La Liga, Zaragoza: D’Alessandro érkezett

2006.06.17. 12:49
Címkék
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban legutóbb a 11. helyen végző Zaragozában folytatja pályafutását a 25 éves argentin középpályás, Andres D’Alessandro (képünkön).

A német Wolfsburg 2003-ban klubrekordot jelentő összeget, 6.5 millió angol fontot fizetett a válogatott labdarúgóért az argentin River Plate-nek. A légiós Klaus Augenthaler kedvence volt a német csapatban, ám a tavalyi idényt már az angol első osztályú Portsmouthban töltötte.

A játékos azonban nem váltotta be a 17. helyen végző, tehát még éppen csak bent maradó együttesben a hozzá fűzött reményeket: a Pompey becenévvel illetett gárdában mindösszesen 13 mérkőzésen léphetett pályára.

Ezért az angolok nem igazán ragaszkodtak hozzá, és miután Wolfsburgban továbbra sem tartanak igényt rá, a németek örömmel vették a spanyol klub lelkesedését és ragaszkodását, így D’Alessandro, változatlanul kölcsönjátékosként a Zaragoza keretét erősíti a 2006-2007-s idényben.

Legfrissebb hírek

NFL: megbukott a sztárvédő az orvosin, a Baltimore kihátrált a Crosby-cseréből

Amerikai sportok
12 perce

Történelmi teljesítmény, Bam Adebayo minden idők második legtöbb pontját hozta össze az NBA-ben – videó

Amerikai sportok
31 perce

Még van esélye a Szegednek megszerezni a negyedik helyet a BL-csoportjában

Kézilabda
39 perce

A Buffalo már nyolcmeccses nyerő sorozatnál jár az NHL-ben

Amerikai sportok
1 órája

Női kosárlabda vb-selejtező: nem elvárás, de összejöhet a berlini részvétel

Kosárlabda
2 órája

Szerdai sportműsor: Real Madrid–Manchester City a labdarúgó BL-ben, Plock–Szeged a férfi kézi BL-ben

Minden más foci
9 órája

Elrontják a futballt? – Cselőtei Márk publicisztikája

Angol labdarúgás
9 órája

Nincsenek egyedül – Bodnár Zalán jegyzete

Bajnokok Ligája
9 órája
Ezek is érdekelhetik