Találatok a Nyck de Vries címkére

Találatok száma: 7

Formula E: hazai siker – Lynn nyert a második londoni versenyen

2021-07-25 15:59:26

Alex Lynn (Mahindra) aratott győzelmet a Formula E londoni versenyhétvégéjének második versenyén. Mögötte Nyck de Vries (Mercedes) és Mitch Evans (Jaguar) zárt.

Pascal Wehrlein Nyck de Vries Formula E Alex Lynn

Formula E: Mercedes-elsőség a londoni második időmérőn

2021-07-25 11:33:06

Stoffel Vandoorne (Mercedes) szerezte meg a pole pozíciót a Formula E londoni versenyhétvégéjének második időmérőjén. A második Oliver Rowland (Nissan e.dams), míg a harmadik Alex Lynn (Mahindra) lett.

Stoffel Vandoorne Oliver Rowland Nyck de Vries Formula E

Formula E: Valencia után ismét győzni tudott Dennis

2021-07-24 16:13:10

A második helyről rajtoló Jake Dennis nyerte meg a Formula E londoni versenyhétvégéjének első futamát. A BMW Andretti versenyzője mögött Nyck de Vries (Mercedes) és a pole pozícióból rajtoló Alex Lynn (Mahindra) látta meg a kockás zászlót. A világbajnoki éllovas Sam Bird már az első körben kénytelen volt feladni a futamot.

Nyck de Vries London Jake Dennis Formula E BMW A Alex Lynn

Formula–E: Mortara kórházban; a Mercedest kizárták az időmérőről

2021-02-27 13:22:42

Robin Frijns szerezte meg a pole pozíciót a Formula–E 2020–2021-es kiírásának második időmérőjén a szaúd-arábiai Rijádban. A kvalifikáció azonban nem hollandról szólt, hanem sokkal inkább Edoardo Mortara harmadik szabadedzés után történt balesetéről, illetve annak következményeiről, ugyanis a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) egyik német erőforrást használó csapatot, így a Mercedest és a Venturit sem engedte elindulni az eseményen.

Nyck de Vries Mercedes Formula E

Formula E: De Vries győztes idénynyitója Rijádban

2021-02-26 17:10:31

Győzelemre váltotta a pole pozícióját Nyck de Vries a Formula E rijádi idénynyitójának első versenyén. A Mercedes holland versenyzője mögött Edoardo Mortara és Mitch Evans ért célba. A címvédő António Félix da Costa nem szerzett pontot a sorozat történetének első villanyfényes futamán.

Szaúd-Arábia Rijád Nyck de Vries Formula E

Formula E: Vandoorne nyerte meg az idény utolsó futamát

2020-08-13 19:08:52

Stoffel Vandoorne győzelmével ért véget a Formula E 2019–2020-as idénye. A belga versenyző mögött a mercedeses csapattársa, Nyck de Vries, illetve Sébastien Buemi látta meg a kockás zászlót a szezonzáró versenysorozat utolsó fordulójában, Berlinben.

Sébastien Buemi Stoffel Vandoorne Nyck de Vries Formula E Berlin

F2: Schumacher győzött a második hungaroringi versenyen

2019-08-04 12:16:03

Mick Schumacher nyert a Formula–2 magyar versenyhétvégéjének vasárnapi futamán, mögötte Macusita Nobuharu és Sérgio Sette Camara szelte át a célvonalat a Hungaroringen.