Hosszú Katinka, Kapás Boglárka, Mutina Ágnes, Verrasztó Evelyn, Risztov Éva(?) |
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







