Találatok a Maria Szakkari címkére

Találatok száma: 26

US Open: Szakkari búcsúzott, Murray továbbjutott

2022-08-31 23:24:23

A harmadik helyen kiemelt Maria Szakkari a második körben búcsúzott az amerikai nyílt teniszbajnokság női versenyétől – írja az MTI.

US Open Maria Szakkari Andy Murray

Wimbledon: nagy sikert aratott a kétgyermekes anyuka

2022-07-01 18:28:42

Tatjana Maria szolgáltatta a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének pénteki meglepetését: a 34 éves német játékos két játszmában (6:3, 7:5) búcsúztatta az ötödik helyen kiemelt Maria Szakkarit.

Wimbledon Maria Szakkari Elise Mertens

Roland Garros: kiesett a US Open bajnoka, Emma Raducanu

2022-05-25 14:10:03

A tavalyi US Opent megnyerő Emma Raducano döntő szettben kikapott a fehérorosz Aljakszandra Szasznovicstól a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) második fordulójában, így nem jutott be a legjobb 32 közé.

tenisz Roland Garros Maria Szakkari Emma Raducanu Aljakszandra Szasznovics

Tenisz: Collins, Muguruza és Szakkari is kiesett Madridban

2022-05-01 21:06:35

Kiemeltek sora búcsúzott a második fordulóban a madridi salakpályás tenisztorna női versenyében vasárnap. Ugyanezen a napon, s borításon Holger Rune diadalt aratott Münchenben, míg Sebastián Báez a portugáliai Estorilban nyert trófeát – írja az MTI.

WTA München Maria Szakkari Madrid Garbine Muguruza Estoril

Tenisz: Swiatek győzött Miamiban, világelső lesz

2022-03-25 21:01:11

A lengyel Iga Swiatek lesz a női világranglista új éllovasa április 4-étől, miután a Miamiban zajló tenisztorna második fordulójában két sima szettben legyőzte a svájci Viktorija Golubicot.

tenisz Miami Maria Szakkari Jelena Ostapenko Iga Swiatek

Tenisz: Iga Swiatek nyerte meg a döntőt Indian Wellsben

2022-03-20 23:04:23

A harmadik helyen kiemelt Iga Swiatek nyerte meg az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyét, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a görög Maria Szakkarit – jelentette az MTI.

tenisz WTA Indian Wells Maria Szakkari Iga Swiatek

Tenisz: a hetedik kiemelt Rubljov elődöntős Indian Wellsben

2022-03-18 22:07:23

A hetedik helyen kiemelt Andrej Rubljov bejutott az elődöntőbe az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfiversenyében.

tenisz WTA Indian Wells Taylor Fritz Maria Szakkari Iga Swiatek Andrej Rubljov

Tenisz: elődöntős a címvédő a hölgyeknél Indian Wellsben

2022-03-17 23:16:04

A címvédő spanyol Paula Badosa két sima játszmában legyőzte az orosz Veronyika Kugyermetovát és bejutott az elődöntőbe az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében csütörtökön – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Indian Wells Paula Badosa Maria Szakkari

Tenisz: Szakkari és Kontaveit lemásolták egymást Szentpéterváron

2022-02-11 20:53:29

Elődöntőbe jutott az első helyen kiemelt görög Maria Szakkari a Szentpéterváron zajló, 768 ezer dollár (237 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

tenisz női tenisz WTA Szentpétervár Maria Szakkari Jelena Ostapenko Irina-Camelia Begu

Tenisz: Szakkari továbbjutott Szentpéterváron

2022-02-08 21:35:20

Az első helyen kiemelt Maria Szakkari bejutott a nyolcaddöntőbe a Szentpéterváron zajló, 768 ezer dollár (237 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán. A vasárnap Córdobában bajnok Albert Ramos kiesett a Buenos Aires-i salakpályás viadalon, a dallasi kemény pályás versenyen pedig Marcos Giron könnyed sikert ért el Tennys Sandgrennel szemben.

tenisz WTA Szentpétervár Maria Szakkari Dallas Buenos Aires

Tenisz: megvan a női vb négy elődöntőse

2021-11-16 08:21:47

Eldőlt, hogy Anett Kontaveit, Garbine Muguruza és Paula Badosa mellett Maria Szakkari jutott a mexikói Guadalajarában zajló WTA-világbajnokság elődöntőjébe, mivel utóbbi a Chichén Itzá elnevezésű csoport utolsó, harmadik fordulójában nagy csatában legyőzte az első helyen kiemelt fehéroroszt, Arina Szabalenkát.

tenisz WTA-vb Paula Badosa Maria Szakkari Guadalajara Garbine Muguruza

Tenisz: Paula Badosa Maria Szakkarit is legyőzte a vb-n

2021-11-14 00:07:42

A spanyol Paula Badosa két játszmában legyőzte a görög Maria Szakkarit, ezzel második meccsét is megnyerte a mexikói Guadalajarában zajló női tenisz-világbajnokságon, a Chichén Itzá-csoportban.

WTA-vb Paulsa Badosa Maria Szakkari

Tenisz: Szakkari két szettben verte meg Swiateket a vb-n

2021-11-11 23:29:33

A negyedik helyen kiemelt Maria Szakkari két játszmában legyőzte a tavaly Roland Garros-győztes Iga Swiateket a mexikói Guadalajarában zajló női tenisz-világbajnokság csütörtök mérkőzésén – közölte az MTI.

tenisz WTA-vb WTA Maria Szakkari Iga Swiatek

Tenisz: Maria Szakkari a WTA-vb ötödik résztvevője

2021-10-22 09:58:16

A görög Maria Szakkari az ötödik, aki kijutott a női teniszezők novemberi világbajnokságára.

tenisz WTA-vb Maria Szakkari

US Open: Djokovics elődöntős; Szakkari tovább menetel

2021-09-09 06:42:51

A világelső Novak Djokovics négy szettben legyőzte az olasz Matteo Berrettinit az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyének negyeddöntőjében. A nőknél a görög Maria Szakkari meglepetésre továbbjutott a cseh Karolína Plísková ellen.

tenisz US Open Novak Djokovics Matteo Berrettini Maria Szakkari Karolína Plísková

Tokió 2020: búcsúzott a harmadik kiemelt női egyes teniszben

2021-07-26 11:26:35

A harmadik helyen kiemelt Arina Szabalenka kiesett a nők olimpiai tenisztornájának 2. fordulójában, miután három szettben, 6:4, 3:6, 7:6 arányban kikapott a horvát Donna Vekictől.

tenisz superfeed olimpia 2020 női tenisz Tokió 2020 Oszaka Naomi

Roland Garros: a nőknél a címvédő a negyeddöntőben búcsúzott

2021-06-09 15:59:17

A Párizsban zajló francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) női versenyén Maria Szakkari két szettben búcsúztatta a 2020-as győztes Iga Swiateket.

tenisz WTA Roland Garros Maria Szakkari

Tenisz: megszakadt Oszaka 23 meccses győzelmi sorozata

2021-04-01 00:10:45

Oszaka Naomi hatvankilenc perc alatt 6:0, 6:4-re kikapott a görög Maria Szakkaritól a miami tenisztorna női egyesének negyeddöntőjében, ezzel megszakadt a 23 meccses győzelmi sorozata.

tenisz WTA Miami Oszaka Naomi Maria Szakkari Jannik Sinner ATP Miami

Tenisz: Szvitolina és az első kiemelt Kenin is kiesett Abu-Dzabiban

2021-01-11 11:37:18

Az első helyen kiemelt Sofia Kenin a negyeddöntőben búcsúzott az Abu-Dzabiban zajló, 565 ezer dollár (170 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán. A második helyen rangsorolt Jelina Szvitolina sem tudott a négy közé kerülni.

tenisz női tenisz Sofia Kenin Maria Szakkari Jelena Ribakina Arina Szabalenka

Tenisz: fehéroroszok játsszák a döntőt Ostravában

2020-10-24 18:21:53

A csehországi Ostravában zajló fedett pályás női tenisztorna elődöntői a fehérorosz Arina Szabalenka és Viktorija Azarenka győzelmével zárultak.