Találatok a OSE Lions címkére

Találatok száma: 43

Férfi kosár NB I: Debrecenben nyert egy ponttal az OSE

2022-11-12 20:19:24

Az Oroszlány 80-79-re győzött a DEAC otthonában a férfi kosárlabda NB I szombati mérkőzésén.

férfi kosárlabda NB I OSE Lions

Férfi kosár NB I: a tönkrevert Oroszlány megtáltosodott; Vojvoda megmentette az Albát

2022-10-15 16:32:48

Vojvoda Dávid 11 másodperccel a rendes játékidő vége előtt mentette hosszabbításra a meccset, aztán a ráadásban csapata már a Szeged fölé kerekedett: a házigazda Alba Fehérvár 102–95-re megnyerte a férfi kosárlabda NB I szombati programjának fordulatos mérkőzését. A játéknap további fejleményei: a címvédő Falco simán verte a Nyíregyházát (108–83), a ZTE idegenben, nagy csatában 83–76-ra legyőzte a Honvédot, míg az egy hete Fehérváron tönkrevert Oroszlány magabiztosan, 101–80-ra felülmúlta a bajnokverő Kaposvárt.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK OSE Lions Falco Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: bocsánatkérés a döbbenetes vereségért

2022-10-10 10:19:52

Döbbenetes végeredménnyel ért véget szombaton az Alba–Oroszlány mérkőzés a férfi kosárlabda NB I-ben: a hazai csapat egészen elképesztő különbséggel, 106–39-re nyert. Az 1. fordulóban a Körmendet legyőző OSE   vezetősége reagált a történtekre, és az alábbi közleményt adta ki:

férfi kosárlabda NB I Oroszlány OSE Lions

Férfi kosár NB I: huszonegy év után tért vissza az élvonalba a Honvéd

2022-10-01 19:14:52

Huszonegy év után tért vissza az élvonalba a Budapesti Honvéd férfi kosárlabdacsapata, amely az első meccsén a címvédő Falcóval találkozott.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olajbányász Szolnok

Férfi kosár NB I: szlovén edzővel folytatja az Oroszlány

2022-07-06 11:14:38

A 46 éves Simon Petrov személyében szlovén vezetőedzőt szerződtetett az MVM-OSE Lions – tudtuk meg a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő oroszlányi csapat hivatalos Facebook-oldalának szerdai posztjából.

Simon Petrov Oroszlány OSE Lions

Férfi kosár NB I: szépített a Szolnok, elődöntős a Fehérvár

2022-05-24 19:28:27

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének 3. mérkőzésein a Szolnok 95–89-re legyőzte a Kecskemétet, ezáltal szépített a párharcban, míg a Körmend egymás után másodszor is felülmúlta az Oroszlányt. A Fehérvár parádés utolsó negyeddel 92–85-re legyőzte a Sopront, ezzel elsőként biztosította a helyét az elődöntőben, míg a címvédő Falco szintén nyert, s így a Körmendhez hasonlóan már csak egy győzelemre van szüksége a továbbjutáshoz.

férfi kosárlabda NB I Szolnoki Olaj Sopron KC OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák Kecskemét kosárlabda

Férfi kosár NB I: „Borzalmasan nehéz Körmenden játszani”

2022-05-20 09:46:21

A férfi kosárlabda-bajnokság rájátszása három, kissé váratlan idegenbeli sikerrel kezdődött, a legnagyobb meglepetést az Oroszlány magabiztos körmendi sikere jelentette.

férfi kosárlabda NB I Sebastjan Krasovec OSE Lions Egis Körmend

Férfi kosár NB I: nyert a Falco, rájátszásban az OSE és a Szedeák

2022-05-11 19:13:35

A férfi kosárlabda NB I középszakasza csoportkörének utolsó fordulójában a Sopron idegenben legyőzte az Alba Fehérvárt, és ezzel megszerezte a 4. helyet, vagyis a pályaelőnyt a playoffra. Az OSE legyőzte a Szedeákot, de mindkét gárda bejutott a rájátszásba, mivel a Kaposvár otthon vereséget szenvedett a DEAC-tól.

férfi kosárlabda NB Szolnoki Olaj Sopron KC Pécsi VSK OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák

Férfi kosár NB I: otthon nyert a DEAC, idegenben az OSE

2022-03-11 20:44:07

A DEAC hazai pályán nyolc ponttal múlta felül a sereghajtó Atomerőművet a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda. A hajdúságiaknál Djordje Drenovac, a vendégeknél Kendrick Brown ért el 19 pontot.

Pécsi VSK OSE Lions DEAC Atomerőmű SE

Férfi kosár NB I: az OSE Lions legyőzte a Nyíregyházát

2022-02-18 18:56:29

A férfi kosárlabda NB I-ben az MVM-OSE Lions 80–74-re legyőzte a HÜBNER Nyíregyháza BS-t.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda OSE Lions Nyíregyháza

Férfi kosár NB I: magabiztos DEAC-siker az OSE ellen

2022-02-13 19:30:19

A Debreceni EAC biztos, 79–59-es sikert ért el hazai pályán az OSE Lions ellen vasárnap, a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának 22. fordulójában.

kosárlabda férfi kosár NB I OSE Lions DEAC

Férfi kosár NB I: idegenben zárta le rossz szériáját a Sopron

2021-11-17 18:07:47

Hat vereség után győzelemnek örülhet a Sopron a férfi kosárlabda NB I-ben: a soproniak 80–72-re nyertek Oroszlányban a 14. fordulóból szerda estére előrehozott mérkőzésen.

férfi kosárlabda NB I Sopron KC OSE Lions

Férfi kosár NB I: továbbra is remek formában a Nyíregyháza

2021-11-10 18:37:35

Folytatta győzelmi sorozatát a Nyíregyháza a férfi kosárlabda NB I-ben: a nyírségiek hazai pályán 92–81-re megverték az Oroszlányt a 10. forduló szerda esti nyitányán – zsinórban az ötödik sikerüket elkönyvelve.

férfi kosárlabda NB I OSE Lions Nyíregyháza kosárlabda

Férfi kosár NB I: 10/10, Szegeden is győzött a Falco

2021-11-06 18:05:37

A Falco 91–75-re győzött a Szeged vendégeként a férfi kosárlabda NB I 9. fordulójának szombati játéknapján, így tíz mérkőzés után is százszázalékos mérleggel vezeti a tabellát. Az Oroszlány nagy csatában verte vendégét, a DEAC-ot, és a Körmend ellen a negyedik negyedben fordító Alba Fehérvár is értékes hazai győzelemmel gazdagodott.

férfi kosárlabda NB I OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák Falco Egis Körmend DEAC

Férfi kosár NB I: a Kecskemét simán megverte a Szedeákot

2021-10-22 19:50:33

A Kecskemét és az OSE is házigazdaként nyert a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

kosárlabda kosár NB I férfi kosárlabda NB I OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák DTKH Kecskemét

Férfi kosár NB I: a ZTE és az OSE nyert az alsóházban

2021-05-08 18:48:12

Az Oroszlány idegenben legyőzte a Kaposvárt (72–59), míg a ZTE hazai pályán verte a Jászberényt (91–71) a férfi kosárlabda NB I alsóházának szombati játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK OSE Lions

Férfi kosár NB I: nyert az OSE és a PVSK az alsóházban

2021-05-05 20:08:29

A Pécs és az Oroszlány is győzött hazai pályán a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján: a PVSK a már kiesett Jászberényt verte 124–83-ra, míg az OSE remek utolsó negyeddel ütötte ki a ZTE-t 89–56-ra az alsóházban.

férfi kosárlabda NB I PVSK OSE Lions

Férfi kosár NB I: a DEAC jutott utolsóként a negyeddöntőbe

2021-04-28 17:25:02

A legjobb négy közé jutott a DEAC a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a negyeddöntős párharc ötödik, egyben utolsó mérkőzésén 88–85-re legyőzte az Alba Fehérvárt. A bennmaradásért zajló rájátszásában a Kecskemét az OSE Lionst, a PVSK a ZTE-t, a Jászberény pedig a Kaposvárt győzte le.

férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK PVSK OSE Lions Kaposvár kosárlabda Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: nagy hajrával fordított a ZTE Jászberényben

2021-04-21 20:22:08

A Kecskemét és a Zalaegerszeg idegenben, az Oroszlány hazai pályán győzött a férfi kosárlabda NB I alsóházi rájátszásának szerdai játéknapján.

férfi kosárlabda NB I Zalakerámia-ZTE KK OSE Lions KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: a Kaposvár és a Kecskemét sikerével indult a rájátszás

2021-04-03 19:40:22

A Kaposvár hazai pályán 78–63-ra legyőzte a Jászberényt, a Kecskemét egy ponttal győzött Oroszlányban a férfi kosárlabda NB I 9–14. helyéért, egyben a bennmaradásért zajló rájátszás szombati nyitányán.

férfi kosárlabda NB I OSE Lions Kecskemét kosárlabda Kaposvári KK Jászberény kosárlabda