Találatok a Tiszakécske címkére

Találatok száma: 348

Gajdos gólja három pontot ért a Szegednek Tiszakécskén

2022-10-05 00:29:24

A labdarúgó NB II 10. fordulójában nem túl magas színvonalú mérkőzésen győzött a vendég Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–0-ra a Tiszakécske ellen.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske Szeged-Csanád Szeged NB II

A Tiszakécske otthon tartotta a három pontot a Soroksár ellen

2022-10-01 22:35:54

A labdarúgó NB II 9. fordulójában a Tiszakécskei LC csapata 1–0-ás győzelmet aratott a vendég Soroksár SC ellen. A három pont sorsát Zamostny Balázs villanása döntötte el.

élő közvetítés Tiszakécske Soroksár NB II 9. forduló

Súlyos hazai MTK-vereség, kikapott a DVTK Szentlőrincen

2022-10-01 08:22:23

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 9. fordulójának mind a tíz mérkőzését. A listavezető MTK nagy meglepetésre hazai pályán 4–1-es vereséget szenvedett a Csákvártól, a Pécs egy tizenegyesből lőtt góllal 1–0-ra megverte a Haladást és feljött a tabella második helyére. A játéknap előtt második Gyirmót hazai pályán, előnyről kapott ki a Nyíregyházától, a Diósgyőr pedig Szentlőrincen maradt alul 2–0-ra. A Mosonmagyaróvár Békéscsabán tudott nyerni, az alsóházi helyosztón pedig a Kozármisleny idegenben győzte le a Dorogot. A Szeged hátrányból nyert a közel egy félidőt emberhátrányban játszó Budafok ellen, az ETO viszont úgy is elvitt egy pontot Barcikáról, hogy egy kiállítás miatt a záró 20 percben csak tíz játékossal volt a pályán.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II 9. forduló Tiszakécske Szpari Szeged

Magyar Kupa: ötöt vágott a Mol Fehérvár, továbbjutott a DVSC

2022-09-18 16:51:32

A labdarúgó Mol Magyar Kupa 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC 5–2-es győzelmet aratott a III. Kerületi TVE vendégeként, míg a DVSC a Dabas otthonában vívta ki egy góllal a továbbjutást. A Kecskemét 3–0-ra megverte a Tiszakécskét, s bejutott a következő körbe a Nyíregyháza és a Szombathelyi Haladás is. Az MTK 8–0-ra győzött a XV. Kerületi Issimo SE ellen.

Tiszakécske Szolnok Putnok Nyíregyháza Monostorpályi Mol Magyar Kupa

A Tiszakécske sem tudta elvenni a Siófok hazai veretlenségét

2022-09-09 23:43:12

Nem bírt egymással a labdarúgó NB II 8. fordulójában az eddig egyaránt tíz pontot gyűjtő Siófok és a Tiszakécske. A mozgalmas első fél óra után eseménytelenül csordogáltak a percek, s végül gól nélküli döntetlennel zártak a felek.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske Siófok NB II 8. forduló NB II

Négyet rúgott a Szpari, győzelmével dobogón a Gyirmót és a Pécs

2022-09-11 07:29:33

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 8. fordulójában. Az újonc Kazincbarcika simán kikapott a Nyíregyházától, a Gyirmót viszont nyerni tudott Csákváron, így feljött a második helyre. Először győzött az idényben a Budafok, ellenben pontokat hullajtott a Szeged és a Haladás is, így a szombathelyiek kispadján Mészöly Géza nem tudott győzelemmel bemutatkozni. Nyert Győrben, és veretlen maradt a Pécs, amely felugrott a dobogóra is, míg a Szentlőrinc a hajrában fordított, aminek következtében Szekeres Zoltán vereséggel debütált a Kozármisleny kispadján.

Magabiztos sikerrel múlta felül a Tiszakécske a Haladást

2022-09-04 00:14:46

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a Tiszakécske szervezett játékkal győzte le a Szombathelyi Haladást 2–0-ra. A mérkőzésre kilátogató szurkolók sima hazai győzelmet láthattak.

élő közvetítés labdarúgó NB II 7. forduló Tiszakécske NB II Haladás

A Misleny ellen is gálázott az MTK, Ajkán nyert az ETO, gólzápor Szegeden

2022-09-04 07:52:11

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 7. fordulójában. Az éllovas MTK kiütötte a héten edzőt váltó újonc Kozármislenyt (6–1), míg a délkeleti derbin a Szeged fordulatos meccsen 3–3-as döntetlent játszott a Békéscsabával. A Kazincbarcika legyőzte a Csákvárt, az ETO Ajkán diadalmaskodott, míg a Tiszakécske hazai pályán a Haladást múlta felül. Nem esett gól a Pécs és a Nyíregyháza, valamint a Dorog és a Budafok csatáján. A délutáni programban a Soroksár hazai pályán egygólos különbséggel nyert a Siófok ellen, az újonc Mosonmagyaróvár pedig a záró negyedórában emberhátrányban játszva is elvitt egy pontot Szentlőrincről.

NB II: a DVTK zárta a legaktívabban az átigazolási időszakot – NB II-es körkép

2022-06-08 22:17:15

Június 15-én kezdődött az átigazolási időszak a labdarúgó NB II-ben is és augusztus 31. éjfélig tartott. Ezek után már csak szabadon igazolható játékosokat lehet szerződtetni. Tekintse át a nyári játékosmozgásokat a piaczárás után!

magyar átigazolás labdarúgó NB II Tiszakécske Szombathelyi Haladás Szentlőrinc Szeged-Csanád GA

Győri győzelem a Tiszakécske ellen

2022-08-28 00:01:28

A labdarúgó NB II 6. fordulójában a 10. helyen álló ETO FC a 12. Tiszakécskét fogadta. A találkozó előtt azonos pontszámú csapatok mérkőzésén mindkét gól a második félidőben esett, az ETO nyert.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II ETO FC Győr ETO

Fölényesen nyert az MTK Óváron, a DVTK végül behúzta a borsodi rangadót

2022-08-28 09:11:39

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 6. fordulójában. Az éllovas MTK kiütéses győzelmet aratott az újonc Mosonmagyaróvár otthonában, a további öt, késő délutáni meccs pedig döntetlennel ért véget. Az esti programban a Diósgyőr hazai pályán Koman Vladimir hajrágóljával győzte le a Kazincbarcikát, a végére tíz főre fogyatkozó Gyirmót 1–0-ra nyert Kozármislenyben, az ETO pedig esélyeshez méltóan két góllal múlta felül a Tiszakécskét.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Nyíregyháza

Zamostny góljával győzött a Tiszakécske a Nyíregyháza ellen

2022-08-20 08:17:14

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a Tiszakécskei LC a korábbi nyíregyházi csatár, Zamostny Balázs fejes góljával 1–0-ra megverte a Nyíregyháza Spartacust.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Nyíregyháza NB II

Mozgalmas meccsen győzött a Siófok, gálázva verte az MTK a Budafokot

2022-08-20 12:15:04

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 5. fordulójában. Az éllovas MTK gálázva győzte le a továbbra is nyeretlenül sereghajtó Budafokot, a második Kazincbarcika egy hajrágóllal verte a szintén újonc Kozármislenyt. A Siófok mozgalmas meccsen szerzett három pontot a tizenegyest hibázó Haladás ellen. A Gyirmót Nagy Patrik triplájával nyerte meg a kisalföldi rangadót az újonc Mosonmagyaróvár ellen, a Szentlőrinc kétgólos hátrányból egyenlített a Békéscsaba ellen, a Tiszakécske a korábban a Szpariban futballozó Zamostny Balázs góljával győzte le a Nyíregyházát, míg az ETO soroksári vendégjátékán nem esett gól.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Szeged

NB II: új edzőjével nyert a Nyíregyháza, simán az ETO

2022-08-17 19:36:01

A labdarúgó NB II 4. fordulójában győzelemmel mutatkozott be Huszák Géza a Nyíregyháza kispadján, a Szpari két góllal múlta felül a Soroksárt. A Szeged hajrában lőtt találattal győzte le vendégként a Haladást. Szintén egy góllal bizonyult jobbnak a Szentlőrincnél a Dorog, míg a Csákvár nem tudott nyerni, 1–1-et játszott a Tiszakécskével. Idegenben győzte le 2–1-re a Kazincbarcika a Mosonmagyaróvárt, míg az otthon játszó ETO FC Győr fordított, és 4–1-es győzelmet aratott a Siófok ellen.

Tiszakécske Szombathelyi Haladás Szentlőrinc Szeged-Csanád Grosics Akadémia Szeged-Csanád GA Soroksár

Négyet vágott a Szpari, az ETO és az MTK; újabb DVTK-siker; második a Barcika

2022-08-16 22:11:10

Teljes fordulót rendeztek szerdán a labdarúgó NB II-ben. Az éllovas MTK fölényes győzelmet aratott Békéscsabán, és már egypontos előnnyel vezeti a tabellát. A Diósgyőr hazai pályán esélyeshez méltóan verte meg az Ajkát, így megszerezte második győzelmét az idényben. Huszák Géza a Soroksár legyőzésével mutatkozott be a Nyíregyháza kispadján, míg a Szeged hajrában lőtt találattal győzte le vendégként a Haladást. Idegenben múlta felül 2–1-re a Kazincbarcika a Mosonmagyaróvárt, ezzel már a második helyet foglalja el a tabellán, az otthon játszó ETO FC Győr pedig 4–1-es győzelmet aratott a Siófok ellen. Nem született gól a Budafok–Gyirmót találkozón, így a BMTE nyeretlen és sereghajtó, míg a kisalföldiek feljöttek a negyedik helyre. Szintén nem hozott gólt a Kozármisleny és a Pécs összecsapása, míg a Dorog egy találattal bizonyult jobbnak a Szentlőrincnél, a Csákvár pedig 1–1-et játszott a Tiszakécskével.

Ellentétes félidők, igazságos döntetlen Csákváron

2022-08-15 21:46:53

A labdarúgó NB II 4. fordulójában a hazaiak vezetésük birtokában túl hamar ültek rá az eredményre, s ez megbosszulta magát. Ennek ellenére megnyerhették volna a meccset, de a 90+3. percben Halasi Péter óriási bravúrral hárította Gazdag Vajk meccslabdáját.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II Kécske Csákvár

NB II: először győzött a Diósgyőr, hazai pályán botlott a Gyirmót

2022-08-14 19:29:24

A labdarúgó NB II 3. fordulójában megszerezte első győzelmét a Diósgyőr, a borsodi gárda Bényei duplájának köszönhetően aratott 2–1-es győzelmet Tiszakécskén. A két magabiztos győzelemmel kezdő Gyirmót hazai pályán botlott, a Békéscsaba hosszabbításban szerzett góllal tudott 1–0-ra nyerni az élvonalból búcsúzó gárda otthonában. A nap rangadóján a Haladás hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott az ETO felett. A Szentlőrinc 2–0-ra győzött a Szeged ellen, míg a Soroksár a hosszabbításban megítélt büntetővel tartotta otthon az egyik pontot a Csákvár ellen.

Szeged Soroksár Szentlőrinc labdarúgó NB II NB II NB II 3. forduló

Bényei duplája három pontot ért a Diósgyőrnek

2022-08-13 14:35:39

A labdarúgó NB II 3. fordulójában Bényei Ágoston két góljára csak Vólent Roland tudott válaszolni tiszakécskei részről. A DVTK kivédekezte a hajrát, így 2–1-es győzelemnek és három pontnak örülhetett.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II 3. forduló NB II

NB II: az újonc Misleny első sikere; hatot vágott a Csaba

2022-08-07 20:57:15

A labdarúgó NB II 2. fordulójának esti mérkőzésein az újonc Kozármisleny megszerezte első sikerét a Tiszakécske 3–1-s legyőzésével. A Békéscsaba 6–1-re kiütötte a másik újoncot, a Kazincbarcikát, a Szeged az ETO otthonában nyert, a Budafok pedig ikszelt a Péccsel.

labdarúgó NB II Tiszakécske Szeged NB II Kozármisleny ETO

Megvan az újonc Kozármisleny első sikere

2022-08-04 14:17:14

Nagyszerűre sikerült hazai pályán az NB II-es bemutatkozása a Kozármislenynek, amely magabiztos, jó játékkal győzte le 3–1-re a Tiszakécskét. Már az első félidőben megszületett a végeredmény; a második játékrészben három helyen is változtattak a vendégek, de a játékrész legnagyobb helyzetét így is Kotroczó kapufája jelentette.