Találatok a Kozák Danuta címkére

Találatok száma: 328

Kajak-kenu: szobor készül a hatszoros olimpiai bajnok Kozák Danutáról

2021-09-24 10:48:17

Szobor készül a hatszoros olimpiai bajnok kajakozóról, Kozák Danutáról – adta hírül a Fradi.hu.

kajak-kenu Kozák Danuta Ferencváros

Ezüstvasárnap a rövidebb távokon: négy második hely a kajak-kenu vb záró napján

2021-09-19 08:24:44

Egy arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnapi 200 és 500 méteres döntőiben.

kajak-kenu vb kajak-kenu Takács Kincső Opavszky Laura Nagy Bianka Kárász Anna

Kajak-kenu vb: világbajnok a Kozák, Csipes duó és Gazsó

2021-09-18 13:37:18

Két arany-, három ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati döntőiben.

kajak-kenu vb kajak-kenu Kozák Danuta Kopasz Bálint Csipes Tamara

Kajak-kenu vb: a Kozák, Csipes duó aranyérmes 500 méteren

2021-09-18 12:44:53

A Kozák Danuta, Csipes Tamara duó aranyérmet szerzett a kajak kettesek 500 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.

kajak-kenu vb kajak-kenu Kozák Danuta Csipes Tamara

Kajak-kenu vb: ezüstérmet szerzett Kiss, Lucz duó 200 méteren

2021-09-18 09:29:11

A Kiss Blanka, Lucz Anna duó a fehéroroszok mögött másodikként ért célba, így ezüstérmet szerzett a kajak kettesek 200 méteres versenyében a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság szombati napján.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb kajak-kenu Kozák Danuta Csipes Tamara

Kajak-kenu vb: döntőben a Kozák, Csipes duó és a férfi négyes

2021-09-16 16:13:22

A Kozák Danuta, Csipes Tamara duó, a férfi négyes és a Noé Bálint, Kulifai Tamás páros is kiharcolta a döntőbe jutást a kajakosoknál a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság csütörtöki nyitónapján. – közölte az MTI.

kajak-kenu vb kajak-kenu kajak Kozák Danuta Csipes Tamara

Tokió 2020: hazatért a magyar olimpiai csapat – képek

2021-08-09 20:15:50

Másfél órás késéssel begördült a magyar olimpiai csapat busza a BOK-csarnok parkolójába, barátok, családtagok, sportági vezetők, csapattársak és természetesen a szurkolók várták izgatottan az utolsó delegációt, akikhez az ünneplésre csatlakoztak a már korábban hazaérkezett versenyzőink, bajnokaink. Az olimpiai bajnok birkózó Lőrincz Tamás és ezüstérmes testvére, Viktor, az olimpiai bronzérmes cselgáncsozó, Tóth Krisztián és a karatés Hárspataki Gábor fáradhatatlanul osztották az autogramokat, állták a vakuk villanását, a kamerák kereszttűzét, mire 18.30-kor a teljes csapat a Tokióból hazatérő kajakosokkal, vízilabdázókkal, öttusázókkal közösen összeállhatott és bevonulhatott a BOK csarnok küzdőterére.

olimpia 2020 magyar olimpiai csapat Tótka Sándor Tokió 2020 Nagy Viktor Magyarország

Tokió 2020: íme, az összes magyar érem egy videóban

2021-08-08 17:16:19

Véget ért a tokiói olimpia, amelyen 20 érmet nyertek a magyar sportolók. Most megmutatjuk a játékok összes magyar érmét videós összeállításunkban.

videó superfeed olimpia 2020 olimpia magyar női vízilabda-válogatott magyar férfi vízilabda-válogatott

Tokió 2020: íme, a magyar sportolók legemlékezetesebb pillanatai – videó

2021-08-08 04:25:17

Véget ért a tokiói olimpia, melyen 20 érmet nyertek a magyar sportolók. Videón mutatjuk be az összes érmünket – Szilágyi Áron történelmi sikerétől a férfi pólósok bronzmeccséig.

superfeed olimpia magyar női vízilabda-válogatott magyar férfi vízilabda-válogatott Varga Ádám Tóth Krisztián

Danuta Kozák: It's a victory of a lifetime

2021-08-07 23:01:29

As it is known, the Hungarian women's K4 became Olympic champions in the 500 meters on Saturday in Tokyo. Danuta Kozák, a member of the team, won her sixth gold medal in the history of the Olympic Games, making her the most successful Hungarian female Olympian of all time.

Kozák Danuta ENSO

Tokió 2020: a Ferencvárosnál is nagyon büszkék Kozák Danutára

2021-08-07 10:57:06

Mint ismert, történelmi tettet hajtott végre női kajak négyesünk: az első olyan magyar egység lett ebben a sportágban, amely sorozatban háromszor nyert olimpiai aranyat. Kozák Danuta pedig a hatodik olimpiai aranyérmét szerezte, amivel ő lett a legeredményesebb magyar női sportoló az ötkarikás játékok történetében. Az Ferencváros ügyvezető alelnöke, Nyíri Zoltán is gratulált az FTC sportolójának – olvasható a fradi.hu-n.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Kárász Anna Kozák Danuta

Tokió 2020: Ez egy életre szóló diadal – Kozák Danuta

2021-08-07 08:36:09

Mint ismert, a magyar női kajak négyes szombaton olimpiai bajnok lett 500 méteren Tokióban. A csapat tagja, Kozák Danuta hatodik aranyérmét szerezte az ötkarikás játékok történetében, ezzel minden idők legeredményesebb magyar női olimpikonja lett.

superfeed női kajak négyes kajak-kenu Tokió 2020 Kozák Danuta

Tokió 2020: így szólt a magyar himnusz az aranynégyesünknek – videó!

2021-08-07 07:27:14

Felálltak a dobogó tetejére, megkapták a megérdemelt aranyérmet, majd szólt a Himnusz. Kajak négyesünk remek győzelme után ön is megnézheti a díjátadó megható pillanatait.

superfeed olimpia Tokió 2020 Kárász Anna Kozák Danuta Csipes Tamara

Tokió 2020: Kozák Danuta a legeredményesebb magyar női olimpikon

2021-08-07 05:50:15

A Tokióban a női kajak négyessel olimpiai bajnoki címet szerző Kozák Danuta pályafutása hatodik ötkarikás elsőségét szerezte meg, ezzel minden idők legeredményesebb magyar női olimpikonja lett. A férfiakat és a nőket együtt számolva pedig az örökranglista második helyére jött fel.

superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Kozák Danuta

Tokió 2020: Kozák Danuta ezt nem gondolta volna...

2021-08-07 06:20:24

Mint arról beszámoltunk, sorozatban harmadszor nyerte meg az olimpiát a magyar női kajak négyes. A vezérevezős Kozák Danuta a hatodik olimpiai aranyérmét szerezte, amivel ő lett minden idők legeredményesebb magyar női olimpikonja. A Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara összeállítású egység tagjai az éremátadás után beszéltek a győzelemről az M4 Sport kamerája előtt.

superfeed olimpia 2020 kajak-kenu Tokió 2020 Kárász Anna Kozák Danuta

Tokió 2020: élje át újra! Így lett aranyérmes a kajak négyesünk – videó

2021-08-07 06:15:45

Sorozatban harmadszor lett olimpiai bajnok női kajak négyesünk 500 méteren. A Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna, Bodonyi Dóra egység ellentmondást nem tűrően lett első. Ha nem látta, most megnézheti, ha látta, újraélheti a futamot az Eurosport videója segítségével.

Tokió 2020: olimpiai bajnok a női négyes, Kozák hatszoros győztes

2021-08-07 04:03:00

Történelmi tettet hajtott végre női kajak négyesünk: az első olyan magyar egység lett ebben a sportágban, amely sorozatban háromszor nyert olimpiai aranyat.

Tokió 2020: simán elődöntős a női kajak négyes

2021-08-06 03:36:21

A várakozásnak megfelelően egyből az elődöntőbe jutott a magyar női kajak négyes az előfutamokból a tokiói olimpián.

superfeed olimpia 2020 olimpia kajak-kenu Tokió 2020 Tokió

Tokió 2020: A rossz rajt után próbálkoztam, de kevés sikerrel – Kozák

2021-08-05 08:45:04

Az 500 méteres kajak egyest Londonban és Rióban is megnyerő Kozák Danutának nem lett meg a triplázás, címvédőként meg kellett elégednie a 4. hellyel. Érthető módon csalódottan értékelt a döntő után.

superfeed kajak-kenu Tokió 2020 Kozák Danuta

Tokió 2020: Csipes Tamara óriásit hajrázott – videó

2021-08-05 07:09:02

Mint arról beszámoltunk, Csipes Tamara a második helyen végzett kajak egyes 500 méteren a tokiói olimpián. A címvédő Kozák Danuta a negyedik lett, az aranyérmet az új-zélandi Lisa Carrington szerezte meg. Nézze meg ennek a döntőnek a felvételét!