Találatok a Guzi Blanka címkére

Találatok száma: 7

Párizs 2024: jöhet a futballmeccsnyi időbe sűrített rapidöttusa

2020-10-29 22:18:55

A Nemzetközi Öttusaszövetség (UIPM) ismét változtat a sportág lebonyolítási rendjén. A testület végrehajtó bizottsága elfogadta az új formát, amely szerint 90 perc, vagyis egy labdarúgó-mérkőzésnyi idő alatt rendezik meg a sportág döntőit a 2024-es párizsi olimpián. A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (IOC) decemberben mondja rá az áment az új programra.

öttusa olimpia Párizs 2024 Martinek János Kardos Bence Guzi Blanka

Öttusa-vk: Guzi Blanka a 18. helyen zárt Kairóban

2020-02-28 20:45:48

Guzi Blanka a 18. helyen végzett az öttusázók idei első világkupaversenyén, Kairóban. A pénteki női döntő másik magyar résztvevője, Alekszejev Tamara 27. lett.

öttusa vk öttusa Guzi Blanka Alekszejev Tamara

Öttusa-vb: ezüstérmes a Barta Luca, Réti Kamilla női váltó!

2019-09-02 18:50:10

Az Európa-bajnoki bronzérem után világbajnoki ezüst. Egy hónap leforgása alatt ezt hozta „tető alá” Barta Luca és Réti Kamilla – csodás nyitány a Kincsem Parkban.

öttusa-vb Simon Sarolta Réti Kamilla Guzi Blanka Barta Luca

Öttusa: Alekszejev Tamara másodszor lett országos bajnok

2019-06-15 19:28:04

Alekszejev Tamara és a Volán Fehérvár csapata nyerte meg a nők versenyét az öttusázók országos bajnokságán Budapesten.

öttusa Volán Fehérvár Guzi Blanka Gulyás Michelle Alekszejev Tamara

Öttusa: két magyar egyéni érem a junior Eb-n

2019-06-09 23:51:17

Két érmet nyertek a magyarok a junior öttusázók lengyelországi Európa-bajnokságán.

öttusa Kardos Bence Guzi Blanka

Öttusa-vk: ezüstérmes a Guzi, Kardos páros Székesfehérváron

2019-05-05 20:25:00

Ezüstérmet nyert vasárnap a Guzi Blanka, Kardos Bence páros vegyes váltóban a székesfehérvári öttusa-világkupán.

öttusa-vk öttusa Regős Gergely Kardos Bence Guzi Blanka Alekszejev Tamara

Öttusa-vk: Marosi Ádám az első versenyről lemarad, de...

2019-02-25 12:59:45

Hét magyar részvételével kezdődik meg a héten az öttusázók világkupa-sorozata Kairóban. Több utánpótláskorú versenyző is bizonyítási lehetőséget kap majd. Az idény végén Budapest ad otthont a vb-nek ezért is fontos a tapasztalatszerzés.