Találatok a kupadöntő címkére

Találatok száma: 40

A Győr legyőzésével Magyar Kupa-győztes a Ferencváros!

2022-05-29 16:11:59

A Ferencváros nyerte a női kézilabda Magyar Kupa döntőjét a nagy rivális, a Győr ellen.

női kézilabda kézilabda kupadöntő Női kézi MK MK-döntő Janurik Kinga

Emberhátrányban egyenlítve, tizenegyespárbaj után kupagyőztes a Lipcse!

2022-05-21 10:44:10

A labdarúgó Német Kupa döntőjét nagy csatában az RB Leipzig nyerte meg a Freiburg ellen, három magyar játékossal a fedélzeten. Sallai Roland gólpasszt adott, de a két csapat közül a lipcsei írt klubtörténelmet az első Német Kupa-aranyérmével.

online! közvetítés kupadöntő döntő RB Leipzig Német Kupa-döntő

Történelmi siker: megnyerte a Sepsiszentgyörgy a Román Kupát!

2022-05-19 12:32:39

A labdarúgó Román Kupa döntőjében a Voluntari-t 2–1-re legyőzte, és ezzel történelmi tettet hajtott végre a Sepsi OSK!

online! közvetítés kupadöntő Voluntari Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK

MK: Tokmac Nguen a keretben sincs; Böde a kispadon – kezdők

2022-05-11 17:26:30

A labdarúgó NB I bajnoka, a Ferencváros a Pakssal küzd meg a Magyar Kupa döntőjében a Puskás Arénában. Íme, a kezdőcsapatok.

magyar labdarúgás magyar foci labdarúgás kupadöntő kezdőcsapatok finálé

Spanyol Szuperkupa: a Real Madrid vitte haza a trófeát

2022-01-16 20:52:21

A spanyol Szuperkupa döntőjében a Real Madrid 2–0-ra legyőzte az Athletic Bilbaót Szaúd-Arábiában.

spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol Szuperkupa labdarúgás kupadöntő finálé

Militaót kiállították, a Bilbao tizenegyest rontott, a Realé a spanyol Szuperkupa!

2022-01-16 18:16:55

élő közvetítés tudósítás spanyol labdarúgás spanyol foci spanyol Szuperkupa onlive!

Videó: a 91 éves bácsi csapata nyert Argentínában, ami a világot jelentette neki és a családjának!

2021-06-07 10:12:19

Az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság győztese a Club Atlético Colón lett a Racing Club 3–0-s legyőzésével. A csapat 91 éves szurkolója egész életében arra várt, hogy szeretett klubja felemelhesse a trófeát – írta meg az ESPN FC. „Mi vagyunk a bajnokok, a bajnokok.” Mutatjuk, mit jelentett neki és a családjának ez a diadal!

videó labdarúgás kupadöntő Racing Club Atlético Colón Argentína

Női foci: izotóniás italt? Kösz nem, inkább uborkalevet innék! – videó

2021-06-07 08:47:38

Mint beszámoltunk róla, Hollandiában a női labdarúgó-kupasorozat döntőjében a PSV Joëlle Smits góljával 1–0-ra legyőzte az ADO Den Haagot. A finálé legfurcsább jelenete kétségtelenül a zöld mezes csapatnak megítélt tizenegyes volt, de amellett sem mehetünk el szó nélkül, ami a meccs hajrájában a kispadnál játszódott le.

videó vicces videó uborkaszezon női foci labdarúgás kupadöntő

Videó: ilyen létezik? A kezezést reklamáló játékos kezére esett a labda – tizenegyes lett belőle

2021-06-06 16:38:46

Hollandiában a női labdarúgó-kupasorozat döntőjében a PSV Eindhoven Joëlle Smits góljával 1–0-ra legyőzte az ADO Den Haagot. A mérkőzés legérdekesebb jelenete kétségtelenül az a kezezés volt, ami után a játékvezető tizenegyest ítélt a zöld mezes csapatnak – írta meg a SPORTbible.

videó tizenegyes női foci labdarúgás kupadöntő PSV

BL: „Nem szándékosan tettem” – Rüdiger elnézést kért De Bruynétől

2021-05-30 22:59:53

Mint ismert, a Bajnokok Ligája 2020–2021-es kiírását a Chelsea nyerte meg, mivel a portói Estadio do Dragaóban egyetlen góllal legyőzte a Manchester Cityt. A manchesteriek belga klasszisának, Kevin De Bruynének a fináléban eltörött az orrcsontja és a bal oldali szemgödre, amikor Antonio Rüdigerrel összeütközött. Noha a londoniak védője nem akart sérülést okozni, Twitter-oldalán elnézést kért a történtek miatt.

sérülés labdarúgás kupadöntő Manchester City Kevin De Bruyne Chelsea

BL: ezzel a góllal szerzett vezetést a döntőben a Chelsea – videó

2021-05-29 21:51:51

Kai Havertz góljával szerzett vezetést a Chelsea a Manchester City ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája-döntőben. A 21 éves német játékos a 42. percben Mason Mount passza után lépett ki ziccerben, majd egy kis szerencsével a kicsúszó Ederson mellett eltolva a labdát értékesítette a helyzetet.

videó labdarúgás kupadöntő gólvideó Mason Mount Manchester City

MotoGP: a versenyzők megtippelték a BL-döntő végeredményét

2021-05-29 19:13:33

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Az egész világ futball-lázban ég a szombat esti BL-döntő miatt – így vannak ezzel a MotoGP versenyzői is. Az Olasz Nagydíj hétvégéjén a királykategória résztvevői elárulták, szerintük mi lesz a Bajnokok Ligája-finálé végeredménye.

labdarúgás kupadöntő MotoGP Manchester City Chelsea Bajnokok Ligája-döntő

BL: amikor spanyol bíró vezette a finálét, hosszú esténk volt

2021-05-29 19:02:40

Mint arról beszámoltunk, a Manchester City–Chelsea Bajnokok Ligája-döntőt Antonio Mateu Lahoz vezeti. Márpedig eddig, ha spanyol játékvezető dirigált a fináléban, akkor a rendes játékidőben nem tudtak dűlőre jutni a csapatok.

labdarúgás kupadöntő játékvezetés Manchester City Chelsea Bajnokok Ligája

Videó: az Oscar-díjas Matthew McConaughey is üzent – nekik szurkol a BL-döntőben

2021-05-29 16:39:45

A labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjét ma, Portóban rendezik meg, ahol a Chelsea és a Manchester City küzd meg a trófeáért. Az Oscar-díjas Matthew McConaughey is figyelemmel fogja kísérni a finálét, mi több, üzent is kedvenc csapatának.

videó labdarúgás kupadöntő Matthew McConaughey Manchester City Chelsea

Videó: az állatokat is bevonták – így készülnek Nigériában a BL-döntőre

2021-05-29 15:30:46

A labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjét ma, Portóban rendezik meg, ahol a Chelsea és a Manchester City küzd meg a trófeáért. A finálét világszerte rengetegen várják, többek között Nigériában is, ahol a csapatok szurkolói mezüket felöltve meneteltek az utcákon.

videó labdarúgás kupadöntő Nigéria Manchester City Chelsea

El: olyat vinne véghez az MU, amelyre az elmúlt 20 évben nem volt példa

2021-05-26 16:58:51

Szerda este rendezik meg a labdarúgó Európa-liga döntőjét, amelyben a Manchester United a Villarreallal találkozik. Amennyiben az angolok nyernének, megszakítanák a spanyolok 20 éve íródó győzelmi sorozatát az európai kupák döntőiben.

statisztika spanyol labdarúgás spanyol foci kupadöntő Villarreal Manchester United

Videó: a Leicesternek szorító kislány elvitte a show-t az élő kapcsolásnál

2021-05-17 10:39:17

Az Egyesült Királyság parlamentjének egyik tagja, Jonathan Ashworth, Dél-Leicester képviselője, épp élő interjút adott az egyik tévének, amikor a háttérben felbukkant vigyorral teli arccal integető kislánya, Annie. Édesapja szerint azért történhetett meg ez, mert izgatott az FA-kupa-döntő miatt.

videó vicces videó labdarúgás kupadöntő Leicester City FA-kupa

Villarreal: Európa-konferencialiga, El, BL vagy semmi – izgalmas lesz a hajrá

2021-05-16 15:25:06

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Villarrealnak három mérkőzése maradt ebben az idényben. A Sevilla, a Real Madrid és a Manchester United elleni párharcok fogják eldönteni, melyik nemzetközi kupában indul majd legközelebb az együttes – ha indul.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás kupadöntő Villarreal Sevilla

Német Kupa: eltörött a mécses a visszavonuló dortmundinál – videó

2021-05-14 16:03:10

Mint arról beszámoltunk, a Borussia Dortmund 4–1-re legyőzte a Leipziget a labdarúgó Német Kupa döntőjében. A lefújás után hatalmas ünneplés vette kezdetét, és megható pillanatoknak lehettünk szemtanúi, amikor Lukasz Piszczeknél boldogságában eltörött a mécses.

német labdarúgás német foci labdarúgás kupadöntő RB Leipzig Borussia Dortmund

Nem ment a Lipcsének, a Dortmund nyerte a kupadöntőt

2021-05-13 20:25:02

A Borussia Dortmund 4–1-re megverte a Leipziget a labdarúgó Német Kupa döntőjében.