Tottenham: Kane jelenleg a mi játékosunk – Nuno Espírito Santo

Megtartotta első sajtótájékoztatóját a Tottenham Hotspur menedzsereként Nuno Espírito Santo, aki a klub átigazolási tervei mellett arról is beszélt, nagyon várja már, hogy megkezdje a közös munkát Harry Kane-nel.

angol foci Tottenham Premier League Nuno Espírito Santo Harry Kane

Guardiola válaszút előtt: Kane és Grealish a PL-ből, vagy...

2021-07-13 15:29:35

Labdarúgó Európa-bajnokság ide, közelgő olimpia oda, a tomboló nyár és a nyári nyitás utáni tombolás oda, a futball szerelmesei ezen a nyáron is bújják a híreket, alig várják már, kedven csapatuk, csapataik kikkel erősítenek – és kikkel nem. Ezen a nyáron is megzörgetünk minden harasztot, utánanézünk a leghihetőbb és legborzalmasabb pletykáknak, és táblázatba gyömöszöljük a legfontosabb igazolásokat. Az angolokkal kezdünk ezen a héten is.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nyári transzfersorozat angol átigazolás Manchester City Jack Grealish

Kane 0, Sterling 0 – az angol stílus tündöklése és bukása

2021-07-12 11:41:19

Az Olaszország–Anglia (1–1, 11-esekkel 3–2) Eb-döntő úgy indult, hogy a tornán nagyrészt eredményesen működő angol stílus megtörheti az olaszok 2018 óta tartó veretlenségét, ám a korai vezetés után megtorpant az angol támadójáték, az olaszok pedig – habár nem tudták a saját játékukat játszani – csak találtak egy gólt... A tizenegyeseknél előre lehetett látni, melyik oldalt választják az angol játékosok.

superfeed foci Eb 2020 Raheem Sterling Olaszország Harry Kane Eb 2020

Eb 2020: Southgate arra kéri az angolokat, hogy ne fütyüljék ki az olasz himnuszt

2021-07-10 21:26:34

Gareth Southgate szövetségi kapitány szerint kulcsfontosságú lesz, hogy labdarúgói nyugodtak maradjanak az olaszok elleni vasárnapi Európa-bajnoki döntő legfeszültebb pillanataiban is, a Wembleybe kilátogató szurkolók pedig úgy legyenek a segítségükre, hogy közben ne feledkeznek meg az ellenfél tiszteletéről sem.

superfeed foci Eb 2020 Olaszország Harry Kane Gareth Southgate Eb-döntő

Eb 2020: Grealish Vegasba csábítaná csapattársait, ha Anglia nyerne

2021-07-10 14:18:58

Anglia vasárnap este 21 órakor találkozik Olaszországgal a labdarúgó Európa-bajnokság döntőjében a Wembleyben. Néhány angol játékos arról beszélt, mit tenne, ha az angolok megnyernék a tornát – sokaknak tetszett Jack Grealish ötlete, aki tíz napra Las Vegasba repülne.

superfeed Phil Foden Olaszország Jordan Pickford Jack Grealish Harry Kane

Eb 2020: Schmeichel már jóval a büntető előtt jelezte a lézerezést

2021-07-09 11:15:30

Ahogyan arról beszámoltunk, Harry Kane mindent eldöntő tizenegyese közben egy (vélhetően angol vagy az angoloknak szurkoló) néző lézerfénnyel próbálta megzavarni Kasper Schmeichelt, a dánok kapusát a szerdai Európa-bajnoki elődöntő hosszabbításában, amely végül Anglia 2–1-es sikerét hozta. A The Telegraph úgy tudja, Schmeichel már jóval a büntető előtt, a második félidőben jelezte a játékvezetőnek a problémát.

superfeed UEFA Kasper Schmeichel Harry Kane Euro 2020 Eb 2021

Eb 2020: lézerrel zavarták Schmeichelt Kane büntetőjénél – videó

2021-07-08 11:02:18

Harry Kane mindent eldöntő tizenegyese közben egy (vélhetően angol vagy az angoloknak szurkoló) néző lézerfénnyel próbálta megzavarni Kasper Schmeichelt, a dánok kapusát a szerdai Európa-bajnoki elődöntőben, amely hosszabbítás után végül Anglia 2–1-es sikerét hozta. Stan Collymore, a Liverpool korábbi labdarúgója szerint az elkövetőt – ha megtalálják – soha többé nem lenne szabad futballstadionba engedni. Az UEFA eljárást indított az ügyben.

videó tizenegyes superfeed angol válogatott Stan Collymore Kasper Schmeichel

Eb 2020: angol eksztázis 55 év után; a dánok nem értik, minek a VAR – lapszemle

2021-07-08 09:04:02

Dániában több szakértő, köztük korábbi FIFA-bírók sem értenek egyet a Harry Kane gólját megelőzően megítélt tizenegyessel – állítják, a videobírónak közbe kellett volna avatkoznia, a képanyag alapján pedig visszavonni a büntetőt. Mindezzel a győztes angolok egy pillanatig sem foglalkoznak, a lapok kivétel nélkül az 55 év után újra nagy futballtorna döntőjébe jutó csapatot ünneplik.

superfeed lapszemle labdarúgás Raheem Sterling Kasper Schmeichel Harry Kane

Eb 2020: Rúgtam már jobban is tizenegyest… – Kane

2021-07-08 00:37:26

Mint beszámoltunk róla, Anglia hosszabbítást követően 2–1-re legyőzte Dániát a labdarúgó Európa-bajnokság szerda késő esti londoni elődöntőjében, és bejutott a vasárnapi fináléba, ahol Olaszország lesz az ellenfele. Íme, néhány gyors vélemény a szerda esti meccs főszereplőitől!

superfeed dán válogatott angol válogatott Simon Kjaer Raheem Sterling Mikkel Damsgaard

Kane kihagyta a büntetőt, de javított – Anglia a döntőben!

2021-07-07 20:12:07

Anglia hosszabbítást követően 2–1 legyőzte Dániát a labdarúgó Európa-bajnokság nagy iramú, de kevés gólhelyzetet hozó szerda esti londoni elődöntőjében, és bejutott a vasárnapi fináléba, ahol Olaszország lesz az ellenfele. Az ezúttal is hősiesen harcoló dánok Mikkel Damsgaard szabadrúgásból lőtt óriási góljával megszerezték a vezetést, az angolok tíz percen belül egyenlítettek Simon Kjaer öngóljával, majd a hosszabbításban Harry Kane – kihagyott tizenegyest követő – közeli lövésével kiharcolták a továbbjutást.

közvetítés dán válogatott Simon Kjaer Mikkel Damsgaard Eb-elődöntő Dánia

Eb 2020: Nyomás az, amit mi annak tartunk – Southgate

2021-07-06 16:19:11

Szerda este Anglia története első Európa-bajnoki döntőjébe juthat be, ha kiejti Dániát. A mérkőzést megelőző napon, kedd este sajtótájékoztatót tartottak az angolok, és Gareth Southgate szövetségi kapitány történelmi jelentőségűnek tüntette fel csapata menetelését.

superfeed foci Eb 2020 Harry Kane Gareth Southgate Eb 2020 Dánia

Immobile még Voldemortot is átverte; Kane hatalmas átalakuláson ment át – mémek

2021-07-04 09:43:14

Mint ismert, Spanyolország, Olaszország, Dánia és Anglia is sikerrel vette a negyeddöntős mérkőzését és bejutott a labdarúgó Európa-bajnokság elődöntőjébe. A meccsek után a közösségi médiákat ismét találóbbnál találóbb mémek árasztották el, amelyeket összegyűjtöttünk és most megmutatunk. Íme!

superfeed spanyol válogatott olasz válogatott mémek mém labdarúgás

Eb 2020: Sokunknak nem lesz még egy ilyen lehetősége – Kane

2021-07-04 00:36:50

Mint megírtuk, Anglia 4–0-ra legyőzte Ukrajnát az Európa-bajnokság negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé, ahol Dániával mérkőzik meg a fináléba jutásért. Lássuk, hogyan értékelték a mérkőzést a főszereplők!

ukrán válogatott superfeed foci Eb 2020 angol válogatott Ukrajna Harry Maguire

Eb 2020: lehengerlő lendület, gyönyörű angol gólok – videó

2021-07-03 22:52:57

Az angol válogatott 4–0-ra legyőzte Ukrajnát a labdarúgó Európa-bajnokság negyeddöntőjében. Nézze meg a mérkőzés góljait!

superfeed foci Eb 2020 Ukrajna Harry Kane Eb 2020 Anglia

Videó: Sterling nagyszerű passzából talált be Kane

2021-07-03 21:47:15

Mint ismeretes, Harry Kane már a 4. percben megszerezte a vezetést az angol válogatottnak az ukránok elleni Eb-negyeddöntőben. Tekintse meg Raheem Sterling mesteri passzát és Kane közeli gólját, aminek köszönhetően az első félidő egygólos angol vezetéssel fejeződött be!

superfeed Raheem Sterling Harry Kane Eb 2020

Eb 2020: az angol válogatott németeknek lőtt góljai – videó

2021-06-29 22:47:04

Az angol labdarúgó-válogatott sokáig döntetlenre állt a németekkel a Wembleyben lejátszott Európa-bajnoki nyolcaddöntőben, ám Raheem Sterling a 75. percben bevette Manuel Neuer kapuját, majd a 86. percben Harry Kane el is döntötte a továbbjutás kérdését. A mérkőzés góljait alább tekinthetik meg.

szuperfeed Raheem Sterling Németország Harry Kane Euro 2020 Eb 2021

Eb 2020: továbbjutás bármi áron – az angol–német csata mindig háború

2021-06-29 10:25:23

Az eddig veretlen, de a jó játékkal adós angol válogatott történelmet írna a Magyarország ellen a továbbjutást kiküzdő németek ellen.

foci Eb 2020 Németország Kai Havertz Jamal Musiala Harry Kane Eb 2020

Eb 2020: Lewandowski, Benzema, Suárez és Kane szintjén vagyok – Lukaku

2021-06-27 14:29:24

A belga labdarúgó-válogatott csatára, Romelu Lukaku úgy véli, az emberek sokszor figyelmen kívül hagyják tehetségét, pedig állítása szerint ő is a világklasszis csatárokhoz tartozik.

belga válogatott Romelu Lukaku Robert Lewandowski Luis Suárez Karim Benzema Harry Kane

Eb 2020: Kane a legjobb, őt nem lehet kihagyni – José Mourinho

2021-06-22 13:18:42

Az angol válogatott támadója, Harry Kane teljesítménye nem győzte meg az angol szurkolókat az Európa-bajnokság D-csoportjának eddigi mérkőzésein. A Tottenham, egyben Kane volt menedzsere, José Mourinho kiálllt a 27 éves játékos mellett, és nem érti a drukkerek reakcióit.

superfeed foci Eb 2020 angol válogatott José Mourinho Harry Kane Foci Eb 2020

Eb 2020: Southgate elárulta, miért cserélte le Harry Kane-t

2021-06-18 23:38:39

Mint ismert, Anglia 0–0-t játszott péntek este Skócia ellen a Wembleyben, az Európa-bajnokság csoportkörének 2. fordulójában. A mérkőzés után az angolok szövetségi kapitánya, Gareth Southgate a meccsről, s Harry Kane-ről is beszélt, míg a skótok csapatkapitánya, Andrew Robertson a találkozó legjobbjának választott csapattársát méltatta.