Találatok a Kajak-kenu címkére

Találatok száma: 2212

Maratoni kajak-kenu vb: Csay Renáta 45 évesen is bekerült a csapatba

2022-09-20 10:06:50

A Magyar Kajak-kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége hétfőn elfogadta a szezon utolsó nemzetközi versenyére készülő magyar válogatott névsorát: a maratoni világbajnokságot jövő csütörtöktől vasárnapig rendezik a portugáliai Ponte de Limában.

maratoni kajak-kenu vb maratoni kajak-kenu kajak-kenu Csay Renáta

Nagyot esett a motorral, ezután lett kajakos – Csapó Gézára emlékezünk

2022-09-14 21:48:59

Szolnoki születésűként hol másutt kezdett volna kajakozni, mint Szolnokon, a Tisza-parton? Más kérdés, hogy szó szerint egy lócitromon múlott, hogy nem lett motorversenyző – fiatalon az akkoriban nagymenő Szabó II László volt a kedvence, de a fiatal Csapó Géza egy 500 köbcentis motor nyergében nagyot esett…

kajak-kenu Csapó Géza

Gyász: elhunyt Csapó Géza, a 70-es évek kajakkirálya

2022-09-14 20:38:09

Hetvenegy éves korában elhunyt Csapó Géza olimpiai ezüst- és bronzérmes kajakozó – számolt be a hírről az MTI.

Köszöntés: Győr a sikeres sportolóit ünnepelte a városházán

2022-09-08 15:05:14

Európa-bajnokságon és világbajnokságon eredményes sportolókat köszöntöttek ma a győri Városházán, akik kajak-kenu, gyorsasági és parakenu, torna valamint úszás sportágban képviselték a várost, tájékoztatta szerkesztőségünket a győri polgálmesteri hivatal.

úszás torna köszöntés kajak-kenu Mészáros Krisztofer Kopasz Bálint

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb: újabb öt magyar érem Szegeden

2022-09-04 12:17:18

A magyar versenyzők öt érmet, közte két aranyat szereztek a Szeged melletti Maty-éren zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság vasárnapi záró napjának délelőttjén – írja az MTI.

kajak-kenu ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb Varga Ádám Rendessy Eszter Maty-ér

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb: taroltak a magyarok az első döntős napon

2022-09-02 13:35:09

A magyar versenyzők kilenc arany-, négy ezüst- és egy bronzérmet szereztek pénteken, a Szeged melletti Maty-éren zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság első döntős napján, amelyen 16 finálét rendeztek – írja az MTI.

kajak-kenu ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb Nagy Bianka Lucz Anna Bragato Giada Adolf Balázs

Kopasz Bálint történelmet írna: 3:20 perc alá vinné az 1000 méteres időeredményt

2022-08-29 21:15:26

Tokió után sem lassított az olimpiai bajnok Kopasz Bálint, aki az idén egyesben 1000, míg Nádas Bencével párosban 500 méteren szerzett világ- és Európa-bajnoki címet. A 25 éves kajakozó egyre erősebbnek érzi magát, a taktikát pedig továbbra is csak akkor találja ki, miután lecsapódik a rajtgép.

kajak-kenu kajak Kopasz Bálint

Kajak-kenu: Hüttner Csaba szerint mindenki azt hozta az ob-n, amit várni lehetett tőle

2022-08-28 12:00:21

Több okból is emlékezetes marad az idei kajak-kenu országos bajnokság, amely izgalmas futamokat hozott, ám a megszokottnál sűrűbb versenynaptár miatt erősen foghíjas volt a mezőny.

kajak-kenu ob kajak-kenu Hüttner Csaba

Kajak-kenu ob: Nádas Bence edzője is lapátot ragadott

2022-08-26 18:50:42

A legrövidebb és a leghosszabb táv versenyei zárták az idei kajak kenu ob-t, amelynek utolsó napján meglepetésekben és vidám pillanatokban sem volt hiány.

kajak-kenu Nádas Bence Hüvös Viktor

Kajak-kenu: Takács és Korisánszky duplázott a kenusoknál az ob-n

2022-08-26 12:48:39

A kenus Takács Kincső és Korisánszky Dávid is két-két aranyérmet nyert a szolnoki kajak-kenu országos bajnokság utolsó versenynapjának délelőttjén, 200 méteren – írja az MTI.

kajak-kenu ob kajak-kenu Tótka Sándor Takács Kincső Nádas Bence Korisánszky Dávid

Kajak-kenu ob: aranyéremmel tért vissza Tótka Sándor

2022-08-25 18:48:44

A kajak-kenusok idei országos bajnokságának csütörtöki napján tovább folytatódott Balla Virág dominanciája, míg Kammerer Zoltán 44 évesen újabb aranyéremmel gazdagította gyűjteményét.

kajak-kenu ob kajak-kenu Tótka Sándor

Multisport Eb, kajak-kenu: „Óriási fegyvertény, hogy a fiatal csapat az éremtábla élén végzett”

2022-08-23 08:05:55

A magyar kajak-kenu válogatott szövetségi kapitánya, Hüttner Csaba elégedett volt csapata teljesítményével a müncheni multisport Európa-bajnokságon, amely kulcsfontosságú számokban lépett előre a két héttel korábbi világbajnokság óta. Viszont már most előrevetítette, elképzelhető, hogy a jövő évi duisburgi vébén a lehető legjobb szereplést fel kell áldozni az olimpiai kvótaszerzés oltárán.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Rendessy Eszter Pupp Noémi Nádas Bence

Multisport Eb, kajak-kenu: Maximálisan elégedettek lehetünk – Hüttner Csaba

2022-08-22 09:38:37

A magyar kajak-kenu válogatott 14 érmet, 7 aranyat, 4 ezüstöt és 3 bronzot szerzett a vasárnap véget ért müncheni multisport Eb keretében megrendezett kajak-kenu Európa-bajnokságon, a dobogós helyek közül öt – 2–2–1 eloszlásban – olimpiai számban született.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Nádas Bence Kopasz Bálint Hüttner Csaba

Multisport Eb, kajak-kenu: a magyarok végeztek az éremtábla élén!

2022-08-21 19:40:16

A magyar delegáció összesen 14 érmet (hét arany, négy ezüst és három bronz) szerezve végzett az élen a kajak-kenusok között a müncheni multisport Európa-bajnokság éremtáblázatán. A mieink a hat arannyal, két ezüsttel és négy bronzzal záró házigazda németeket és a négy első, hat második és három harmadik hellyel végző spanyolokat megelőzve lettek a kontinensviadal legjobbjai.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu

Multisport Eb, kajak-kenu: Kőhalmi Emese aranyérmes K–1 5000 méteren!

2022-08-21 16:16:52

A két héttel ezelőtt világbajnoki címet szerző Kőhalmi Emese a müncheni multisport Európa-bajnokságon is megnyerte a női kajak egyesek 5000 méteres versenyét az Olimpiai Regatta Központban. Noé Bálint címvédőként az ötödik helyen végzett ugyanebben a számban a férfiaknál.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Noé Bálint Kőhalmi Emese Balla Virág

Pupp, a Bragato, Nagy duó, a Kiss, Lucz páros és a Kopasz, Nádas kettős is Európa-bajnok!

2022-08-21 10:54:04

Pupp Noémi Eb-győztes lett női K–1 1000 méteren a Münchenben zajló multisport Európa-bajnokság kajak-kenu versenyének zárónapján, vasárnap. A Bragato Giada, Nagy Bianka kettős női C–2 200 méteren, a Kiss Blanka, Lucz Anna női K–2 200 méteren, a Nádas Bence, Kopasz Bálint duó pedig férfi K–2 500 méteren szerzett aranyérmet.

multisport Eb multisport kajak-kenu Eb kajak-kenu

Multisport Eb, kajak-kenu: Kiss Péter Pál aranyérmes a paraversenyben

2022-08-21 10:22:18

Kiss Péter Pál vasárnap ismét megvédte címét KL1-ben a müncheni multisport Eb keretében zajló para kajak-kenu Európa-bajnokságon, míg Varga Katalin bronzérmet szerzett.

parasport multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Kiss Pál Tamás

Multisport Eb, kajak-kenu: Adolf Balázs ezüstérmes C–1 5000 méteren

2022-08-20 14:11:04

Adolf Balázs ezüstérmet nyert C–1 5000 méteren a Münchenben zajló multisport Európa-bajnokság kajak-kenu versenyének második döntős napján, szombaton.

multisport Eb kajak-kenu Adolf Balázs

Multisport Eb, kajak-kenu: Nem tudnak megtörni – Kopasz Bálint

2022-08-20 15:25:09

Mint beszámoltunk róla, Kopasz Bálint megvédte Európa-bajnoki címét K–1 1000 méteren a müncheni multisport Eb kajak-kenu-versenyének szombati versenynapján. Az olimpiai bajnok ötszörös Eb-győztesként sem érzi sztárnak magát.

multisport Eb kajak-kenu Eb kajak-kenu Kopasz Bálint

Multisport Eb, kajak-kenu: ezüstérmes a Bragato Giada, Nagy Bianka páros

2022-08-20 12:38:06

Ezüstérmes lett női C–2 500 méteren a Bragato Giada, Nagy Bianka páros a Münchenben zajló multisport Európa-bajnokság kajak-kenu versenyének második döntős napján, szombaton.