Találatok a Emil Forsberg címkére

Találatok száma: 28

BL: Többet érdemeltünk volna – Rose a Real elleni vereségről

2022-09-15 08:23:20

Mint beszámoltunk róla, a Real Madrid hazai pályán Federico Valverde és Marco Asensio góljával 2–0-ra győzött az RB Leipzig ellen a Bajnokok Ligája F-csoportjának 2. fordulójában. A lipcseiek szerint jól teljesítettek és többet érdemeltek volna, míg a Real kapusa, Thibaut Courtois úgy véli, a szünetben történt változtatások miatt sikerült nyerniük.

Thibaut Courtois Real Madrid RB Leipzig Marco Rose Federico Valverde Emil Forsberg

Felkészülés: a Leipzig válogatott játékosainkkal a soraiban nyert

2022-07-16 16:26:22

A három magyar válogatottal (Gulácsi Péter, Willi Orbán és Szoboszlai Dominik) a kezdőjében felálló RB Leipzig 3–1-re legyőzte a Premier League-ben érdekelt Southamptont az Aigen im Ennstalban rendezett felkészülési mérkőzésen.

német labdarúgás német foci felkészülés Willi Orbán Szoboszlai Dominik Southampton

Bundesliga: mindhárom magyar a legjobban keresők között az RB Leipzignél

2022-07-10 12:26:49

A német Bild kiszivárogtatta a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) legutóbbi kiírásában negyedik helyen végző RB Leipzig játékosainak fizetéseit, ez alapján a legjobban kereső tíz futballista között szerepel a klub mindhárom magyar légiósa.

német foci Willi Orbán Szoboszlai Dominik RB Leipzig Gulácsi Péter Emil Forsberg

Videó: Szoboszlai megmutatta csapattársának, hogyan kell kosárba lőni

2021-12-02 14:14:40

Szoboszlai Dominik a hivatalos Instagram-oldalán posztolt két videót: az RB Leipzig edzésén előbb a svéd támadó középpályás, Emil Forsberg próbálta meg félpályáról a labdát a kosárba lőni, de célt tévesztett. A magyar válogatott játékosa is kísérletet tett: ennél pontosabb befejezést aligha képzelhettünk el! Videó!

Szoboszlai Dominik RB Leipzig Emil Forsberg

BL: „Értük és magunkért” – Forsberg a maródi lipcseieknek ajánlotta a sikert

2021-11-25 08:30:59

Mint arról beszámoltunk az RB Leipzig átgázolt ellenfelén a Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában: a magyar légiósait különböző okokból – pozitív koronavírusteszt, megfázásos tünetek, sérülés – nélkülöző német gárda 5–0-ra kiütötte a hazai pályán futballozó FC Brugest. A Leipzignek ezzel megmaradt az esélye arra, hogy tavasszal az Európa-ligában szerepeljen. A mérkőzést követően a lipcseiek érthető okokból úsztak a boldogságban, igaz, a nehézségekről sem feledkeztek meg.

német labdarúgás RB Leipzig PSG Manchester City Kevin Kampl FC Bruges

Fiola volt a magyar Spinazzola; kapura lövés bedobásból – az Eb újdonságai

2021-07-15 23:46:20

Az Európa-bajnokság után a futballelemzésekkel is foglalkozó InStat készített egy néhány pontból álló, videós bejátszásokkal illusztrált elemzést az Eb-n látott taktikai trendekből, újításokból. Az alábbiakban ezekből szemezgetünk.

foci Eb 2020 Lorenzo Insigne Leonardo Spinazzola InStat Football Fiola Attila Emil Forsberg

Eb 2020: Ha javasolhatok valamit: ünnepeljünk! – Zincsenko

2021-06-30 09:41:41

Mint beszámoltunk róla, Artem Dovbik 121. percben fejelt góljával Ukrajna 2–1-re legyőzte Svédországot a labdarúgó Európa-bajnokság kedd késő esti nyolcaddöntőjében. Az ukránok történelmi sikerről, a svédek brutális élményről beszélnek – íme, néhány főszereplő véleménye.

superfeed foci Eb 2020 Ukrajna Svédország Olekszandr Zincsenko Janne Andersson

RB Leipzig: a csapat tízese szerződést hosszabbított

2021-05-12 17:07:06

Két évvel meghosszabbította szerződését a német labdarúgó Bundesligában második RB Leipzig csapatával a 29 éves Emil Forsberg – írja az MTI.

szerződéshosszabbítás német foci RB Leipzig Emil Forsberg Bundesliga

Videó: Upamecano elképesztő rontása és Forsberg győztes gólja

2021-05-01 07:35:36

Mint arról pénteken élő tudósításunkban beszámoltunk, a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Leipzig drámai meccsen, a Werder Brement hosszabbításban 2–1-re legyőzve jutott be a Német Kupa döntőjébe. Mind a három gól a ráadásban született, a brémaiak 0–1-nél Dayot Upamecano hatalmas hibájából egyenlítettek, majd Emil Forsberg a 121. percben eldöntötte a meccset. Tekintse meg a meccs összefoglalóját, benne Willi Orbán kapufájával!

videó Willi Orbán RB Leipzig Német Kupa Emil Forsberg Dayot Upamecano

Bundesliga: hat gól és lipcsei pontrablás a Bayern otthonában

2020-12-05 20:34:08

Fantasztikus mérkőzést játszott egymással a német labdarúgó Bundesliga 10. fordulójában az Allianz Arénában a Bayern München és az RB Leipzig: már az első félidő négy gólt hozott, a fordulatos csata végül 3–3-as döntetlenre végződött. A Bayern München maradt a tabella élén. Gulácsi Péter végigvédte a mérkőzést, Willi Orbán csereként, a hajrában állt be a lipcsei csapatba.

Willi Orbán Thomas Müller RB Leipzig Kingsley Coman Justin Kluivert Julian Nagelsmann

Parádés csúcsmeccs, a Leipzig pontot rabolt a Bayern otthonából!

2020-12-05 18:14:37

Gulácsi 11-est védett, az RB Leipzig legyőzte a PSG-t

2020-11-04 19:52:02

Fontos győzelem: az RB Leipzig hátrányból fordítva 2–1-re legyőzte a PSG-t a Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, ezzel tett egy lépést a továbbjutás felé.

Ángel Di María Willi Orbán RB Leipzig PSG Gulácsi Péter Emil Forsberg

Magyar öröm a lipcsei éjszakában

2020-03-10 20:32:00

Gulácsi Péterrel a kapuban idegenben és odahaza is megverte az RB Leipzig a labdarúgó Bajnokok Ligájában José Mourinho Tottenhamjét, így a német gárda bejutott Európa nyolc legjobb csapata közé!

onlive! közvetítés Tottenham RB Leipzig Marcel Sabitzer José Mourinho

RB Leipzig: Gulácsi szerződést hosszabbít – sajtóhír

2019-09-14 12:30:26

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő RB Leipzig hamarosan meghosszabbítja magyar kapusa, Gulácsi Péter szerződését – írja a Bild. A 29 éves játékos mellett várhatóan Emil Forsberg is új szerződést kap.

német labdarúgás légiósok RB Leipzig Gulácsi Péter Emil Forsberg Bundesliga

Bundesliga: Gulácsi és Orbán örülhetett, Dárdaiék 5-öt kaptak

2019-03-30 20:27:12

Az RB Leipzig labdarúgócsapata a német Bundesliga 27. fordulójában kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC felett. A lipcseiek két magyar válogatott játékosa, Gulácsi Péter és Willi Orbán végigjátszotta a mérkőzést. A Hertha 2016 tavasza óta először szenvedett ekkora különbségű vereséget a Bundesligában.

Yussuf Poulsen Willi Orbán Timo Werner RB Leipzig Hertha Gulácsi Péter

Kiütés! Az RB Leipzig ötöt számolt a halovány Herthára

2019-03-30 16:00:38

Vb 2018: Forsberg szerint rémálom a svédek ellen játszani

2018-07-04 11:26:07

Gustav Svensson, a svéd válogatott labdarúgója szerint következő ellenfelüknél, az angoloknál nincs olyan, aki szívesen mérkőzik meg velük a világbajnokság szombati negyeddöntőjében Szamarában.

vb 2018 svéd válogatott foci vb 2018 angol válogatott Svédország Gustav Svensson

Vb 2018: Valamit nagyon jól csinálunk – véli a svéd gólszerző

2018-07-03 19:18:41

Boldog és egységes svédek, nem kellően pörgő svájciak – íme, egy nyilatkozatcsokor a kedd délután Szentpéterváron lejátszott Svédország–Svájc (1–0) labdarúgó-világbajnoki nyolcaddöntő után.

vb 2018 foci-vb foci vb 2018 Vladimir Petkovic Svédország Svájc

Joachim Löw a lovak közé dobta a gyeplőt – és nyert!

2018-06-24 07:41:39

Németország válogatottja a szünetben még vesztésre állt, ám a gyors kiesés veszélyétől fenyegetve a második félidőben fordított, és a 95. percben szerzett Toni Kroos-góllal 2–1-re legyőzte Svédországot a labdarúgó-világbajnokságon. Megpróbáltuk megvilágítani, hogyan. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

vb 2018 svéd válogatott német válogatott foci vb 2018 Toni Kroos Svédország

Bundesliga: eltiltás miatt Gulácsi klubtársa ebben a szezonban már nem játszik

2018-04-24 13:00:28

Három mérkőzésre szóló eltiltás kapott Emil Forsberg, a német élvonalbeli RB Leipzig svéd labdarúgója, aki a legutóbbi, Hoffenheim elleni találkozón (2–5) piros lapot kapott.