Találatok a Shelly-Ann Fraser-Pryce címkére

Találatok száma: 27

Gyémánt Liga: Fraser-Pryce Fehérvár után Monacóban is győzött

2022-08-10 22:31:31

A jamaicai Shelly-Ann Fraser-Pryce 10.62 másodperccel, a világ idei legjobbjával, egyben versenycsúccsal nyerte meg a női 100 métert az atlétikai Gyémánt Liga szerdai, monacói állomásán.

atlétika Shelly-Ann Fraser-Pryce Gyémánt Liga

Mint égen a csillag – hazai és nemzetközi atlétasztárok a Gyulai Memorialon

2022-08-06 09:44:17

Magyar és külföldi sztárok kavalkádja az esztendő legfontosabb hazai rendezésű atlétikai versenyén, az augusztus 8-án Székesfehérváron megrendezendő Gyulai István Memorialon: összeállításunkban megszólal a 100 méteres gátfutás országos csúcstartója, Kozák Luca, és bemutatunk nyolc indulót a legnagyobb nemzetközi klasszisok közül.

Valerie Adams Shelly-Ann Fraser-Pryce Mutaz Essza Barsim Képes Sport Kozák Luca Justin Gatlin

Akik örömükben sírtak, és akiknek fájt – az atlétikai vb nagy nyertesei és vesztesei

2022-07-31 11:31:24

Mint minden atlétikai világbajnokságnak, az ideinek is voltak nagy nyertesei és vesztesei: olyan sportolók, akiktől mindenki várta a kiugró eredményt, ami valamiért mégsem jött össze, és olyanok is, akiknek a győzelmével senki sem számolt, mégis a dobogó tetejére álltak. Tizenhárom atléta szereplését emeltük ki a eugene-i világbajnokságról.

atlétikai vb Sydney McLaughlin Shelly-Ann Fraser-Pryce Képes Sport Kimberly García Eugene

Atlétikai vb: a parókaigazítás is belefért Fraser-Pryce-nak – videó

2022-07-19 12:01:36

Shelly-Ann Fraser-Pryce-nak 200 méteres előfutama közben meg kellett igazítania jellegzetes türkiz parókáját, de ez sem akadályozta meg abban, hogy bejusson az elődöntőbe a eugene-i atlétikai világbajnokság hétfői versenynapján.

atlétikai világbajnokság atlétikai vb Shelly-Ann Fraser-Pryce Jamaica

Atlétikai vb: Jamaica visszavágott az USA-nak, minden érmet megnyert női 100-on

2022-07-18 07:41:42

Jamaica megcsinálta ugyanazt a nőknél, amit az Egyesült Államok a férfiaknál: három százas sprintere végzett a dobogón, a 35 éves Shelly-Ann Fraser-Pryce ráadásul ötödik egyéni vb-aranyát szerezte a távon, amivel abszolút rekorder a női mezőnyben.

hétpróba atlétikai vb Shelly-Ann Fraser-Pryce atlétika Jamaica Krizsán Xénia

Gyulai Memorial: jön a női 100 kétszeres olimpiai bajnoka is

2022-07-07 15:15:50

Újabb négy világsztárnak, köztük a női 100 méter kétszeres olimpiai bajnokának, a jamaicai Shelly-Ann Fraser-Pryce-nak a nevezését jelentették be csütörtökön az idei, 12. Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj szervezői – írja a Magyar Távirati iroda.

Wojciech Nowicki Steven Gerrard Shelly-Ann Fraser-Pryce Gyulai Memorial Gyulai István Memorial

Gyémánt Liga: Halász Bence negyedik lett Párizs hőségében

2022-06-18 21:29:22

Két nappal ezelőtti oslói második helye után Halász Bence a párizsi Gyémánt Liga-verseny kalapácsvető betétszámában állt dobókörbe szombaton, és 76.32 méterrel a negyedik helyen végzett.

Tobi Amusan Shelly-Ann Fraser-Pryce Luxolo Adams Halász Bence Gyémánt Liga

Atlétika: 37 évesen is indulna Párizsban a háromszoros bajnok sprinter

2021-10-27 11:04:18

Shelly-Ann Fraser-Pryce, a jamaicaiak világklasszis sprintere 34 évesen is remek formában érzi magát, és azt mondta, akár a 2024-es párizsi olimpián is rajthoz állhat – jelentette az MTI.

atlétika Shelly-Ann Fraser-Pryce Párizs 2024

Atlétika: Családalapítás után is vissza lehet térni sikeresen – Fraser-Pryce

2021-08-27 10:50:44

A 34 éves Shelly-Ann Fraser-Pryce csütörtök este élete legjobbjával, 10.60 másodperccel nyerte meg a női 100 métert a lausanne-i atlétikai Gyémánt Liga-viadalon, amivel szerinte ismét bizonyította, hogy családalapítás után is lehetséges kimagaslóan teljesíteni.

futás atlétika Shelly-Ann Fraser-Pryce Gyémánt Liga

Atlétika: Ne engedd, hogy mások mondják meg, ki vagy! – Fraser-Pryce

2021-07-05 18:21:42

A jamaicai sprinter, Shelly-Ann Fraser-Pryce szerint nem akkor jön a nagy eredmény, amikor mindenáron el akarjuk érni, hanem amikor arra koncentrálunk, mit kell érte tennünk.

atlétika Shelly-Ann Fraser-Pryce Gyulai István Memorial

Atlétika: Fraser-Pryce 100 m-en megközelítette a világcsúcsot

2021-06-05 17:50:06

A jamaicai Shelly-Ann Fraser-Pryce lett minden idők második leggyorsabb sprintere, miután 10.63 másodperccel nyerte meg a női 100 méteres síkfutást a kingstoni atlétikai versenyen.

Shelly-Ann Fraser-Pryce Sha'Carri Richardson Florence Griffith Joyner

AIPS: Messi, Nadal, Hamilton és a Liverpool is jelölt a Laureus-díjra

2020-01-16 08:06:55

A Nemzetközi Sportújságíró-szövetség (AIPS) a hivatalos honlapján bejelentette a Laureus-díj 2020-as jelöltjeit.

Toronto Raptors Tiger Woods Simone Biles Shelly-Ann Fraser-Pryce Rafael Nadal Oszaka Naomi

Tokió 2020: Fraser-Pryce 100-on és 200-on is indulna

2019-12-25 16:29:58

Shelly-Ann Fraser-Pryce, a női 100 méteres síkfutás világbajnoka azt tervezi, hogy a jövő évi tokiói olimpián 100 mellett 200 méteren is indul.

atlétika Tokió 2020 Shelly-Ann Fraser-Pryce

Atlétikai vb: Taylor újra legyőzte Claye-t, jamaicai diadal 100-on

2019-09-29 22:34:35

A hármasugró Will Claye lassan tíz éve próbálkozik, de Dohában sem tudta letaszítani a trónról honfitársát és barátját, Christian Taylort. Az atlétikai világbajnokság harmadik versenynapjának legjobban várt döntőjében, női száz méteren a jamaicai Shelly-Ann Fraser-Pryce győzött.

atlétikai vb Will Claye Shelly-Ann Fraser-Pryce Doha 2019 Christian Taylor

Gyémánt Liga: jamaicai és amerikai győzelem 100 méteren

2018-07-21 18:01:59

A jamaicai Shelly-Ann Fraser-Pryce nyerte a női 100 méteres síkfutást az atlétikai Gyémánt Liga londoni versenyének első napján, szombaton.

atlétika Shelly-Ann Fraser-Pryce Ronnie Baker Gyémánt Liga

Atlétika: gyermeket vár a női 100 méter kétszeres olimpiai bajnoka

2017-03-09 13:02:13

Gyermeket vár, ezért nem indul az idei szabadtéri atlétikai világbajnokságon Shelly-Ann Fraser-Pryce, a 100 méter pekingi és londoni olimpiai bajnoka – számolt be róla az MTI.

olimpia atlétika Shelly-Ann Fraser-Pryce

Rio 2016: Nadal, Murray, Riner, Phelps – egy zászlóvivőnek viszont neve sincs

2016-08-05 19:22:28

A riói olimpia szervezőbizottsága kiadta a megnyitóünnepség zászlóvivőinek listáját. Van néhány nagyon nagy név, meg egy olyan, akinek „nincs neve”.

zászlóvivők olimpia megnyitó ünnepség megnyitó Teddy Riner Shelly-Ann Fraser-Pryce

Atlétikai vb: jamaicai arany, holland ezüst női 100-on

2015-08-24 15:48:25

A szám kétszeres olimpiai bajnoka, a címvédő és 2009-es győztes Shelly-Ann Fraser-Pryce nyerte meg a pekingi atlétikai világbajnokság női 100 méteres síkfutó számát. A 10.76 másodperccel célba érő jamaicai mögött a második helyen az óriásit futó holland Dafne Schippers (10.81, holland országos csúcs), a harmadik helyen az amerikai Tori Bowie ért célba.

atlétikai vb atlétika Shelly-Ann Fraser-Pryce Shawnacy Barber Ezekiel Kemboi Dafne Schippers

Atlétikai vb: Bolt az ötvenhárom fős jamaicai csapat élén

2015-08-11 12:37:54

A hatszoros olimpiai bajnok Usain Bolt vezeti az augusztus 22-én kezdődő pekingi atlétikai világbajnokságra nevezett ötvenhárom fős jamaicai válogatottat.

atlétikai vb atlétika Warren Weir Veronica Campbell-Brown Usain Bolt Shelly-Ann Fraser-Pryce

Gyémánt Liga: 9.81 – Powell nyert 100 méteren Párizsban

2015-07-04 22:54:59

Két jamaicai, Asafa Powell és Shelly-Ann Fraser-Pryce nyerte a férfi, illetve női 100 métert szombaton, a párizsi atlétikai Gyémánt Liga-viadalon.