Találatok a Liga 1 címkére

Találatok száma: 225

Liga 1: nem bírt egymással a Craiova és a Sepsi OSK

2021-09-13 21:46:04

Hiába vezetett már a 17. percben a Sepsi, az Universitatea Craiova egyenlíteni tudott, így 1–1-es döntetlennel zárult a két csapat összecsapása a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga 1) 8. fordulójában.

Universitatea Craiova Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Sepsi Liga 1

Niczuly büntetővédése is kellett, a Sepsi pontot szerzett Craiovában

2021-09-13 18:58:10

élő közvetítés közvetítés Universitatea Craiova Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Sepsi

Sepsi: volt holland U-válogatott támadót szerződtettek

2021-09-06 21:35:42

Egykori kellemetlen ellenféllel orvosolta csatárgondjait a Sepsi OSK: a székelyföldi csapat a szezon végéig kölcsönvette a török élvonalban szereplő Kayserispor holland támadóját, Kevin Luckassent.

Sepsi OSK Seps Liga 1 Kevin Luckassen

Kolozsvár: a botrányos menesztés után újra Petrescu az edző

2021-08-31 14:44:43

Négy év alatt harmadszor lett Dan Petrescu a román bajnok CFR edzője, miután a kolozsvári együttes tulajdonosa, Ioan Varga pénteken kirúgta a júniusban szerződtetett Marius Sumudicát. Az egykori debreceni csatárral a kispadon a CFR mind a hat bajnoki mérkőzését megnyerte, az európai kupákban viszont a korábbi évekhez képest gyengébben teljesített, és a Bajnokok Ligája selejtezőiből indulva csupán az Európa-Konferencialiga csoportkörébe tudott bekerülni.

román bajnokság Marius Sumudica Liga 1 Kolozsvár Európa-konferencialiga Dan Petrescu

Liga 1: a hajrában egyenlített a Sepsi OSK, de ezúttal sem tudott nyerni

2021-08-29 19:20:35

A Sepsi OSK 1–1-es döntetlent játszott otthon a Botosani ellen a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga 1) 7. fordulójának vasárnapi játéknapján. A sepsiszentgyörgyiek uralták az első félidőt, végül azonban csak a 89. percben tudtak pontot menteni a vendégek ellen.

Sepsi OSK Sepsi Liga 1

A 89. percben mentett pontot a Sepsi OSK otthon a Botosani ellen

2021-08-29 15:18:24

A Sepsi OSK 1–1-es döntetlent játszott otthon a Botosani ellen a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga 1) 7. fordulójának vasárnapi játéknapján. A sepsiszentgyörgyiek uralták az első félidőt, ám csak a 89. percben tudtak pontot menteni a vendégek ellen.

élő közvetítés közvetítés Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Sepsi Liga 1

Vezetett Bukarestben a Sepsi, de nem tudott nyerni

2021-08-23 20:20:27

A három vereségből álló rossz sorozatát megszakította, az FCSB ellen immár ötmeccses pontszerző szériáját viszont tovább növelte hétfő este Bukarestben a Sepsi OSK, amelyet csak egy kihagyott tizenegyes választott el a győzelemtől (1–1).

online! közvetítés Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Liga 1 FCSB

Liga 1: az FCSB ellen ellenszéltől tart a Sepsi vezetőedzője

2021-08-23 08:17:21

Ellenszéltől is tart az FCSB elleni bajnoki meccsen Leo Grozavu, a szentgyörgyiek eltiltását töltő vezetőedzője a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hétfői meccse előtt.

Sepsi OSK Liga 1 Leo Grozavu FCSB

Liga 2: magyarellenes rigmusok, megbüntették a CSA Steauát

2021-08-19 18:25:03

A Román Labdarúgó-szövetség megbüntette a CSA Steauát, mivel a román csapat szurkolói magyarellenes megnyilvánulásokat tettek a székelyföldi FK Csíkszereda elleni román másodosztályú mérkőzésen.

román bajnokság Steaua Sepsi OSK Liga 1 Csíkszereda

Liga 1: sorozatban harmadjára is kikapott a Sepsi OSK

2021-08-15 19:19:52

Hiába támadott többet, 2–0-ra kikapott a Sepsi OSK az FC Argestől hazai környezetben a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában. A sepsiszentgyörgyiek ezzel sorozatban harmadik mérkőzésüket veszítették el a bajnokságban.

Sepsi OSK Liga 1 FC Arges

Liga 1: Hagi csapatával csap össze a Sepsi

2021-08-09 09:42:23

Romániában a Sepsi az első, az FK Csíkszereda a másodosztályban lép pályára hétfőn.

Sepsi OSK Liga 1 FK Csíkszereda

Hideg zuhany: a Sepsi kikapott odahaza a Miovenitől

2021-08-02 17:16:28

A román Liga 1 3. fordulójában a Sepsi OSK nagy meglepetésre 2–1-re kikapott odahaza a pocsékul rajtoló Miovenitől.

onlive! közvetítés Sepsi OSK Sepsi Mioveni Liga 1

Ekl: a Sepsi edzője átérzi a történelmi meccs fontosságát

2021-07-28 19:50:26

Négy évvel azután, hogy felkerült a román élvonalba, csütörtök este immár az európai klubfutball térképére is felkerül Sepsiszentgyörgy: az Európa-konferencialiga második selejtezőkörében a Sepsi OSK és a szlovák Spartak Trnava küzd meg a Városi Stadionban. A gól nélküli nagyszombati mérkőzés után a nemzetközi kupákban újonc székelyföldi csapatnál a továbbjutásban reménykednek.

labdarúgás Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Liga 1 Európa-konferencialiga

Két érdekes góllal nyert odahaza a Sepsiszentgyörgy

2021-07-16 17:21:09

Szinte semmi nem változott Sepsiszentgyörgyön a héthetes bajnoki szünetben, a Sepsi OSK a múlt idényben megszokott fizikális futballjával, pontrúgásait kihasználva nyerte meg a román élvonal új szezonjának első mérkőzését, az Academica Clinceni ellen.

online! közvetítés Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Rajko Rep Liga 1

Sepsi OSK: a másodosztályból szerződtettek kapust

2021-06-04 11:56:51

A román másodosztályból igazolt kapust a Sepsi OSK: a hároméves szerződést aláíró Razvan Began a Dunarea Calarasi-tól érkezik a székelyföldi csapathoz.

Sepsi OSK Razvan Began Liga 1

Sepsi OSK: ismerős bolgár csatárt szerződtettek

2021-06-03 10:12:05

Az Európa-konferencialigára készülő székelyföldi klub két évre szerződtette Cvetelin Csuncsukovot.

Sepsi OSK Liga 1 Cvetelin Csuncsukov

Liga 1: a DVSC egykori csatára lett a CFR új edzője

2021-06-02 20:38:23

A Debreceni VSC egykori csatára, Marius Sumudica lett a legutóbbi négy román bajnoki címet megnyerő CFR új edzője, miután Edward Iordanescu nem hosszabbította meg lejáró szerződését a kolozsvári klubbal.

román bajnokság Marius Sumudica Liga 1 Kolozsvár Edward Iordanescu CFR Cluj

Sepsi: Még mindig nem hiszem el, hogy ez már nem csak egy álom – Diószegi László

2021-05-31 10:41:25

Mint arról beszámoltunk, négy évvel és két nappal azután, hogy feljutott a román élvonalba, ismét történelmet írt a Sepsi OSK: a Viitorul legyőzésével kijutott az Európa-konferencialigába. A mérkőzést követően Diószegi László, a szentgyörgyi együttes elnöke értékelte a történteket.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Sepsi Liga 1 Európa-konferencialiga Diószegi László

Sepsiszentgyörgy: Székelyföldről az európai porondra!

2021-05-30 19:19:38

Négy évvel és két nappal azután, hogy feljutott a román élvonalba, ismét történelmet írt a Sepsi OSK: a Viitorul legyőzésével kijutott az Európa-konferencialigába.

online! közvetítés Viitorul Constanta Sepsi OSK Liga 1 Konferencia-liga

Liga 1: a legfontosabb meccs – az európai kupaszereplésért játszik a Sepsi

2021-05-30 13:35:55

Vasárnap este az európai kupaszereplés kiharcolásáért lép pályára a sepsiszentgyörgyi labdarúgócsapat a Viitorul ellen.