Találatok a uruguayi válogatott címkére

Találatok száma: 142

Argentína: Godín a Vélez Sarsfield csapatába igazolt

2022-06-22 14:54:09

A 36 éves uruguayi válogatott védő, Diego Godín a brazil élvonalból az argentin első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Vélez Sarsfield csapatába igazolt – számolt be róla a klub honlapja.

uruguayi válogatott Vélez Sarsfield Diego Godín

Felkészülés: Cavani duplázott, Uruguay hármat vágott Mexikónak

2022-06-03 07:37:29

Felkészülési mérkőzést játszott egymással a labdarúgó-világbajnokságra már kijutó Mexikó és Uruguay Arizonában. Az uruguayiak oldalán Edinson Cavani a második félidő elején két gólt lőtt, csapata 3–0-ra nyert.

uruguayi válogatott mexikói válogatott labdarúgás felkészülési mérkőzés felkészülés Uruguay

Uruguay: „Mondtam” – Suárez előre szólt, hogy kijutnak a vb-re

2022-03-30 15:33:01

Jól tudjuk, hogy a sztárfutballistákat sokszor nem csekély önbizalmuk is segíti abban, hogy érvényesülhessenek a pályán. Nincs ezzel másképp Luis Suárez sem, aki – mint a Chile elleni győztes világbajnoki selejtező után kiderült – előre megmondta, hogy segítségével a nehéz helyzetben lévő Uruguay kijut a 2022-es világbajnokságra.

vb 2022 uruguayi válogatott kép foci vb 2022 Uruguay Luis Suárez

Uruguay: Diego Alonso lett a szövetségi kapitány

2021-12-15 08:48:20

Diego Alonsót nevezték ki az uruguayi labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának – írja az MTI.

uruguayi válogatott Uruguay Diego Alonso

Edzősors: menesztették, de magasztalják – Uruguay hálás a klasszisokat nevelő Tanárnak

2021-12-01 10:15:13

Tizenöt és fél év után menesztették Óscar Tabárezt, aki jóval több volt, mint az uruguayi válogatott szövetségi kapitánya. Rengeteget köszönhet neki az ország labdarúgása.

Óscar Tabárez uruguayi válogatott Uruguay Magyarország–Uruguay Képes Sport

Vb 2022: Di María remek góljával nyert Argentína – videó

2021-11-13 07:19:40

Az argentin válogatott 1–0-ra nyert Uruguayban a dél amerikai labdarúgó-világbajnoki selejtezősorozat 13. fordulójában, így Luis Suárezék a tabella hatodik helyén maradtak, tehát jelenleg nincsenek továbbjutást érő pozícióban.

uruguayi válogatott argent

Vb 2022: Cavani és Suárez nélkül is négy gólt szerzett Uruguay

2021-09-06 06:39:43

A félbeszakadt Brazília–Argentína mérkőzés mellett további négy találkozót rendeztek Dél-Amerikában, a 2022-es labdarúgó-világbajnokság selejtezőjében. Uruguay két legnagyobb sztárja, Edinson Cavani és Luis Suárez nélkül is magabiztos győzelmet aratott Bolívia ellen.

vb 2022 uruguayi válogatott foci vb 2022 chilei válogatott

Videó: Mina a tizenegyespárbaj közepén kezdett el ünnepelni

2021-07-04 17:46:33

Mint beszámoltunk róla, Kolumbia tizenegyesekkel ejtette ki Uruguayt a Brazíliában zajló Copa América negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé. A tizenegyespárbaj egészen furcsára sikerült, köszönhetően Yerry Minának.

videó uruguayi válogatott tizenegyespárbaj kolumbiai válogatott Yerry Mina Uruguay

Videó: még szabálytalanul sem lehetett megállítani – óriásit küzdött az uruguayi!

2021-06-25 16:21:47

Mint arról beszámoltunk, Uruguay a harmadik csoportmérkőzésén legyőzte Bolíviát, így eldőlt, melyik négy csapat jut tovább a Copa América A-csoportjából. A pont nélküli bolíviaiakon kívül mindenki készülhet a negyeddöntőre. A találkozó 30. percében az uruguayi Nahitan Nández megpróbálta kicselezni az ellenfelét, aminek következtében óriási harc alakult ki a labdáért. Íme!

videó uruguayi válogatott labdarúgás bolíviai válogatott Nahitan Nández Copa América

Copa América: megvan Uruguay első győzelme, Bolívia kiesett

2021-06-25 07:06:35

Uruguay az Argentínától elszenvedett veresége és a Chille elleni döntetlenje után a harmadik csoportmérkőzésén legyőzte Bolíviát, így eldőlt, melyik négy csapat jut tovább a Copa América A-csoportjából. A pont nélküli bolíviaiakon kívül mindenki készülhet a negyeddöntőre.

uruguayi válogatott paraguayi válogatott chilei válogatott bolíviai válogatott Edinson Cavani Copa América

Copa América: Argentína legyőzte Uruguayt

2021-06-19 07:22:04

A Chilével szemben elért döntetlent követően Uruguay ellen javítottak az argentinok a Brazíliában zajló labdarúgó Copa América A-csoportjának 2. fordulójában: 1–0-ra győztek.

uruguayi válogatott argentin válogatott Lionel Messi Guido Rodríguez Fernando Gorriarán Copa América

Kilépett a fényre – Edinson Cavani manchesteri átalakulásának története

2021-05-17 07:29:35

Edinson Cavani sokáig élt Zlatan Ibrahimovic, Kylian Mbappé vagy Neymar árnyékában, de párizsi kalandját lezárva Angliában valósággal kivirágzott. Noha szigetországi beilleszkedése sem volt sima, a Manchester Unitednél annyira megszerették a Matadort és játékát, hogy jövő nyárig meghosszabbították a szerződését.

uruguayi válogatott Uruguay Manchester United Képes Sport Edinson Cavani

Uruguay: Látom, hogy egyre több magyar van a topligákban – Diego Forlán

2021-03-17 14:01:48

A 2010-es világbajnokság legjobb játékosának választott csatár Gulácsi Pétert és Szoboszlai Dominikot is jól ismeri, de beszélt a 2010-es vb-ről is, valamint arról, hogy miért egyedülálló a családja a világ futballjában.

vb 2010 uruguayi válogatott Vadócz Krisztián Uruguay Szoboszlai Dominik Gulácsi Péter

Videó: csak Suárezt figyeljék az uruguayiak győztes góljánál!

2020-10-09 11:48:52

Mint arról beszámoltunk, az uruguayi labdarúgó-válogatott 2–1-re megverte Chilét a dél-amerikai világbajnoki selejtezősorozat nyitányán. A hazaiak győztes gólját a 93. percben Maxi Gómez lőtte, amelyet követően Luis Suárez egyáltalán nem visszafogott – és nem is igazán sportszerű – módon ünnepelt Francisco Sierralta, a chilei együttes egyik középhátvédje előtt.

videó vb-selejtező vb 2022 uruguayi válogatott Uruguay Luis Suárez

Kolumbia: Falcao zseniális védelmi trükköt árult el, ami ellene bevált

2020-04-29 10:50:09

Ha Radamel Falcao is a pályán van, nem egyszerű a védők élete, hiszen a kolumbiai csatár mindig veszélyes a kapu előtt. A jelenleg a török Galatasarayt erősítő támadó most elárulta, sosem figyel arra, ha beszélnek hozzá a védők, de volt egy trükk, ami bevált ellene…

vicces uruguayi válogatott kolumbiai válogatott Uruguay Radamel Falcao Kolumbia

Felkészülés: Messi a hajrában mentett ikszre Uruguay ellen

2019-11-18 18:31:49

Az uruguayi labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott Argentínával.

uruguayi válogatott felkészülési mérkőzés argentin válogatott Uruguay Luis Suárez Argentína

Múlt, jelen, jövő – a Puskás Aréna a csodák palotája

2019-11-16 12:10:16

A múlt tisztelete és a jövőbe vetett hit – erről is szólt a pénteki stadionavató. Magyarország–Uruguay (1–2), ahogy „mi” láttuk..

uruguayi válogatott magyar válogatott Puskás Aréna

Válogatott: Dibusz örül annak, hogy Suárez nem talált be

2019-11-16 11:27:19

Dibusz Dénes életre szóló élménynek tartja, hogy ő védhette a magyar válogatott kapuját a Puskás Aréna pénteki avatóján. Bár a vége 2–1-es uruguayi győzelem lett, annak örül a Ferencváros kapusa, hogy Luis Suárez nem szerzett gólt.

uruguayi válogatott magyar válogatott Uruguay Real Madrid Puskás Aréna Luis Suárez

Válogatott: Baráth és Lang kezd Walesben, össze kell szokniuk – Rossi

2019-11-15 18:38:14

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi az Uruguay elleni stadionavató előtt az M4 Sportnak elmondta, a sérülések miatt Baráth Botond és Lang Ádám lesz a sorsdöntő, walesi Eb-selejtezőn a védelem tengelyében, ezért a pénteki összecsapáson is ők kezdenek, hogy összeszokjanak.

magyar válogatott uruguayi válogatott magyar válogatott Wales Puskás Aréna Magyarország

Puskás Aréna: felejthetetlen avató, Szalai-góllal és uruguayi sikerrel

2019-11-15 17:16:01

A magyar labdarúgó-válogatott 2–1-re kikapott Uruguaytól a Puskás Aréna nyitó mérkőzésén. Az új létesítmény első magyar gólszerzője Szalai Ádám, aki a találkozó 24. percében talált a kapuba.