Találatok a Ponferradina címkére

Találatok száma: 6

Király-kupa: tizenegyesekkel jutott tovább az Espanyol

2022-01-04 17:05:46

Az Espanyol az 1–1-es rendes játékidő és a gól nélküli hosszabbítás után tizenegyesekkel 3–1-re legyőzte a másodosztályban ötödik helyen álló Ponferradinát a labdarúgó spanyol Király-kupában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

Ponferradina Király-kupa Espanyol

Spanyolország: ez így nem fair – a Depor jogi lépéseket fontolgat

2020-07-21 13:40:16

Jogi lépéseket fontolgat a vezetőség a Deportivo La Coruna labdarúgócsapatánál, amely hétfőn úgy esett ki a spanyol másodosztályból, hogy az utolsó bajnoki mérkőzését nem játszhatta le, mert az ellenfél, a Fuenlabrada játékosai közül tucatnyian megfertőződtek a koronavírussal. Igaz, a Depor akkor sem maradt volna bent, ha játszik és nyer…

Ponferradina La Liga Fuenlabrada Deportivo La Coruna

Király-kupa: (ex)barcások repítették az Alavést; elmaradt a Villarreal-blama

2017-11-30 21:28:19

A spanyol labdarúgó Király-kupa 4. fordulójának visszavágóján az Alavés a Barcelonától kölcsönvett Munir El Haddadi duplájával, valamint a katalánoknál korábban szintén futballozó Bojan Krkic góljával 3–0-ra legyőzte a Getafét, így 4–0-s összesítéssel továbbjutott a legjobb 16 közé.

Villarreal Tenerife Ponferradina Király-kupa Getafe Espanyol

Videó: a gól pillanatában fújta le a spanyol bajnokit a bíró

2017-11-04 21:38:11

Óriási balhéval ért véget a spanyol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban a Gimnástica Segoviana–Ponferradina találkozó. A meccs hivatalos eredménye 0–0 lett, igaz, ehhez a vendégeknek lenne néhány szavuk…

videó spanyol foci Ponferradina Gimnástica Segoviana

Videó: gyönyörű szólógól a Real Madrid korábbi ifistájától

2014-09-16 19:20:46

A spanyol Rubén Sobrino jelenleg a másodosztályú Ponferradina labdarúgója, de korábban megjárta a Real Madrid C- és B-csapatát is, tehát nem tehetségtelen játékosról van szó. Az alábbi videón látható, Numancia elleni szólógól is ezt bizonyítja.

videó Rubén Sobrino Real Madrid Ponferradina Numancia

Fogadási csalás: fantommeccsel buktak le

2014-08-06 14:26:25

A Federbet fogadásfigyelő cég riasztására kezdett vizsgálódni a Spanyol Professzionális Labdarúgóliga (LFP) a hétfői Ponferradina–Freamunde felkészülési mérkőzés kapcsán, amely fantommeccsnek bizonyult.