Találatok a Sebastian Loeb címkére

Találatok száma: 24

Dakar: Kovácsék visszatértek a mezőnybe, Loeb nyerte a keddi szakaszt

2023-01-10 12:39:41

Sébastien Loeb idei harmadik szakaszgyőzelmét aratta, Nasszer al-Attijah kényelmes előnnyel vezet, Kovács Miklós visszaállt a versenybe a Dakar szünnapja után.

Sebastian Loeb Dakar

Rali-vb: Sébastien Loeb nyert Monacóban

2013-01-19 22:32:12

A sorozatban kilencszer vb-győztes Sebastian Loeb nyerte a rali-világbajnokság idei első, monacói futamát.

rali-vb rali Sébastien Ogier Sebastian Loeb Monaco Dani Sordo

Jordán rali: Loeb megtartotta az előnyét, övé lett a futam

2010-04-03 14:37:50

A címvédő Sébastien Loeb a nyolc szombati gyorsasági szakaszon tovább növelte előnyét, és 35.8 másodperces előnnyel megnyerte a Jordán ralit, a világbajnokság idei harmadik futamát.

rali-világbajnokság rali Sebastian Loeb

Argentin-rali: Sébastien Loeb érte el a legjobb időt a nyitányon

2009-05-01 04:00:25

Az ötszörös világbajnok francia Sébastien Loeb érte el a legjobb időt a rali-világbajnokság ötödik futamának első, szuperspeciális szakaszán, Argentínában.

Argentin Rali Sebastian Loeb

Japán rali: Loeb sorozatban ötödször lett világbajnok

2008-11-09 04:00:30

Ismét Sébastian Loeb nyerte meg a rali-világbajnokságot, miután a harmadik helyen végzett az idei sorozat 14., utolsó előtti állomásán, Japánban.

Sebastian Loeb

Sébastien Loeb az egyetlen ötszörös világbajnokká vált Japánban

2009-01-08 13:51:02

Ahogy már beszámoltunk róla, ismét Sébastian Loeb nyerte meg a rali-világbajnokságot, miután a harmadik helyen végzett az idei sorozat 14., utolsó előtti állomásán, Japánban. A versenyen a finn Mikko Hirvonen győzött, aki ezzel összetettben bebiztosította a második helyét.

Rali: Sébastian Loeb tovább halad a címvédés felé

2008-11-08 04:00:31

A címvédő és a pontversenyben jelenleg is vezető francia Sébastian Loeb tovább halad ötödik vb-elsősége felé a Japán-ralin, a világbajnoki sorozat 14., utolsó előtti állomásán.

Rali: Sebastian Loeb kiesett a Jordániában

2008-05-03 00:00:21

Baleset miatt kiesett a Jordán-ralin az összetettben vezető, címvédő francia Sébastien Loeb.

Argentin-rali: Loeb áll az élen az első nap után

2008-04-05 00:00:25

Bár a kilencből csak egy szakaszt nyert meg, kiegyensúlyozott versenyzésének köszönhetően a citroenes Sebastian Loeb vezet az Argentin-ralin az első nap után.

Sebastian Loeb petter solberg Argentin Rali

Rali: a világbajnoki címvédő Sébastien Loeb győzött Mexikóban

2008-03-09 00:00:29

Sébastien Loeb nyerte a Mexikó-ralit, az idei világbajnokság harmadik versenyét.

Sebastian Loeb Mexikó-rali Citroën

Latvala ott folytatta, ahol abbahagyta, és ezúttal Loeb előtt vezet

2008-04-05 23:04:34

Drámaian kezdődött az 5. Mexikó-rali: az élmezőnyből többeknek is komoly technikai problémái adódtak. Daniel Sordo (Citroën C4 WRC) már az első szakaszon kiesett, ugyanis eltört az autója felfüggesztése. Toni Gardemeister és Per-Gunnar Andersson (mindkettő Suzuki SX4 WRC) ugyanolyan motorhiba miatt kényszerültek feladni a futamot; míg Gigi Galli (Ford Focus WRC) autójának a bukókerete sérült, ezért nem folytathatja. A versenyt nagy meglepetésre a WRC legfiatalabb győztese, Jari-Matti Latvala (Ford Focus WRC) vezeti, Sébastien Loeb (Citroën C4 WRC) előtt.

Marcus Grönholm Sebastian Loeb

Svéd-rali: Sebastian Loeb kiesett a jubileumi versenyén

2008-02-15 00:00:29

A világbajnoki címvédő francia Sebastien Loeb a negyedik gyorsasági szakaszon balesetet szenvedett, majd az etap befejezése után feladta a rali-vb idei második versenyét, a Svéd-ralit.

Sebastian Loeb Svéd rali

Marcus Grönholm elszántabb, mint valaha: világbajnok akar lenni

2007-08-31 00:00:12

Az idei rali-világbajnokságból hat futam van hátra, három aszfaltos, és három murvás. Marcus Grönholm (Ford Focus WRC) és Sébastien Loeb (Citroën C4 WRC) már nem hibázhatnak, ha magukénak akarják a világbajnoki címet. A vb-elsőségért óriási csata várható a visszavonulását fontolgató Grönholm, és a címvédő Loeb között. A Ford csapatának tavaly itt, Új-Zélandon sikerült konstruktőri címet szereznie, több mint 20 év után.

Új Zéland rali Marcus Grönholm Sebastian Loeb

Chris Atkinson volt a leggyorsabb a Finn-rali nyitószakaszán

2007-08-06 00:00:10

Az 57. Finn-rali a ma esti, 2,5 kilométer hosszú Killeri szuperspeciálissal vette kezdetét. A leggyorsabban a Subaru ausztrál pilótájának, Chris Atkinsonnak sikerült teljesíteni a sprintszakaszt. Marcus Grönholm két, Sébastien Loeb három tizedmásodperccel maradt el Petter Solberg csapattársától.

Marcus Grönholm rali-vb Sebastian Loeb

Marcus Grönholm magabiztos előnnyel vezet a címvédő Loeb előtt

2007-06-06 00:00:11

Az 54. Akropolisz-rali szombati napját követően megnyugtató előnnyel tartja vezető helyét a Ford kétszeres világbajnoka, Marcus Grönholm. A regnáló világbajnok Sébastien Loeb a második, mögötte Petter Solberg a harmadik. A Subaru norvég versenyzője egész nap maga mögött tudta tartani a háromszoros világbajnokot, végül mechanikai hiba miatt visszacsúszott a dobogó harmadik fokára.

Marcus Grönholm Sebastian Loeb petter solberg

Sébastien Loeb hibázott, Marcus Grönholm nyerte a Szardínia-ralit

2007-05-26 19:30:44

Sébastien Loeb vezetői hiba miatt kiesett a Szardínia-rali utolsó napján, így a címvédő vezető helyét megöröklő Marcus Grönholm nyerte a 2007-es olaszországi futamot. Mikko Hirvonen másodikként végzett, ennek köszönhetően a Ford nagy lépést tett előre a konstruktőrök pontversenyében. Daniel Sordo és Henning Solberg óriási csatát vívtak egymással a harmadik helyért.

Marcus Grönholm mechanikai hibája miatt Loeb vezet Szardínián

2007-05-22 00:00:20

A 2007-es Szardínia-rali első napját követően megnyugtató előnnyel vezet a címvédő Sébastien Loeb, aki bár rosszul kezdte a napot, a szombatot már az élről várja. Törött lengéscsillapítóval teljesítette az utolsó szakaszt a kétszeres világbajnok Marcus Grönholm, aki ennek ellenére második maradt, de hátránya nagyra nőtt. Kiesett a versenyt bombameglepetésre sokáig vezető fiatal Jari-Matti Latvala.

Marcus Grönholm Sebastian Loeb rali vb Szardínia

Sébastien Loeb Szardínia szigetén folytatná győzelmi sorozatát

2007-05-18 18:26:40

Negyedik alkalommal rendezik meg a Szardínia-ralit, amely 2004-ben váltotta a san remoi aszfaltos versenyt. A világbajnokság hetedik futamán Sébastien Loeb célja, hogy tovább folytassa győzelmi sorozatát; míg legfőbb riválisa, Marcus Grönholm, szeretné ezt megakadályozni. A kétszeres világbajnok finn csalódott, hogy az elmúlt futamon Argentínában ismét második lett.

rali vb Sebastian Loeb Szardínia

Sébastien Loeb megnyerné a hat év után visszatérő Portugál-ralit

2007-03-30 00:00:20

A portugál futam hat év után tér vissza a világbajnokságba - a viadal teljesen megújult, eddig nem látott szakaszok várják majd a veterán pilótákat is. Sébastien Loeb és a Citroën mindenképp szeretné megnyerni a régi-új versenyt.

Sebastian Loeb Portugál rali

A címvédő Loeb magabiztosan vezet Grönholm és a mezőny előtt

2007-03-15 00:00:13

Magabiztos, jó egy perces előnnyel vezet Mexikóban a regnáló világbajnok, Sébastien Loeb (Citroën C4) az utolsó naap előtt. A francia pilótát a Ford versenyzője, Marcus Grönholm követi, a dobogó harmadik fokáért pedig óriási csata várható a befejező napon. Ha Loeb megnyeri a futamot, pályafutása 30 futamgyőzelmét ünnepelheti.