US Open: Czink Melinda Nakamura ellen kezd

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2006.08.23. 20:20
Címkék
Czink Melinda (képünkön) a japán Aiko Nakamura ellen lép pályára a hétfőn kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokság, a US Open első fordulójában. A világranglistán 83. játékos és japán ellenfele (76. a ranglistán) eddig egyszer mérkőztek: 2002-ben Czink nyert két játszmában.

A Flushing Meadows-i betonteknőben zajló selejtezőben további három magyar próbál szerencsét: Gubacsi Zsófia kedden sikerrel vette az első fordulót, Nagy Kyra és Kapros Anikó szerdán lép pályára.

A címvédő és első helyen kiemelt svájci Roger Federer Vang (Wang) személyében tajvani ellenfelet kapott, a US Openen búcsúzó, hazai kedvenc Andre Agassi pedig a román Andrei Pavellel találkozik az első körben. A második helyen rangsorolt spanyol Rafael Nadal ellenfele a szebb napokat is megélt ausztrál Mark Philippoussis lesz.

A hölgyeknél a francia Amélie Mauresmo egy selejtezőből feljutó riválissal, a belga Justine Henin-Hardenne az olasz Maria Elena Camerinnel, míg az orosz Marija Sarapova a holland Michaella Krajicekkel mérkőzik a 64 közé jutásért.
Legfrissebb hírek

Csütörtöki sportműsor: Európa-liga-meccset játszik a Ferencváros

Minden más foci
1 órája

Műtét vár Tóth Balázsra; Keane: Egy győzelem közelebb repítene minket az álmainkhoz

E-újság
2 órája

Nem ez a két harc a végső – Bobory Balázs publicisztikája

Magyar válogatott
2 órája

Csúcstámadás – Somogyi Zsolt jegyzete

Magyar válogatott
2 órája

A Kiel és a Melsungen is negyeddöntős a kézilabda Német Kupában

Kézilabda
2 órája

Birkózás: a Ferencváros nyerte meg a csapatbajnokságot

Birkózás
3 órája

Az Inter megszenvedett a Kajrattal, de hibátlan maradt a BL-ben

Bajnokok Ligája
3 órája

Victor Osimhen mesterhármasával nyert Amszterdamban a Galatasaray – Sallaival a soraiban

Bajnokok Ligája
3 órája
Ezek is érdekelhetik