Találatok a wta címkére

Találatok száma: 336

Tenisz: belga győzelem született a gdyniai WTA-tornán

2021-07-25 19:48:15

A világranglista 165. helyén álló belga Maryna Zanevska nyerte meg a Gdyniában rendezett 235 ezer dollár (71.5 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornát.

tenisz WTA Gdynia WTA Maryna Zanevska Kristina Kucova

Tenisz: Gálfi Dalma 25 helyet javított a világranglistán

2021-07-19 10:27:47

Gálfi Dalma 25 helyet javított, így a 151. helyre lépett előre a WTA-világranglistán, míg Fucsovics Márton a 39. helyett már a 38. helyen áll a férfiak között.

WTA-világranglista WTA Udvardy Panna Jani Réka Gálfi Dalma Fucsovics Márton

Tenisz: Putyinceva negyeddöntős a budapesti tornán

2021-07-14 20:18:14

Az első helyen kiemelt Julija Putyinceva bejutott a negyeddöntőbe a budapesti salakpályás női tenisztornán.

tenisz WTA Budapest WTA Julija Putyinceva

Tenisz: negyeddöntős a Bondár, Gálfi páros Budapesten

2021-07-14 14:48:09

Bondár Anna és Gálfi Dalma megnyerte első mérkőzését, ezzel bejutott a negyeddöntőbe párosban a budapesti női tenisztornán – írja a Magyar Távirati Iroda.

tenisz WTA Gálfi Dalma Budapest Bondár Anna

Tenisz: a világranglista 198. helyezettje győzött a hamburgi WTA-tornán

2021-07-11 14:54:10

A világranglista 198. helyén álló román Elena-Gabriela Ruse nyerte a Hamburgban rendezett 235 ezer dollár (71.6 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornát.

tenisz WTA Hamburg WTA Elena-Gabriela Ruse Andrea Petkovic

A világelső Barty három szettben nyert Plísková ellen, ő Wimbledon bajnoka

2021-07-10 14:17:51

A világelső ausztrál, Ashleigh Barty nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokság női egyes versenyét azzal, hogy a szombati fináléban 6:3, 6:7 (4–7), 6:3-ra legyőzte a nyolcadik kiemelt cseh Karolína Plískovát.

női tenisz Wimbledon WTA Karolína Plísková Grand Slam Ashleigh Barty

Tenisz: a negyeddöntőben búcsúzott Bondár Anna Bastadban

2021-07-08 14:35:26

Bondár Anna a negyeddöntőben búcsúzott a 115 ezer dollár (34,5 millió forint) összdíjazású salakpályás bastadi női tenisztornán.

tenisz WTA Bondár Anna Bastad

Wimbledon: Plísková, Barty, Kerber és Szabalenka a 4 között

2021-07-06 16:05:55

A cseh Karolína Plísková, a fehérorosz Arina Szabalenka, a német Angelique Kerber és az ausztrál Ashleigh Barty is elődöntőbe jutott női egyesben a Wimbledonban zajló füves pályás angol nemzetközi teniszbajnokságon.

Wimbledon WTA Karolína Plísková Ashleigh Barty Arina Szabalenka Angelique Kerber

Tenisz: törölték az ázsiai tornákat, Indian Wells októberben

2021-07-02 10:48:19

A férfi versenyeket szervező ATP és a női sorozatot lebonyolító WTA a koronavírus-járvány miatt törölte az idei naptárból az ázsiai tenisztornákat, az elmaradt Indian Wells-i viadalt pedig októberben pótolják – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

tenisz koronavírus WTA Indian Wells ATP

Tenisz: Wimbledonban telt ház lehet a döntőkön

2021-06-15 09:47:29

Telt ház előtt rendezhetik meg a döntőket a wimbledoni teniszbajnokságon – döntött hétfőn a brit kormány.

Wimbledon WTA Grand Slam Anglia ATP

Tenisz: Konta Johanna nyerte meg a nottinghami tornát

2021-06-13 18:22:45

A brit színekben versenyző Konta Johanna nyerte meg a Nottinghamben rendezett füves pályás női tenisztorna döntőjét.

tenisz WTA Nottingham WTA Johanna Konta

Roland Garros: a nőknél a címvédő a negyeddöntőben búcsúzott

2021-06-09 15:59:17

A Párizsban zajló francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) női versenyén Maria Szakkari két szettben búcsúztatta a 2020-as győztes Iga Swiateket.

tenisz WTA Roland Garros Maria Szakkari

Tenisz: Konjuh feladta a Badosa elleni finálét Belgrádban

2021-05-23 13:06:21

A negyedik helyen kiemelt spanyol Paula Badosa nyerte a 235 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású belgrádi női salakpályás tenisztorna döntőjét.

tenisz női tenisz WTA Belgrád WTA Paula Badosa Ana Konjuh

Tenisz: Jani Réka kikapott a belgrádi negyeddöntőben

2021-05-21 19:36:52

Jani Réka háromjátszmás mérkőzésen kikapott a bolgár Viktorija Tomovától a 235 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású belgrádi női salakpályás tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

WTA Jani Réka Belgrád

Tenisz: ismét félbeszakadt Jani Réka meccse Belgrádban

2021-05-20 15:51:20

Eső miatt ismét szünet van a selejtezőből érkező Jani Réka nyolcaddöntőjében a 235 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású belgrádi női salakpályás tenisztornán – közölte az MTI.

tenisz WTA-Belgrád WTA Jani Réka Ana Kalinszaja

Tenisz: Babosék bejutottak az elődöntőbe Belgrádban, Jani meccse félbeszakadt

2021-05-19 15:23:43

Babos Tímea és Vera Zvonarjova elődöntőbe jutott a 235 ezer dollár (68 millió forint) összdíjazású belgrádi salakpályás női tenisztorna páros versenyében. Egyéniben Jani Réka mérkőzése az időjárás miatt félbeszakadt, s csak csütörtökön folytatódik.

WTA Tenisz Jani Réka Babos Tímea

Tenisz: Oszaka búcsúzott, Halep simán győzött Madridban

2021-05-02 15:38:45

A második helyen kiemelt japán Oszaka Naomi a második fordulóban búcsúzott a Madridban zajló 2.5 millió euró összdíjazású salakpályás női tenisztornán vasárnap délután, majd ugyanitt este magabiztosan jutott a legjobb 16 közé a torna korábbi kétszeres győztese, Simona Halep. – közölte az MTI.

WTA Madrid WTA Oszaka Naomi Karolína Muchová

Tenisz: Halep könnyedén vette az első akadályt Madridban

2021-04-30 21:12:32

A kétszeres bajnok Simona Halep bejutott a második fordulóba a Madridban zajló 2.5 millió euró (920.5 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán, míg a férfiak 419 ezer euró (147 millió forint) összdíjazású estorili viadalán Cameron Norrie 2 óra 28 perces csatában búcsúztatta a második helyen kiemelt chilei Cristian Garínt – közölte az MTI.

tenisz WTA Sorribes Tormo Simona Halep Cristian Garint Cameron Norrie

Tenisz: Barty győzött a stuttgarti tornán

2021-04-25 17:18:19

A világelső ausztrál Ashleigh Barty szetthátrányból fordítva legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát az 565 ezer dollár (171 millió forint) összdíjazású stuttgarti salakpályás női tenisztorna vasárnapi döntőjében – írja az MTI.