Internazionale: Massimo Moratti az éjjel dönt Gasperini sorsáról

Vágólapra másolva!
2011.09.21. 00:41
Címkék
Gian Piero Gasperini ötödik tétmérkőzésén sem tudta győzelemre vezetni az Internazionale labdarúgócsapatát – a fekete-kékek 3–1-re kikaptak kedd este az újonc Novara otthonában –, és könnyen lehet, hogy a hatodik próbálkozásra már nem lesz lehetősége.

Gasperinivel az Inter öt meccséből négyet elveszített, egyet döntetlenre hozott, nem csoda, hogy Massimo Moratti a menesztésén gondolkodik.

„Az éjjel döntök a sorsáról" – nyilatkozta a novarai meccs után a milánói klub elnöke, aki a Silvio Piola Stadionban nézte végig csapata újabb fiaskóját.

A vezetőedző megint csak magyarázkodni tudott az újabb csalódást keltő eredmény után: „Szörnyű teljesítményt nyújtottunk. Azt gondoltuk, hogy többet tudunk majd támadni, de valahányszor megpróbáltunk előremenni, bajba kerültünk hátul" – mondta Gasperini, aki szerint óriási pofont kaptak.

 

Legfrissebb hírek

F1 75: Emerson Fittipaldi nyerte meg az idegek csatáját Ausztriában

F1
24 perce

Megdőlt a magyar győzelmi csúcs Wimbledonban

Tenisz
48 perce

Fiókcsapatától érkezett kapus a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
1 órája

Férfi vízi: a címvédő horvátokkal gyakorolt férfiválogatottunk

Vízilabda
1 órája

39 évesen tért vissza az olasz élvonalba Edin Dzeko – hivatalos

Olasz labdarúgás
1 órája

Lisztes Krisztián Mario Götzével készült a Frankfurt edzésén – videó

Légiósok
1 órája

Kosárlabda: a 9-12. helyért folytatják az U18-as lányok az Eb-n

Utánpótlássport
2 órája

A földön fekvő sérült játékos szerzett öngólt – videó

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik