Találatok a var címkére

Találatok száma: 158

Videó: Oscar-díjat neki! Még DiCaprio is megirigyelné ezt a színészkedést

2022-09-19 19:02:48

Igencsak humoros jeleneteket láthattunk éjszaka az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A Talleres Córdoba és a Colón mérkőzésén Carlos Ávila olyan színészkedést mutatott be, amit még Leonardo DiCaprio is megirigyelne. Jó kérdés, hogy a VAR korában miért próbálkoznak egyáltalán még ilyennel a játékosok – a bíró a visszanézés után természetesen nem ítélt tizenegyest. Videó!

videó videobíró VAR Argentína

Serie A: különös magyarázat a Juve meg nem adott góljára

2022-09-12 19:42:33

Az olaszországi játékvezetők szervezete közleményt adott ki a vasárnapi Juventus–Salernitana bajnoki mérkőzés hajrájában meghozott VAR-döntés miatt. A liga pedig közölte, biztosan nem játsszák újra a mérkőzést.

VAR Serie A Salernitana Juventus Arkadiusz Milik

Videó: meg nem adott gólok borzolják a kedélyeket a PL-ben

2022-09-04 10:38:23

Mint arról beszámoltunk, a Chelsea nyert, míg a Manchester City döntetlent játszott az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának szombati játéknapján. Mindkét mérkőzésen volt egy meg nem adott gól, mely vita tárgyát képezi.

Édouard Mendy videó labdarúgás kapus játékvezetés angol labdarúgás

PL: nyilvánosságra hozzák a videobírós beszélgetéseket

2022-08-02 19:09:52

Nyilvánosságra hozzák a játékvezető és a videobírók közötti beszélgetéseket az angol labdarúgó Premier League-ben – írja az MTI.

videobíró angol labdarúgás VAR Premier League

NB I: Még két évig biztos 12 csapatos marad a bajnokság – Csányi Sándor

2022-06-05 00:07:29

Csányi Sándorral, a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnökével készült interjúnk második részében szóba kerül a sok vitát kiváltó „fiatalszabály”, de különös módon a bolgár borok is.

VAR NB I MLSZ Csányi Sándor

A Zalaegerszeg jó és rossz sorozata is véget ért, kikapott a Honvéd

2022-04-08 08:36:23

A ZTE FC 3–1-re legyőzte odahaza a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 27. fordulójának nyitó mérkőzésén.

onlive! közvetítés Zoran Lesjak Zalaegerszeg ZTE VAR

A kapufa a Honvéddal volt, a VAR a Paksot segítette

2022-04-02 19:01:38

A Budapest Honvéd hazai pályán 1–1-et játszott a Pakssal a labdarúgó NB I. 26. fordulójában.

Ádám Martin onlive! közvetítés Zinedine Machach VAR Paks

A Ferencváros fordítani tudott odahaza a Kisvárda ellen

2022-03-06 17:09:18

A labdarúgó NB I 23. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros hátrányból 2–1-re legyőzte odahaza a Kisvárdát, ezzel megerősítette első helyét a tabellán. Két ellentétes félidőt hozott a találkozó, az elsőben veszélyesebbek voltak a kisvárdaiak, a fordulás után azonban fordított a címvédő Fradi.

online! közvetítés VAR Tokmac Nguen NB I 23. forduló NB I

NB I: jobb döntések, kevesebb tévedés – a VAR-rendszer eddigi tapasztalatai

2022-03-04 17:48:40

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) adatai szerint a videobírós rendszer (Video Assistant Referee – VAR) bevezetése óta a labdarúgó NB I-ben jelentős mértékben csökkent a súlyos játékvezetői tévedések száma – számolt be róla az MTI.

videobíró VAR NB I MLSZ

Videó: ezért adták meg a Middlesbrough kezezős gólját az MU ellen

2022-02-05 10:03:38

Mint ismert, a másodosztályú Middlesbrough az 1–1-es rendes játékidő (és a gól nélküli hosszabbítás) után tizenegyespárbajban legyőzte a Manchester Unitedet az Old Traffordon az angol labdarúgó FA-kupa negyedik fordulójában, így bejutott a legjobb 16 közé. A vendégek egyenlítő gólja azonban még nagyon sokáig beszédtéma lesz.

videó labdarúgás kezezés játékvezető játékveze gólvideó

NB I: Jó lenne már, ha a mi javunkra vennének valamit észre – Horváth a VAR-ról

2022-01-30 11:25:04

A labdarúgó NB I 18. fordulójában három mérkőzést rendeztek szombaton, lássuk, hogyan értékelték a találkozókat a szakvezetők a lefújás után!

ZTE Bognár György Waltner Róbert VAR Révész Attila Paks NB I

Videó: a volt angol bíró szerint a Liverpool 2. és 3. góljai is játékvezetői hiba

2022-01-24 10:55:58

Mint ismert, a Liverpool 3–1-re nyert Londonban a Crystal Palace ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójában. A korábbi kiváló angol játékvezető, Mark Clattenburg szerint azonban a vendégek második és harmadik gólja is kifogásolható bírói oldalról – olvasható a Daily Mailen.

videó tizenegyes labdarúgás játékvezető játékvezetés gólvideó

Kép: piros lapot nem ért, de nyomot hagyott Laporte lábán a talpalás

2022-01-23 14:14:32

Mint ismert, a Manchester City idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Southamptonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 23. fordulójában szombaton. A vendégek gólszerzője, Aymeric Laporte a 79. percben egy rúgást kapott a lábára, pontosabban talpalás áldozata lett, de a Soton játékosa, Stuart Armstrong megúszta a szabálytalanságot egy sárga lappal, amelyet az eset visszanézése után a VAR sem bírált felül.

videó sérülés labdarúgás kép játékvezető játékvezetés

Ismét megverte az Arsenalt a Manchester City

2022-01-01 08:59:35

A Premier League 21. fordulójának első mérkőzésén, egyben 2022 első rangadóján az Arsenal hazai pályán 2–1-re kikapott a Manchester Citytől, nem akármilyen második félidő után.

onlive! közvetítés VAR Rodri Rijad Mahrez PL

NB I: sokkal több a kiállítás a VAR bevezetése óta

2021-12-14 23:20:55

Ugyan a 16. fordulóban egy piros lapot sem osztottak ki a játékvezetők, a mostani – a videobíró-rendszer bevezetése óta első – idényben már harminchét kiállítás történt, ami csak nyolccal kevesebb, mint a legutóbbi évad teljes termése.

videobíró piros lap labdarúgó NB I játékvezető játékvezetés VAR

Kellett hozzá szerencse is, de nyert Pakson a Honvéd

2021-12-03 10:21:05

A Paks 3–2-re kikapott odahaza a Budapest Honvédtól a labdarúgó NB I 15. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Ádám Martin onlive! közvetítés edzőváltás Windecker József VAR

Vb 2022: eltiltották az argentin–brazil játékvezetőjét, amiért nem állította ki Otamendit – videó

2021-11-17 21:08:35

A Dél-Amerikai Labdarúgó-szövetség (CONMEBOL) határozatlan időre eltiltotta a magyar idő szerint szerda hajnalban rendezett Argentína–Brazília világbajnoki selejtező (0–0) játékvezetőjét, az uruguayi Andrés Cunhát, valamint a VAR-szobában működő személyzet főnökét, Esteban Ostojichot, amiért nem büntették piros lappal Nicolás Otamendit, az argentin válogatott védőjét Raphinha lekönyökléséért.

vb-selejtező vb 2022 játékvezetés brazil válogatott argentin válogatott VAR

NB I: közleményt adott ki az MLSZ – nem volt szabályos a Kisvárda lesgólja

2021-11-11 15:32:08

Mint ismert, a labdarúgó NB I 12. fordulójában a Kisvárda hazai pályán 4–0-ra kikapott a Ferencvárostól. Az első félidőben ugyan Herdi Prenga révén betaláltak a várdaiak, de a videobíró leshelyzet miatt érvénytelenítette a gólt. A meccset követően a Kisvárda hivatalos oldalán jelentetett meg egy közleményt, melyben tévesnek nevezte a játékvezetői ítéletet. Erre most a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) is reagált, alaposan kielemezve a történteket.

VAR NB I MLSZ Kisvárda Ferencváros

Vb 2022: két selejtezőn is magyar játékvezetői és VAR-csapat irányít

2021-11-09 10:26:14

A 2022-es katari világbajnokság két európai selejtezőjén, az Észak-Írország–Litvánia és a Luxemburg–Írország mérkőzésen is teljes magyar játékvezetői és VAR-csapat irányít – írja a Magyar Labdarúgó Játékvezetők Testülete.

foci vb 2022 Vad István VAR Bognár Tamás

Brazília: szétrombolták a VAR-t a pályára özönlő szurkolók

2021-11-01 18:50:56

A Gremio fanatikusai elözönlötték a pályát, és szétverték a videobírós (VAR) rendszer technikai eszközeit azt követően, hogy csapatuk hazai pályán 3–1-es vereséget szenvedett a Palmeirastól a brazil labdarúgó-bajnokságban – közölte az MTI.