Találatok a Eintracht Frankfurt címkére

Találatok száma: 547

Bundesliga: botlott a Bayern; nyert a Leipzig; ikszelt a Hertha

2021-04-10 17:07:31

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 28. fordulójának szombati játéknapján a címvédő Bayern München hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Union Berlinnel. A Gulácsi Pétert és Willi Orbánt végig a soraiban tudó RB Leipzig 4–1-re nyert a Werder Bremen vendégeként, a Borussia Mönchengladbach 2–2-es döntetlent játszott a Dárdai Pál irányította Herthával, az Eintracht Frankfurt pedig hétgólos meccsen gyűjtötte be a három pontot a Wolfsburg elleni rangadón (4–3).

német labdarúgás német bajnokság Wolfsburg Union Berlin Eintracht Frankfurt Bundesliga

Bundesliga: 11 év után nyert Dortmundban a Frankfurt – eldőlt a BL-csata?

2021-04-03 16:26:32

A Bajnokok Ligája-indulás szempontjából kulcsfontosságú rangadón az Eintracht Frankfurt 2–1-re legyőzte a Borussia Dortmundot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 27. fordulójában. Az Eintracht tizenegy év után nyert újfent a BVB otthonában. Eközben a Bayer Leverkusen 2–1-re megverte a kilátástalan helyzetben lévő Schalkét, a Wolfsburg 1–0-ra a Kölnt, míg a Szalai Ádámot az utolsó szűk 15 percre pályára küldő Mainz 1–1-re végzett a Bielefelddel.

német labdarúgás Eintracht Frankfurt Bundesliga Borussia Dortmund

Mesterhármas Lewandowskitól, emberhátrányban gálázott a Bayern

2021-03-20 16:01:34

A Bayern München rég nem látott arcát mutatva, igazi erődemonstrációt tartva emberhátrányban ütötte ki 4–0-ra a Stuttgartot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 26. fordulójának szombati mérkőzésén.

Wolfsburg Werder Bremen Union Berlin Stuttgart Robert Lewandowski Eintracht Frankfurt

Bundesliga: december óta először kapott ki a Frankfurt

2021-02-26 22:13:18

Megszakadt az Eintracht Frankfurt 11 meccses veretlenségi sorozata a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga). A Werder Bremen hazai pályán 2–1-re nyert Adi Hütter együttese ellen.

német labdarúgás Werder Bremen Eintracht Frankfurt Bundesliga

Bundesliga: frankfurti győzelem a Bayern München ellen

2021-02-20 17:29:10

A német Bundesliga 22. fordulójában a negyedik helyen álló Frankfurt az éllovas Bayern Münchent fogadta, és az első félidőben remek játékkal kétgólos előnyt szerzett. A második félidőben a Bayern mindent megtett az egyenlítésért, de csak szépítésre futotta az erejéből.

Eintracht Frankfurt Bayern München

A Bayern nem tudott visszajönni kétgólos hátrányból a Frankfurt ellen

2021-02-20 14:42:25

közvetítés Eintracht Frankfurt Bayern München

Ajánló: kétszer 4–0-ra verte a Bayernt, majd kirúgták a magyar sikeredzőt

2021-02-19 11:38:15

Szombaton a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) a Bayern München és az Eintracht Frankfurt mérkőzik meg egymással. Ennek a párosításnak a kapcsán az Origo idézte fel azt a történetet, amelyet minden idők legbizarrabb edzőkirúgásaként emlegetnek, s amelynek magyar főszereplője volt: az 1954-es világbajnokságon ezüstérmes Lóránt Gyula. Ahogy őt kirúgták, úgy nem rúgtak még ki senkit. De az sem mindennapos, ami utána történt… Edvi László írása.

Lóránt Gyula Eintracht Frankfurt Bundesliga Bayern München

Bundesliga: csak ikszelt a Wolfsburg, így maradt harmadik a Frankfurt

2021-02-14 15:37:36

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 21. fordulójának vasárnapi játéknapján a Frankfurt 2–0-ra győzte le hazai pályán a Kölnt, míg a Wolfsburg 0–0-s döntetlent játszott otthon a Mönchengladbach ellen.

Wolfsburg Eintracht Frankfurt Bundesliga Borussia Mönchengladbach 1. FC Köln

Bundesliga: a Hoffenheim otthonában győzött a Frankfurt

2021-02-07 17:30:30

A német Bundesliga 20. fordulójának egyetlen vasárnapi mérkőzésén a Frankfurt 3–1-re diadalmaskodott a Hoffenheim otthonában, amivel sorozatban 9. bajnoki mérkőzésén maradt veretlen. A szintén vasárnapra kiírt Bielefeld–Werder Bremen mérkőzést elhalasztották, mert a rossz időjárás miatt a pályát nem tudták játékra alkalmas állapotba hozni.

német foci Hoffenheim Eintracht Frankfurt Bundesliga

Bundesliga: Minden rendben van, leszámítva a végeredményt – Dárdai Pál

2021-01-30 21:29:31

Mint arról beszámoltunk, a Hertha kispadjára visszatérő Dárdai Pál vereséggel mutatkozott be, a berliniek hiába szereztek vezetést, 3–1-re kikaptak az Eintracht Frankfurt otthonában. A mérkőzés után a magyar edző értékelte a történteket.

német labdarúgás német bajnokság Hertha Eintracht Frankfurt Dárdai Pál Bundesliga

A Hertha-vezetés megvolt, a pontszerzés nem jött össze Dárdai visszatérésén

2021-01-30 13:21:34

Hiába vezetett a Hertha BSC, az Eintracht Frankfurt 3–1-re nyert hazai pályán Dárdai Pál csapata ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 19. fordulójában.

német labdarúgás Hertha BSC Eintracht Frankfurt Dárdai Pál Bundesliga

Hertha: A kemény edzés önmagában nem elég – Dárdai

2021-01-28 17:03:53

„A csapatban hatalmas a potenciál” – mondta a visszatérése óta a Hertha élén töltött első három napjáról Dárdai Pál az Eintracht Frankfurt elleni bajnokit felvezető sajtótájékoztatón. A 44 esztendős magyar edző szerint a kemény edzés mellett a megfelelő mentalitás is megvolt játékosai részéről, így képesek lehetnek a Frankfurt otthonában is jó eredményt elérni.

német labdarúgás Hertha Eintracht Frankfurt Dárdai Pál Bundesliga

Bundesliga: ötgólos meccset nyert meg a Mainz a Leipzig ellen

2021-01-23 16:32:13

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 18. fordulójának szombati játéknapján az RB Leipzig 3–2-re kikapott idegenben a Mainztól, a Wolfsburg 1–0-ra legyőzte a Leverkusent, a Freiburg Sallai Roland nélkül is 2–1-re nyert a Stuttgart ellen, míg a Frankfurt 5–1-re kiütötte a Bielefeldet.

Wolfsburg Union Berlin Stuttgart RB Leipzig Mainz Freiburg

Bundesliga: Sallai betalált, a Freiburg ikszelt, a Bayern nyert

2021-01-20 19:39:48

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 17. fordulójának szerdai játéknapján a Bayern München 1–0-ra nyert az Augsburg ellen, a Freburg 2–2-es döntetlent játszott a Frankfurttal, míg a Bielefeld és a Köln is nyerni tudott.

Stuttgart Schalke Sallai Roland Freiburg Eintracht Frankfurt Bundesliga

Real: Jovics? Könnyű azt mondani, hogy én vagyok a hibás – Zidane

2021-01-19 14:00:22

Kedden megtartotta szokásos mérkőzés előtti sajtótájékoztatóját Zinédine Zidane, a Real Madrid vezetőedzője. A francia szakembert természetesen a kölcsönadása után a Bundesligában remekül nyitó Luka Jovicsról is megkérdezték.

spanyol labdarúgás Zinédine Zidane Real Madrid Luka Jovics La Liga Eintracht Frankfurt

Bundesliga: Jovics duplával tért vissza, ismét sereghajtó a Schalke

2021-01-17 19:48:26

Az Eintracht Frankfurt hazai pályán 3–1-re nyert a Schalke 04 ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 16. fordulójában. A frankfurtiakhoz a Real Madridtól kölcsönjátékosként visszatért Luka Jovics csereként beállva két gólt szerzett a Ruhr-vidékiek ellen.

német labdarúgás Schalke Matthew Hoppe Luka Jovics Eintracht Frankfurt Bundesliga

Frankfurt: hivatalosan is bejelentették Jovics érkezését

2021-01-14 15:33:15

A német Bundesligában szereplő Eintracht Frankfurt csütörtök délután hivatalosan is bejelentette korábbi játékosa, a 23 éves Luka Jovics visszatértét.

spanyol átigazolás német átigazolás német labdarúgás nemzetközi átigazolás Real Madrid Luka Jovics

Frankfurt: Jovics kölcsönbe visszatér a Real Madridtól

2021-01-12 21:26:39

Az idény hátralévő részére kölcsönbe visszatér a német Eintracht Frankfurthoz Luka Jovics, a Real Madrid szerb csatára. Az információt kedd este a Frankfurt Leverkusen elleni Német Kupa-mérkőzése előtt egy tévéinterjúban megerősítette Fredi Bobic, a frankfurtiak sportigazgatója.

spanyol átigazolás német átigazolás nemzetközi átigazolás Real Madrid Német Kupa Luka Jovics

Bundesliga: a Frankfurt válogatott támadója Belgiumba igazol

2020-12-25 16:45:39

A januári átigazolási időszakban az Eintracht Frankfurttól az FC Bruges-höz szerződik Bas Dost holland válogatott labdarúgó. A hírt mindkét klub megerősítette azzal együtt, hogy a 31 éves csatár 2022 nyaráig kötelezi el magát a kötelező orvosi vizsgálat után – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

FC Bruges Eintracht Frankfurt Bas Dost

Bundesliga: rémálom a hajrában, kilenc meccse tart a nyeretlenség

2020-12-15 20:29:21

A Frankfurt 3–3-ra végzett a Mönchengladbach ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 12. fordulójának nyitó mérkőzésén.