Találatok a Nyck de Vries címkére

Találatok száma: 23

F1: a Mercedes megszakítaná Verstappen győzelmi sorozatát

2022-09-29 15:35:30

Két szabad hétvége után folytatódik a 2022-es Formula–1-es bajnokság, a 17. állomás Szingapúr, ahol a 13. Szingapúri Nagydíjat rendezik meg. A vb-éllovas Max Verstappen 116 ponttal előzi meg legközelebbi riválisát, és akár már most hétvégén bebiztosíthatja második címét. Persze ebbe a csapattársnak, Sergio Péreznek, Charles Leclerc-nek, valamint az idei első győzelmét megcélzó Mercedesnek is lesz beleszólása, ráadásul némi csapadék is megbolondíthatja az éjszakai hajszát.

Szingapúri Nagydíj Red Bull Pierre Gasly Nyck de Vries Mercedes Max Verstappen

F1: Leclerc, a meghámozott banán; Hamiltonnál előtörtek a rossz emlékek

2022-09-12 16:04:27

Nem talált legyőzőre a Formula–1-es Olasz Nagydíjon sem Max Verstappen, aki egyhuzamban ötödik győzelmét aratta idén. A mezőny egyébként kissé átalakult a monzai futamra, ugyanis a vakbélgyulladásában is a pozitívumot kereső Alexander Albon autóját Nyck de Vries vezethette. A holland pilóta pontszerző helyen debütált a királykategóriában, majd nem tudott egyedül kiszállni az autóból a verseny után. A Ferrari különleges festéssel készült hazai nagydíjára, ám a maranellóiak még ezzel is megihlették a mémkészítőket. A furcsán véget érő Olasz GP rossz emlékeket hozott elő Lewis Hamiltonból.

Williams Olasz Nagydíj Nyck de Vries Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton

F1: Több tapasztalatra és jobb munkára lenne szükség – Binotto az FIA-ról

2022-09-11 18:20:20

Max Verstappen győzelmével ért véget a Formula–1-es Olasz Nagydíj. A monzai futam nem éppen megszokott befutót hozott, ami miatt a Red Bullnál és a Ferrarinál sem éppen elégedettek. Christian Horner szerint a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) szakemberei nem tartják magukat ahhoz, amiben korábban megállapodtak a csapatokkal, ahogyan Mattia Binotto is kemény szavakkal illette a döntéshozókat. Verstappent nem különösebben zavarta, ahogyan véget ért a verseny, míg a debütáló futamán pontot szerző Nyck de Vries úgy érzi, mindent úgy csinált ezen a hétvégén, hogy ez ülést érjen a számára 2023-ra.

Red B Olasz Nagydíj Nyck de Vries Mercedes Max Verstappen Mattia Binotto

F1: Albon kórházba került, De Vries debütál Monzában

2022-09-10 12:49:53

Vakbélgyulladás miatt nem vesz részt a monzai versenyhétvége hátralévő részében Alexander Albon. A thaiföldi versenyzőt Nyck de Vries helyettesíti, aki ezzel első Formula–1-es versenyét teljesítheti az Olasz Nagydíjon.

Williams Olasz Nagydíj Nyck de Vries F1 Alexander Albon

Formula–E: Di Grassi győzelme a második londoni versenyen

2022-07-31 17:09:40

Lucas di Grassi aratott győzelmet a Formula–E londoni versenyhétvégéjének második futamán. Másodikként a pole-ból induló Jake Dennis látta meg a kockás zászlót, míg az első ötöst Nyck De Vries, Stoffel Vandoorne és António Félix da Costa egészítette ki.

Nyck de Vries Lucas di Grassi Jake Dennis Formula–E

Formula–E: Dennis nyert az első londoni versenyen

2022-07-30 15:43:38

Jake Dennis aratott győzelmet a Formula–E londoni versenyhétvégéjének első futamán. Mögötte a Mercedes kettőse, Stroffel Vandoorne és Nyck de Vries szelte át a célvonalat, míg az első ötös sorát Nick Cassidy és Oliver Askew tette teljessé.

Stoffel Vandoorne Nyck de Vries Mercedes Jake Dennis Formula–E

Formula–E: Dennis szerezte meg a pole-t a londoni időmérőn

2022-07-30 12:05:11

Jake Dennis szerezte meg a pole pozíciót a Formula–E londoni versenyhétvégéjének szombati időmérőjén. Mögötte Stoffel Vandoorne és Nyck de Vries végzett, míg az első ötöst Sérgio Sette Camara és Oliver Askew tette teljessé.

Stoffel Vandoorne Nyck de Vries Jake Dennis Formula–E

F1: Hamilton nem ül autóba az első edzésen Franciaországban

2022-07-20 12:33:34

A Mercedes hivatalosan megerősítette, hogy Lewis Hamilton nem vesz részt a most hétvégi Formula–1-es Francia Nagydíj első szabadedzésén. A hétszeres világbajnok helyén a Formula–E-ben versenyző Nyck de Vries veheti át.

Nyck de Vries Mercedes Lewis Hamilton Francia Nagydíj Formula–1 F1

Formula–E: megtört Mortara uralma – Mercedes-siker Berlinben

2022-05-15 15:55:01

Nyck de Vries aratott győzelmet a Formula–E berlini fordulójának második versenyén. Mögötte Edoardo Mortara és Stoffel Vandoorne látta meg a kockás zászlót, míg az első ötöst Lucas di Grassi és Robin Frijns egészítette ki.

Stoffel Vandoorne Nyck de Vries Formula–E Edoardo Mortara

Formula–E: Mortara hibátlan – övé a pole a második időmérőn is

2022-05-15 11:59:20

Edoardo Mortara szerezte meg a pole pozíciót a Formula–E berlini fordulójának második időmérőjén. Mellőle Robin Frijns vághat neki a délutáni versenynek, míg a második sorból Nyck de Vries és André Lotterer rugaszkodhat el.

Robin Frijns Nyck de Vries Formula–E Edoardo Mortara

Formula–E: kettős Mercedes-győzelem a szaúdi idénynyitón

2022-01-28 19:07:27

A címvédő Nyck de Vries aratott győzelmet a Formula–E 2022-es idényének első versenyén Szaúd-Arábiában, míg  mögötte a csapattárs, Stoffel Vandoorne tette teljessé a Mercedes kettős sikerét. A dobogó alsó fokára Jake Dennis állhatott fel, míg az első ötös sorát Sam Bird és Lucas di Grassi egészítette ki.

Stoffel Vandoorne Nyck de Vries Mercedes Formula–E

Csak a Formula–E-ben jött össze a Mercedesnek a dupla siker – 2021 az autósportban

2021-12-30 14:51:44

Bár a koronavírus-járvány 2021-ben is hatalmas hatással volt a sport világára, idén többé-kevésbé zökkenőmentesen le tudták bonyolítani a versenyeket az autósport kiemelt nemzetközi sorozataiban. A Formula–1 minden idők egyik legizgalmasabb szezonját hozta, amely végén Max Verstappen megszakította a Mercedes sikersorozatát. A Formula–E-ben legalább sikerült az egyéni és a konstruktőri bajnoki címet is elhódítani a német márkának, míg a WTCR-ben idén kissé több babér termett a magyar érdekeltségeket tekintve, mint egy évvel korábban. Íme, a 2021-es idény legfontosabb történései a Nemzeti Sport által kiemelt nemzetközi szériákban!

WTCR Red Bull Nyck de Vries Michelisz Norbert Mercedes Max Verstappen

Formula E: De Vriest elöntötték az érzelmek, míg a Mercedes hamarosan búcsúzhat

2021-08-16 14:38:18

Hiába szerezte meg a versenyzőknél és a csapatoknál is a világbajnoki címet a Mercedes, a hírek szerint a német gyártó a következő idény végén kiszáll a Formula E-ből. Mindez viszont egyelőre nem különösebben foglalkoztatja Nyck de Vriest, aki megszerezte a vb-címet a berlini idényzárón.

Toto Wolff Nyck de Vries Mercedes Formula E Berlin

Formula E: hullottak az esélyesek; De Vries és a Mercedes a világbajnok!

2021-08-15 15:17:24

Norman Nato aratott győzelmet a Formula E berlini versenyhétvégéjének második futamán, mögötte Oliver Rowland és Stoffel Vandoorne szelte át a célvonalat. A végső győztes azonban nem közülük került ki: a sorozat első világbajnoka a nyolcadik pozícióban befutó Nyck de Vries lett, míg a konstruktőrök között a Mercedes ünnepelhetett.

Stoffel Vandoorne Nyck de Vries Mercedes Formula E

Formula E: Vandoorne a pole-ban; Evans jó helyzetben a záró futam előtt

2021-08-15 12:28:46

Stoffel Vandoorne szerezte meg a pole pozíciót a Formula E berlini versenyhétvégéjének második szabadedzésén, így ő várhatja az élről a piros lámpák kialvását az idei bajnokság utolsó futamán. A második Oliver Rowland, míg a harmadik Mitch Evans lett, miközben a bajnokságot vezető Nyck de Vries a 13. rajtkockát sajátította ki a mindent eldöntő versenyre.

Stoffel Vandoorne Nyck de Vries Mitch Evans Mercedes Formula E

Formula E: Di Grassi nyert, De Vriesé a legtöbb pont az utolsó futam előtt

2021-08-14 13:41:00

Lucas di Grassi nyerte meg a Formula E berlini idényzárójának első versenyét. Az Audi versenyzője mögött Edoardo Mortara (Venturi), a harmadik helyen Mitch Evans (Jaguar) látta meg a kockás zászlót. Bár ezen a futamon nullázott, az utolsó viadal előtt továbbra is Nyck de Vries vezeti a világbajnoki összetettet.

Nyck de Vries Lucas di Grassi Formula E Edoardo Mortara Berlin

Formula E: hazai siker – Lynn nyert a második londoni versenyen

2021-07-25 15:59:26

Alex Lynn (Mahindra) aratott győzelmet a Formula E londoni versenyhétvégéjének második versenyén. Mögötte Nyck de Vries (Mercedes) és Mitch Evans (Jaguar) zárt.

Pascal Wehrlein Nyck de Vries Formula E Alex Lynn

Formula E: Mercedes-elsőség a londoni második időmérőn

2021-07-25 11:33:06

Stoffel Vandoorne (Mercedes) szerezte meg a pole pozíciót a Formula E londoni versenyhétvégéjének második időmérőjén. A második Oliver Rowland (Nissan e.dams), míg a harmadik Alex Lynn (Mahindra) lett.

Stoffel Vandoorne Oliver Rowland Nyck de Vries Formula E

Formula E: Valencia után ismét győzni tudott Dennis

2021-07-24 16:13:10

A második helyről rajtoló Jake Dennis nyerte meg a Formula E londoni versenyhétvégéjének első futamát. A BMW Andretti versenyzője mögött Nyck de Vries (Mercedes) és a pole pozícióból rajtoló Alex Lynn (Mahindra) látta meg a kockás zászlót. A világbajnoki éllovas Sam Bird már az első körben kénytelen volt feladni a futamot.

Nyck de Vries London Jake Dennis Formula E BMW A Alex Lynn

Formula–E: Mortara kórházban; a Mercedest kizárták az időmérőről

2021-02-27 13:22:42

Robin Frijns szerezte meg a pole pozíciót a Formula–E 2020–2021-es kiírásának második időmérőjén a szaúd-arábiai Rijádban. A kvalifikáció azonban nem hollandról szólt, hanem sokkal inkább Edoardo Mortara harmadik szabadedzés után történt balesetéről, illetve annak következményeiről, ugyanis a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) egyik német erőforrást használó csapatot, így a Mercedest és a Venturit sem engedte elindulni az eseményen.