Találatok a Jannik Sinner címkére

Találatok száma: 40

ATP-vb: sima első szett után alaposan megizzadt Medvegyev

2021-11-18 21:31:04

A férfi teniszezők Torinóban zajló ATP-világbajnokságán a világranglistán 2. helyet elfoglaló Danyiil Medvegyev három játszmában győzte le a beugró Jannik Sinnert.

tenisz férfi tenisz Jannik Sinner Danyiil Medvegyev ATP

ATP-vb: a beugró Sinner simán megverte Hurkaczot

2021-11-16 23:47:52

A beugró Jannik Sinner simán nyert Hubert Hurkacz ellen a férfi teniszezők szezonzáró viadalán, a Torinóban zajló ATP-világbajnokságon. Piros csoportjában.

tenisz Jannik Sinner Hubert Hurkacz ATP-vb

Távolról indultak, messzire jutottak – 10 különleges szezont futó teniszező 2021-ből

2021-11-13 10:10:13

A teniszvilág a végletekig zaklatott 2020-as év után, ha nem is tökéletesen, de különösebb zökkenők nélkül abszolválja a 2021-es esztendőt. Öt férfi és öt női játékost választottunk ki azok közül, akik különleges szezont hagytak maguk mögött, s korábban biztosan kevesebben ismerték őket annál, mint amennyien most.

WTA Paula Badosa Onsz Dzsabur Leylah Fernandez Képes Sport Jannik Sinner

Tenisz: Sinner is ott van a négy között Bécsben

2021-10-30 10:41:30

Jannik Sinner jutott utolsóként elődöntőbe pénteken az 1.97 millió euró (721 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

Jannik Sinner Bécs ATP Bécs

Tenisz: Sinner és Schwartzman nyolcaddöntős Bécsben

2021-10-27 23:14:14

Kiemelt játékosként az olasz Jannik Sinner és az argentin Diego Schwartzman is kétjátszmás győzelemmel jutott nyolcaddöntőbe az 1.97 millió euró (721 millió forint) összdíjazású, bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

Jannik Sinner Diego Schwartzman ATP

Tenisz: összejött Karacev második tornagyőzelme

2021-10-24 18:37:02

A második helyen kiemelt orosz Aszlan Karacev győzött a moszkvai kemény pályás tenisztorna férfi versenyében, míg az 584 ezer euró (211 millió forint) összdíjazású antwerpeni kemény pályás férfi tenisztornát az elsőként rangsorolt olasz Jannik Sinner nyerte.

tenisz Jannik Sinner Aszlan Karacev

Tenisz: Szabalenka győzelemmel tért vissza Moszkvában

2021-10-20 22:39:26

Az első helyen kiemelt olasz Jannik Sinner kétjátszmás győzelmet aratott az antwerpeni kemény pályás férfi tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjében. Míg az első helyen kiemelt Arina Szabalenka három szettben legyőzte az ausztrál Alja Tomljanovicot a moszkvai kemény pályás tenisztorna női nyolcaddöntőjében – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Jannik Sinner Arina Szabalenka Antwerpen

Tenisz: Sinner legyőzte Monfilst a szófiai döntőben

2021-10-03 17:57:13

Az első helyen kiemelt olasz Jannik Sinner nyerte meg a Szófiában rendezett 481 ezer euró (172 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát – írja az MTI.

tenisz Szófia Jannik Sinner Gaël Monfils

Tenisz: az első két kiemelt a döntőben Szófiában

2021-10-02 20:02:43

Jannik Sinner és Gaël Monfils játssza a vasárnapi finálét a Szófiában zajló, 481 ezer euró (172 millió forint) összdíjazású, kemény pályás férfi tenisztornán. Az 565 ezer dollár (173 millió forint) összdíjazású chicagói kemény pályás női tenisztornán végigjátszott elődöntő nélkül alakult ki a vasárnapi finálé párosítása

tenisz Jannik Sinner Gaël Monfils

Tenisz: Sinner és Monfils is a négy között Szófiában

2021-10-01 23:08:45

Jannik Sinner a pénteki negyeddöntőben két játszmában nyert az ausztrál James Duckworth ellen a szófiai kemény pályás teniszviadal negyeddöntőjében.

női tenisz férfi tenisz Jannik Sinner

Tenisz: Fucsovics két helyet javított a világranglistán

2021-08-09 14:11:45

Fucsovics Márton két helyet javítva 36. a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján, míg Sztefanosz Cicipasz előrelépett a harmadik helyre – közölte a Magyar Távirati Iroda.

világranglista tenisz magyar tenisz férfi tenisz Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal

Tenisz: közel három órát küzdött Sinner a bajnoki trófeáért

2021-08-09 09:48:17

Az ötödikként rangsorolt olasz Jannik Sinner óriási, közel háromórás csatában győzte le az amerikai Mackenzie McDonaldot a kétmillió dollár (600 millió forint) összdíjazású washingtoni kemény pályás tenisztorna döntőjében, ezzel az első tizenéves lett, aki ATP 500-as versenyen diadalmaskodott – közölte a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Jannik Sinner ATP Washington Washington

Wimbledon: Fucsovics szetthátrányból győzte le Sinnert

2021-06-28 20:09:25

A férfi teniszezők világranglistáján 48. helyet elfoglaló Fucsovics Márton hétfő este magabiztos játékkal győzte le a 19 éves és 19. kiemelt olasz Jannik Sinnert a wimbledoni Grand Slam-torna férfi egyesének első fordulójában, és bekerült a legjobb 64 közé, ahol a cseh Jirí Vesely lesz az ellenfele.

tenisz Wimbledon Jannik Sinner Fucsovics Márton

Wimbledon: esőszünet miatt késik Fucsovics meccse

2021-06-28 13:07:40

Papíron hétfő délben kezdetét vette az idei angol nemzetközi teniszbajnokság, azaz Wimbledon, az év egyetlen füves pályás Grand Slam tornája, ahol az első fordulóban hétfő déltől lépett volna pályára Fucsovics Márton a 19. kiemelt Jannik Sinner ellen, ám esőszünet miatt egyelőre nem tudni, mikor kezdődhet a találkozó.

Wimbledon: Fucsovics–Sinner – élőben az NSO-n!

2021-06-28 11:44:53

A legfrissebb világranglistán 48. helyen álló Fucsovics Márton eddig egyszer nyert, egy vesztett a 23. helyet elfoglaló 19 éves olasz, Jannik Sinner ellen. Kövesse a mérkőzés eseményeit folyamatosan frissülő szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el a véleményét!

Wimbledon: Sinner lesz Fucsovics ellenfele az első fordulóban

2021-06-25 12:10:10

Az olasz Jannik Sinner lesz Fucsovics Márton ellenfele a június 28-án kezdődő füves pályás wimbledoni tenisztorna főtáblájának első fordulójában. A 19-szeres Grand Slam-győztes szerb Novak Djokovics ellenfele a szabadkártyás, 19 esztendős angol Jack Draper lesz.

férfi tenisz Wimbledon Novak Djokovics Jannik Sinner Fucsovics Márton

Roland Garros: Nadal simán jutott a nyolc közé Sinner ellen

2021-06-07 19:32:42

A Párizsban zajló francia nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének nyolcaddöntőjében a 13-szoros bajnok spanyol, a harmadik kiemelt Rafael Nadal könnyű, háromszettes meccsen került a legjobb nyolc közé, miután 7:5, 6:3, 6:0-ra legyőzte a 18. helyen kiemelt Jannik Sinnert.

Roland Garros Rafael Nadal Jannik Sinner Iga Swiatek

Tenisz: Sinner fordulatos mérkőzésen jutott tovább Lyonban

2021-05-19 21:33:25

A hatodik helyen kiemelt olasz Jannik Sinner fordulatos mérkőzésen jutott be a nyolcaddöntőbe a 481 ezer euró (170 millió forint) összdíjazású lyoni salakpályás férfi tenisztornán.

Jannik Sinner Aszlan Karacev ATP Lyon

Tenisz: utolsóként Nadal is nyolcaddöntős Rómában

2021-05-12 22:57:02

Rafael Nadal két játszmában, 7:5, 6:4-re legyőzte a 19 éves olasz Jannik Sinnert a római salakpályás tenisztorna férfi egyesének második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

tenisz Rafael Nadal Jannik Sinner ATP Róma

Tenisz: Djokovics és Nadal is továbbjutott Monte-Carlóban

2021-04-14 15:34:11

A világelső szerb Novak Djokovics és a spanyol Rafael Nadal egyaránt kétjátszmás győzelemmel kezdett szerdán a monte-carlói férfi tenisztorna 2. fordulójában.