Spanyol labdarúgás: Rufete az Espanyolhoz tart

Vágólapra másolva!
2006.07.19. 12:55
Címkék
Az egykori válogatott Francisco Rufete (képünkön), miután öt évig játszott a Valencia csapatában, a Királyi Kupát nyert Espanyolhoz igazolt.

A 29 éves háromszoros spanyol válogatott középpályás szabadon igazolható, és hároméves kontraktust írt alá a barcelonai klubhoz, amely csak szeptemberben kezdi UEFA-Kupa küzdelmeit.

Rufete 131-szer lépett pályára spanyol első ligában, és a 2003/2004-es szezonban nemcsak spanyol bajnokságot nyert a Valencia csapatával, hanem UEFA-Kupát is.

„Elhagyom a Valenciát, mert az edző már nem számol velem a csapatában. A szurkolókat és az itt élő embereket viszont csak dicsérni tudom. Úgy érzem, a klubnál nemcsak játékosként, hanem emberileg is sokat fejlődtem.”

Rufete már a harmadik igazolása az Espanyolnak ezen a nyáron, hiszen korábban már Jesús María Lacruz-t és a középpályás Mohát is leigazolták a katalánok.
Legfrissebb hírek

A Team Hungary 15. lett a gyorssakk csapat-vb-n

Egyéb egyéni
3 perce

Szombaton indul a legendás Le Mans-i 24 órás verseny

Egyéb autó-motor
5 perce

„Remélem, sokat tanulhatok Alisson Beckertől!” – Pécsi Ármin álmai csapatához igazolt

Angol labdarúgás
33 perce

Dancsházy-Nagy Tamás: Ellenünk mindenki száztíz százalékkal küzd

Egyéb egyéni
49 perce

Futballünnep Karcagon: 18 év után térhet vissza a csapat az országos másodosztályba

Képes Sport
1 órája

Szól a (sport)rádió! – Szöllősi György jegyzete

Egyéb egyéni
1 órája

Aki minket hallgat, az mindent lát – interjú Ballai Attilával, az egyéves Nemzeti Sportrádió főszerkesztőjével

Képes Sport
1 órája

Tízpontos hátrányból fordított az Oklahoma City, ismét ikszre áll az NBA döntője

Amerikai sportok
1 órája
Ezek is érdekelhetik