Találatok a Tadej Pogacar címkére

Találatok száma: 56

Vuelta: a kétszeres Tour-győztes nem indul

2022-07-26 12:23:32

Nem indul a Vuelta a Espana országúti kerékpáros-körversenyen a kétszeres Tour de France-győztes Tadej Pogacar.

kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Tadej Pogacar

Tour: a 19. szakaszon született meg az idei első francia siker

2022-07-22 14:55:40

Christophe Laporte nyerte meg a Tour de France 19., Castelnau-Magnoac és Cahors között rendezett sík szakaszát, ezzel megszerezte a franciák első győzelmét az idei kerékpáros-körversenyen. A versenyt két szakasszal a verseny vége előtt továbbra is a dán Jonas Vingegaard vezeti jelentős fölénnyel.

Tour de France Tadej Pogacar Jonas Vingegaard

Tour: videón, ahogy az összetett éllovasa bevárta a címvédőt

2022-07-21 18:20:42

Mint arról beszámoltunk, Jonas Vingegaard nyerte meg a Tour de France 18. szakaszát, amivel tovább növelte előnyét összetettben az egymás után kétszer győztes szlovén Tadej Pogacarral szemben. A dán listavezető ráadásul sportszerűségből is jelesre vizsgázott, amikor megvárta eleső riválisát.

Tour: Vingegaard nagyon sportszerű tett után nyert újabb szakaszt

2022-07-21 16:24:23

A dán Jonas Vingegaard nyerte meg a Tour de France 18., Lourdes és Hautacam között rendezett, 143 kilométeres nehéz hegyi szakaszát, ezzel tovább növelte előnyét összetettben az egymás után kétszer győztes szlovén Tadej Pogacarral szemben.

Wout van Aert Tour de France Tadej Pogacar Jonas Vingegaard

Tour: Pogacaré a hegyi befutó, de alig csökkent a hátránya

2022-07-20 17:07:54

Az UAE Team Emirates-es szlovén Tadej Pogacar nyerte meg a francia országúti kerékpáros-körverseny, a Tour de France 17. szakaszát, miután csapattársával, az amerikai Brandon McNultyval és az összetettet vezető dán Jonas Vingegaard-ral a szakasz végén megléptek, de a Jumbo Visma kerékpározójának előnye így sem csökkent jelentősen.

országúti kerékpár kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Jonas Vingegaard

Videó: Pogacar hiába veszítette el a sárga trikót, mosolyogva pacsizott Vingegaard-ral

2022-07-13 17:52:48

Mint megírtuk, a dán Jonas Vingegaard óriási versenyzéssel nyerte meg a Tour de France 11., idei egyik legkeményebb szakaszát Albertville és a Col du Granon között, s átvette a vezetést összetettben az egymás után kétszeres győztes Tadej Pogacartól. Az ES Bringa arról közölt videót, hogy a szlovén mindettől függetlenül mosolyogva pacsizott le a dán riválisával az etap után.

Tour: Vingegaard nagyot ment az utolsó hegyen, Pogacarról lekerült a sárga trikó

2022-07-13 15:30:08

A dán Jonas Vingegaard óriási versenyzéssel nyerte meg a Tour de France 11., idei egyik legkeményebb szakaszát Albertville és a Col du Granon között, s átvette a vezetést összetettben az egymás után kétszeres győztes szlovén Tadej Pogacartól, akivel szemben így közel két és fél perc az előnye.

kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Jonas Vingegaard

Tour: Magnus Corté a tüntetéssel megzavart 10. szakasz

2022-07-12 17:59:59

Második pihenőnapja után folytatódott a francia országúti kerékpáros-körverseny, a Tour de France, amelynek 10. etapján  nehezen kialakult szökés végén Magnus Cort 2018 után nyert ismét szakaszt, amelyet egy tüntetés miatt rövid időre meg is kellett állítani, s nem sokon múlott, hogy Lennard Kämna levegye a sárga trikót Tadej Pogacarról.

kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Magnus Cort Lennard Kämna

Tour de France: Pogacar újabb csapattársat vesztett Covid miatt

2022-07-12 14:15:12

A legutóbbi két kiírásban győztes, jelenleg is éllovas szlovén Tadej Pogacar már a második csapattársát vesztette el Covid-fertőzés miatt a Tour de France országúti kerékpáros körversenyen.

országúti kerékpár kerékpár Tour de France Tadej Pogacar

Tour: a luxemburgi Jungels nyerte meg a nehéz hegyi etapot

2022-07-10 16:52:30

A Tour de France országúti kerékpáros-körverseny vasárnapi, nehéz hegyi szakaszát (Aigle és Chatel között) a luxemburgi Bob Jungels nyerte meg, míg az összetett éllovasa, a címvédő Tadej Pogacar az ötödik helyen ért célba, ezzel megtartotta 39 másodperces előnyét a vele együtt befutó, az összetettben második Jonas Vingegaarddal szemben.

Tour de France Tadej Pogacar Franciaország

Tour: Van Aert nyert, Pogacar is az élbolyban ért be

2022-07-09 16:43:06

Wout van Aert kis csoportos sprintbefutóból nyert etapot a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyen, amelyen a sárga trikós, az elmúlt két kiírásban diadalmaskodó Tadej Pogacar négy másodperc időjóváírással növelte előnyét összetettben – kezdi beszámolóját a szombati szakaszról a Magyar Távirati Iroda.

Wout van Aert Tour de France Tadej Pogacar

Tour: Pogacar újra győzött 2020-as diadala helyszínén

2022-07-08 16:14:49

Az összetettben éllovas Tadej Pogacar pénteken megnyerte az idei első hegyi befutót a Tour de France országúti kerékpáros körversenyen, így egymást követő két etapot zárt elsőként – olvasható a Magyar Távirati Iroda tudósításában.

Tour: Pogacar nagyot hajrázott, a szakasz és a sárga trikó is az övé

2022-07-07 14:44:55

A szlovén Tadej Pogacar nyerte meg a Tour de France csütörtöki, hatodik szakaszát, ezzel átvette a vezetést a Francia kerékpáros-körverseny összetett versenyében.

Tour de France: „darabokban” jött meg a mezőny, Jakobsen nyerte az első sprintbefutót

2022-07-02 17:04:04

Fabio Jakobsen, a Quick-Step Alpha Vinyl holland versenyzője nyerte meg a Tour de France kerékpáros-körverseny második etapját, egyben első mezőnyszakaszát.

kerékpár Wout van Aert Tour de France Tadej Pogacar Sven Erik Byström Magnus Cort Nielsen

Tour de France: belga szakaszsikerrel kezdődött a verseny

2022-07-01 19:23:01

Yves Lampaert, a Quick Step belga versenyzője nyerte meg a Tour de France kerékpáros-körverseny koppenhágai első szakaszát.

Yves Lampaert Wout van Aert Tour de France Tadej Pogacar Geraint Thomas

Tour: újabb szlovén különcsata a sárga trikóért?

2022-07-01 11:02:13

A magyarországi Giro-rajt után a tavalyról a járvány miatt idénre tolt koppenhágai starttal pénteken elrajtol a világ legnagyobb kerékpárversenye, a 109. Tour de France is. Bradley Wiggins szerint leginkább két-, de legfeljebb négyesélyes az idei viadal a sárga trikóért.

országúti kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Primoz Roglic

Tour de France: Roglic hiszi, hogy Pogacar legyőzhető

2022-06-29 14:00:10

Primoz Roglic, a Tour de France 2020-as második helyezettje hisz abban, hogy szlovén honfitársa, az elmúlt két kiírásban diadalmaskodó Tadej Pogacar legyőzhető a pénteken kezdődő Francia kerékpáros-körversenyen.

kerékpár Tour de France Tadej Pogacar Primoz Roglic

Videó: a kerekesek kő-papír-ollóval döntötték el, ki nyerjen

2022-06-18 16:30:15

Kerékpárversenyen ritkán látható „csatában” dőlt el, hogy ki nyerje a Tour of Slovenia elnevezésű szlovén körverseny negyedik szakaszát. Az UAE-Emirates két versenyzője, Rafal Majka és Tadej Pogacar kő-papír-ollóval döntötte el, hogy ki fusson be elsőként – a lengyel kerekes nyert.

videó kerékpár Tadej Pogacar Rafal Majka Emirates

Kerékpár: a kétszeres Tour-győztes a legjobban kereső versenyző – lista

2022-04-01 12:42:38

A szlovén Tadej Pogacar vezeti a legjobban kereső országúti kerékpárosok listáját 2022-ben – írja az Eurosport az olasz calciofinanza.it listájára hivatkozva.

kerékpár Tadej Pogacar Peter Sagan Chris Froome

Kerékpár: Pogacar nyerte a Strade Bianchét, Valter a 4. helyen ért célba!

2022-03-05 16:41:09

Szombaton rendezték az idény első nagy egynapos országúti kerékpárversenyét, a Siena körüli Strade Bianchét, amelyen Fetter Erik, Dina Márton és Valter Attila személyében három magyar bringás is rajthoz állt, és amelyen a szlovén Tadej Pogacar az utolsó 50 kilométerre megszökött, és győzni tudott. Valter 11 kilométerrel a vége előtt faképnél hagyta a mezőnyt, és a fantasztikus 4. helyen ért célba!