Találatok a OSE Lions címkére

Találatok száma: 28

Férfi kosár NB I: a ZTE és az OSE nyert az alsóházban

2021-05-08 18:48:12

Az Oroszlány idegenben legyőzte a Kaposvárt (72–59), míg a ZTE hazai pályán verte a Jászberényt (91–71) a férfi kosárlabda NB I alsóházának szombati játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK OSE Lions

Férfi kosár NB I: nyert az OSE és a PVSK az alsóházban

2021-05-05 20:08:29

A Pécs és az Oroszlány is győzött hazai pályán a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján: a PVSK a már kiesett Jászberényt verte 124–83-ra, míg az OSE remek utolsó negyeddel ütötte ki a ZTE-t 89–56-ra az alsóházban.

férfi kosárlabda NB I PVSK OSE Lions

Férfi kosár NB I: a DEAC jutott utolsóként a negyeddöntőbe

2021-04-28 17:25:02

A legjobb négy közé jutott a DEAC a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a negyeddöntős párharc ötödik, egyben utolsó mérkőzésén 88–85-re legyőzte az Alba Fehérvárt. A bennmaradásért zajló rájátszásában a Kecskemét az OSE Lionst, a PVSK a ZTE-t, a Jászberény pedig a Kaposvárt győzte le.

férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK PVSK OSE Lions Kaposvár kosárlabda Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: nagy hajrával fordított a ZTE Jászberényben

2021-04-21 20:22:08

A Kecskemét és a Zalaegerszeg idegenben, az Oroszlány hazai pályán győzött a férfi kosárlabda NB I alsóházi rájátszásának szerdai játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK OSE Lions KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: a Kaposvár és a Kecskemét sikerével indult a rájátszás

2021-04-03 19:40:22

A Kaposvár hazai pályán 78–63-ra legyőzte a Jászberényt, a Kecskemét egy ponttal győzött Oroszlányban a férfi kosárlabda NB I 9–14. helyéért, egyben a bennmaradásért zajló rájátszás szombati nyitányán.

férfi kosárlabda NB I OSE Lions Kecskemét kosárlabda Kaposvári KK Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: a Szolnok simán verte a Fehérvárt, a Szombathely kikapott

2021-03-03 19:59:28

A férfi kosárlabda NB I-ben a listavezető Szolnoki Olajnak nem jelentett gondot az Alba Fehérvár, míg az üldöző Szombathely nagy meglepetésre alulmaradt az Atomerőmű SE Pakssal szemben. A Sopron és az OSE Lions meccse szorosan alakult,  végül hosszabbítás után örülhettek a hazaiak.

kosárlabda férfi kosárlabda férfi kosár NB I Szombathely Szolnoki Olaj Soproni KC

Férfi kosár NB I: zsinórban ötödik meccsén győzött az Alba

2021-01-20 18:24:08

Az Alba Fehérvár négy ponttal nyert a Sopron otthonában a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Sopron KC OSE Lions Kaposvár kosárlabda Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: magabiztos szolnoki siker Kecskeméten

2021-01-13 18:32:47

A Szolnoki Olaj 96–76-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Pécs nagy hajrával, a 29–12-re megnyert utolsó negyed révén diadalmaskodott az Oroszlány ellen. A Falco a ZTE ellen aratott 82–70-es sikert.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia ZTE KK Szolnoki Olaj PVSK OSE Lions KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: visszavágott a ZTE, kikapott az Olaj

2021-01-09 19:14:55

Az Atomerőmű három ponttal alulmaradt Kecskeméten a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. A Fehérvár a húsz pontot dobó Stacy Davis vezérletével simán legyőzte vendégét, az Oroszlányt.

férfi kosár NB I OSE Lions Kecskemét kosárlabda Atomerőmű SE Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: hosszabbítás után kapott ki a Szeged

2021-01-05 17:43:03

Az OSE Lions hosszabbítás után 98–95-re legyőzte a Naturtex-SZTE-Szedeákot a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján.

férfi kosárlabda NB I OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák Kaposvár kosárlabda DEAC kosárlabda

Férfi kosár NB I: pozitív teszt miatt elmarad az OSE mai bajnoki meccse

2020-12-16 12:29:15

Az OSE Lions férfi kosárlabdacsapatának egyik játékosának poiztív lett a legutóbbi koronavírus-tesztje, ezért elmarad az oroszlányiak szerdai, Kaposvár elleni NB I-es mérkőzése.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I OSE Lions Kaposvári KK

Férfi kosár NB I: 222 pontos meccset nyert meg a PVSK

2020-12-08 17:54:17

Bár az utolsó negyedben nagyot hajrázott az Oroszlány, nem tudta ledolgozni hátrányát, és 80–76-ra kikapott vendégétől, a Szolnoktól a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján. A Sopron odahaza verte meg a Kaposvárt (97–86), és ugyancsak vereséggel küldte haza vendégét a PVSK – a pécsiek az idény pontokban eddigi leggazdagabb meccsén gyűrték le a sereghajtó Jászberényt (120–102).

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK OSE Lions Kaposvári KK

Férfi kosár NB I: körmendi siker két hosszabbítás után

2020-12-02 17:08:24

A Körmend fordulatos mérkőzésen, két hosszabbítást követően 87–83-ra győzött a DEAC vendégeként a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. Az Oroszlány odahaza 91–86-ra felülmúlta az eddig veretlen Alba Fehérvárt, és ugyancsak hazai pályán nyert az Atomerőmű a Szeged ellen (71–66).

férfi kosárlabda NB I OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák Egis Körmend DEAC Atomerőmű

Férfi kosár NB I: otthon nyert, és élre állt a DEAC

2020-11-29 20:09:49

A Debrecen öt ponttal kerekedett vendége, az Oroszlány fölé a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén, ezzel a tabella élére állt.

férfi kosárlabda férfi kosár NB I OSE Lions DEAC

Férfi kosár NB I: szoros meccsen gyűrte le a ZTE az OSE-t

2020-11-11 20:02:36

A férfi kosárlabda NB I 9. fordulójából bepótolt mérkőzésen a Zalakerámia ZTE KK hazai pályán 93–91-re győzött az OSE Lions ellen.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda ZTE kosárlabda OSE Lions

Férfi kosár NB I: otthon győzött a Szedeák

2020-10-27 21:40:08

A férfi kosárlabda NB I-ben kedden egy mérkőzést rendeztek, amelyen a Szedeák légiósai jó teljesítményének köszönhetően hét ponttal legyőzte az OSE-t, így megszerezve idénybeli negyedik bajnoki győzelmét is.

férfi kosárlabda NB I Szedeák OSE Lions

Férfi kosár NB I: az Atomerőmű zsinórban harmadszor nyert

2020-10-24 20:45:36

A férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján a Kaposvár 79–63-ra legyőzte a Kecskemétet, míg az Atomerőmű 90–84-es sikert aratott az OSE felett.

férfi kosárlabda NB I OSE Lions Kaposvári KK KTE-Duna Aszfalt Atomerőmű SE

Férfi kosár NB I: hosszabbításos sikerrel rajtolt az Oroszlány

2020-10-03 17:48:42

Az OSE Lions győzelemmel kezdte a férfi kosárlabda NB I 2020–2021-es idényét, és hosszabbítás után 78–70-re diadalmaskodott a Sopron ellen. A mezőny legeredményesebb játékosa az OSE amerikai légiósa, Remy Abell volt 27 ponttal.

férfi kosárlabda NB I Sopron kosárlabda OSE Lions DEAC Atomerőmű SE

Férfi kosárlabda: hétről hétre borulhat a papírforma – rajtol az NB I

2020-10-02 09:12:03

Az erőviszonyok alapján a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely megvédi az elsőségét, csakhogy valószínűleg hétről hétre borulhat a papírforma a pénteken rajtoló férfi kosárlabda NB I-ben.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK

Férfi kosár NB I: kikapott az éllovas Falco Szombathely

2020-03-07 15:17:40

Az éllovas Falco ötpontos vereséget szenvedett Sopronban a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák Kaposvár kosárlabda