Találatok a St. Mirren címkére

Találatok száma: 16

A sarki ivótól az Aberdeen aranykoráig – amikor Alex Ferguson KEK-et nyert

2022-01-21 12:58:35

A 80 éves Sir Alex Ferguson élete igazi kalandregény. A Manchester United legendás menedzserének labdarúgó- és edzői pályafutását bemutató sorozatunk második része a mentorához, Jock Steinhez fűződő szoros kapcsolatáról szól.

sorozat edző St. Mirren Skócia Sir Alex Ferguson Manchester United

Videó: 0–6-nál helyrerakta a térdét, majd játszott tovább

2020-02-22 12:53:28

Elképesztő akaraterőről tett tanúbizonyságot a skót St. Mirren női labdarúgócsapatának játékosa, Jane O’Toole. A játékos a múlt heti, Inverness Caledonian Thistle elleni mérkőzésen csapata hatgólos hátrányánál egy esésnél olyan szerencsétlenül ért földet, hogy térdkalácsa elmozdult a helyéről.

videó női labdarúgás női foci St. Mirren Jane O’Toole

Videó: borzalmas tizenegyes az óriási lehetőség kapujában

2019-03-30 15:36:56

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő St. Mirren bosszankodhat: a héten 1–0-ra kikapott a St. Johnstone-tól. Egy mozzanat különösen dühítővé teszi a vereséget: a vesztes csapat játékosa, Simeon Jackson 0–0-s állásnál valamiért úgy döntött, az óriási lehetőség kapujában középre lövi a St. Mirrennek megítélt tizenegyest. Ám a rúgás borzalmasan sikerült, a kapus védeni tudott. A csapat győzelem esetén elmozdulhatott volna az utolsó helyről, ám így maradt a sereghajtó pozícióban.

videó skót labdarúgás skót Premier League St. Mirren St. Johnstone Simeon Jackson

Skócia: élete gólját szerezte a St. Mirren játékosa – videó

2018-11-26 16:45:01

Adam Hammill, a skót élvonalban szereplő St. Mirren támadója a Hearts ellen vélhetően élete gólját szerezte.

videó gól St. Mirren Skócia Adam Hammill

Skócia: kihagyott büntető – Lászlóék elbukták a rangadót

2017-12-29 22:28:07

A László Csaba irányította Dundee United 2–0-s vereséget szenvedett a St. Mirren otthonában a skót másodosztályú labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában. A vendégek büntetőt hibáztak az első félidőben, a rangadót megnyerő listavezető növelte előnyét László csapata előtt.

St. Mirren Skócia László Csaba Dundee United

Skócia: a társa felé dobta a szlalomrudat, döbbenten látta, hogy beleállt

2015-04-28 07:46:00

Megdöbbentő eset történt a skót élvonalbeli St. Mirren labdarúgócsapatának edzésén. A sereghajtó paisley-i klub csapatkapitánya, Steven Thompson poénból társa, John McGinn felé dobott egy szlalomrudat, és elképedve látta, hogy a hegyes végű eszköz beleáll a fiatal játékosba.

baleset Steven Thompson St. Mirren Skócia John McGinn

Videó: 18 éves, de már megrúgta élete gólját

2014-12-29 15:01:44

A St. Mirrenben szereplő, 18 éves Stevie Mallan mindössze ötödik mérkőzésén szerepelt a skót élvonalban, de máris megszerezte első, egyben élete legnagyobb gólját. Jóslatokba persze kockázatos bocsátkozni, de az biztos, hogy az alább látható műremeket nagyon nehéz lesz felülmúlni.

gól St. Mirren Dundee

A mocskos szájú szurkolók miatt a BBC estére tolta a skót bajnokit

2014-02-24 16:16:00

Egy-egy futballmérkőzés közvetítése közben a lelátón vagy a pályán harsogó káromkodások keveseket érhet meglepetésként, de a BBC mikrofonjai annyi hangos trágárkodást rögzítettek a Ross County–St. Mirren skót Premiership-mérkőzésen, hogy a BBC regionális, kizárólag Skóciában fogható csatornáján (Alba) felvételről leadásra szánt mérkőzés kezdési időpontját öt órával későbbre kellett csúsztatni.

skót foci káromkodás St. Mirren Ross County Premiership

Skócia: „előkerült” a Man. United korábbi középpályása

2014-02-05 18:37:56

Eric Djemba-Djemba a skót élvonal kilencedik helyén álló St. Mirrenben folytatja pályafutását. A kameruni középpályás a szezon végéig írt alá új csapatához.

nemzetközi átigazolás St. Mirren Eric Djemba-Djemba

Skócia: bánhatja a Celtic elleni szimulálást a csatár

2013-04-04 19:35:41

Két mérkőzésre eltiltották Esmaël Goncalvest, a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő St. Mirren támadóját. A 21 éves portugál csatár a skót szövetség határozata szerint a Celtic elleni vasárnapi mérkőzésen (1–1) feldobta magát a tizenhatoson belül, amikor a játékvezető büntetőt ítélt a házigazdáknak.

skót foci St. Mirren Esmael Goncalves Celtic

Skócia: nem bírt egymással a Kilmarnock és a St. Mirren

2013-04-03 22:39:01

Nem bírt egymással a Kilmarnock és a St. Mirren a skót labdarúgó-bajnokság 31. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, amelyet a nagy havazás miatt tettek át március közepéről április elejére.

skót bajnokság St. Mirren Skócia Kilmarnock

Skócia: az utolsó előtti otthonában botlott a Celtic

2013-03-31 15:52:02

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 32. fordulójában a listavezető Celtic 1–1-es döntetlent játszott az utolsó előtti helyen álló St. Mirren vendégeként.

skót futball St. Mirren Celtic

Skócia: Stevenson majdnem csodát tett, a St. Mirrené a Ligakupa

2013-03-17 17:49:31

A St. Mirren 3–2-re megnyerte a skót Ligakupa döntőjét a Hearts ellen ma délután.

skót Premier League skót Ligakupa St. Mirren Hearts

Skócia: a St. Mirren döntőzik a Ligakupában, nem a Celtic

2013-01-27 17:29:42

Óriási meglepetés a Skót Ligakupában! A St. Mirren hazai környezetben 3–2-re legyőzte a Celticet az elődöntőben, így készülhet a Hearts elleni fináléra.

skót Ligakupa St. Mirren Celtic

Skócia: izgalmas meccsel, hét góllal búcsúztak az óévtől

2012-12-30 18:56:31

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2012-es óévbúcsúztató mérkőzésén a St. Mirren idegenben aratott 4–3-as győzelmet a Dundee United felett. Az első félidő után még a játékrész utolsó perceiben fordító Dundee United vezetett 2–1-re, de az 50. és a 78. perc között három gólt kapott, és ez döntőnek bizonyult.

labdarúgás St. Mirren Skócia Dundee United

Skócia: a rossz pálya miatt maradt el a St. Mirren-Rangers bajnoki

2008-01-15 00:00:25

Elmaradt a kedd esti St. Mirren - Rangers skót labdarúgó-bajnoki mérkőzés, mivel a pálya felázott talaja alkalmatlan volt a játékra.