Vancouver 2010: pikáns fotók miatt hazautazik az amerikai hódeszkás

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2010.02.20. 14:09
Címkék
A tervezettnél korábban hazautazik a vancouveri téli olimpiáról a hódeszkások férfi félcső számában bronzérmes amerikai Scott Lago, miután pénteken pikáns fotók jelentek meg róla az interneten.

A képeken – amelyek egy buliban készültek – a 22 éves hódeszkás az érmével pózol, igencsak illetlen stílusban. Az egyiken egy nő térdel előtte, szájában a medáliával, közel Lago intim testrészéhez, a versenyző pedig nevet és a hasán felhúzza az amerikai csapat egyentrikóját. Egy másikon a sportoló „harapásra kínálja” az érmet a nőnek.

Lago bocsánatot kért a viselkedéséért hazája olimpiai bizottságától (USOC), illetve sportági szövetségétől, és önként hazautazott.

A 2006-os torinói játékokon történt több kínos eset után az USOC ezúttal külön megkérte versenyzőit, hogy viselkedjenek megfelelően. Négy éve például a síakrobata Jeret Petersont egy verekedést követően idő előtt hazaküldték Olaszországból.

Legfrissebb hírek

Nem ismerték a győzelem titkát – vb-selejtező-sorozat, 5. rész

Képes Sport
35 perce

NS-képeslap: Győr – megújult az Üstökös-sporttelep

Labdarúgó NB II
49 perce

Robbie Keane: Az ellenfél már elhiszi, hogy továbbjutott, és ez reményt ad

Bajnokok Ligája
1 órája

Egy lépésre a BL-től a meggyőző győzelmet arató Qarabag – azeri lapszemle

Bajnokok Ligája
1 órája

Monterreyi tenisztorna: Bondár a második fordulóba jutott párosban

Tenisz
2 órája

Szerdai sportműsor: Észak-Macedónia–Magyarország férfi kosárlabda-világbajnoki előselejtező

Minden más foci
9 órája

„Kétgólos hátrány azért még nem a világvége” – Varga Barnabás a Qarabag elleni továbbjutási esélyekről

Bajnokok Ligája
9 órája

Három gólt kapott a Rangers, a Crvena zvezda is hazai vereség után várja a BL-selejtező visszavágóját

Bajnokok Ligája
10 órája
Ezek is érdekelhetik