Találatok a Csizmadia Csaba címkére

Találatok száma: 72

NB I: A vezetőség dönti el, megfeleltünk-e a kritériumoknak – Pisont

2020-12-23 23:02:33

Hiába vezetett már a 35. másodpercben a Budafok, a Honvéd egy büntetővel, majd egy gyors kontrából lőtt góllal fordított és három pontot szerzett a labdarúgó NB I 10. fordulójának elhalasztott mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

labdarúgó NB I Pisont István Csizmadia Csaba Budapest Honvéd Budafok

Budafok: A Reszkessetek betörők karácsonyfája csalódás volt – Csizmadia

2020-12-22 08:32:38

Alig másfél évvel ezelőtt fejezte be profi labdarúgó-pályafutását, s máris túl van első őszi szezonján NB I-es vezetőedzőként. A 12-szeres válogatott Csizmadia Csaba nemcsak feljuttatta a Budafokot, hanem összességében szépen helyt is állt az újonccal. Az NSO Tv stábja a fiatal szakembernél vendégeskedett, aki megmutatta, hogyan díszíti fel az ünnepekre a házát, s azt is elmesélte, milyen volt New Yorkban karácsonyozni. Ha még többet szeretne megtudni Csizmadia Csabáról, keresse a Nemzeti Sport szerdai számát!

videó labdarúgó NB I Sportkrém NSO Tv Csizmadia Csaba Budafok

NB I: Tudtuk, hogy ilyen játékra kell számítani – Rebrov

2020-12-19 20:27:06

Mint ismert, a Ferencváros 2–1-re legyőzte a Budafokot a labdarúgó NB I 16. fordulójában. A találkozót követő sajtótájékoztatón így értékeltek a vezetőedzők.

videó labdarúgó NB I Szerhij Rebrov NSO Tv Fradi Ferencváros

NB I: Kicsit hullámzó a teljesítményünk – Márton Gábor

2020-12-13 08:57:46

A labdarúgó NB I 14. fordulójának szombati játéknapjáról két meccs edzői értékelésével már jelentkeztünk, most jöjjön a Fehérvár–Budafok (4–1) mestermérlege!

NB I Márton Gábor Mol Fehérvár FC Csizmadia Csaba Budafok

NB I: A döntetlen kisebb sikerként könyvelhető el – Rogan

2020-12-04 22:16:38

A Budafok 1–1-es döntetlent játszott az Újpesttel a labdarúgó NB I 13. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

Újpest labdarúgó NB I Predrag Rogan Csizmadia Csaba Budafok

NB I: Remélem, most már komolyan vesznek minket – Csizmadia

2020-11-28 17:19:23

Hiába játszott végig fölényben a Kisvárda, a szervezetten védekező Budafok egy pontot elvitt a nyírségi városból a labdarúgó NB I 12. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

labdarúgó NB I Supka Attila Kisvárda Csizmadia Csaba Budafok

NB I: Edző- és játékosváltás helyett együtt kimásztunk ebből – Hornyák

2020-11-21 17:10:13

A Puskás Akadémia magabiztos játékkal 3–0-ra legyőzte a vendég Budafokot a labdarúgó NB I 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Puskás Akadémia Puskás NB I Hornyák Zsolt Csizmadia Csaba Budafok

Budafok: örömmel kezdik újra a háromhetes leállás után

2020-11-16 21:22:01

Hosszú kihagyás után kell újra meccset játszania szombaton a Budafoknak, Csizmadia Csaba vezetőedzőt nem téveszti meg a felcsútiak formahanyatlása.

Puskás Akadémia NB I Csizmadia Csaba Budafok

Budafok: „Amikor közöltem ezt az öltözőben, volt, akinek elkerekedett a szeme”

2020-11-10 09:35:26

Csizmadia Csaba, a labdarúgó NB I hatodik helyén álló Budafok vezetőedzője nem örül, hogy elmaradt a Honvéd elleni múlt hét végi bajnoki, ugyanakkor úgy véli: a segítő szándék természetes, az egészség mindennél fontosabb – még ha így december 23-án kényszerülnek is bajnoki meccset játszani.

koronavírus NB I Csizmadia Csaba Budafok

NB I: Ez nem szárnyalás, ma közepes teljesítményt nyújtottunk – Bognár György

2020-11-01 16:41:23

A Budafok kétszer is vezetést szerzett az első félidőben odahaza a Paks ellen, amely még a szünet előtt fordított, és 3–2-re meg is nyerte a találkozót a labdarúgó NB I 9. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Paks NB I Csizmadia Csaba Budafok Bognár György

NB I: „Nincs titok. Azt csináljuk, amit tudunk” – budafoki edzésriport

2020-10-22 08:46:01

Az NB I-es újonc budafokiak saját füves edzőpálya híján a fővároshoz közeli Halászteleken tréningeznek, ahol nyugalomban lehet dolgozni.

képgaléria NB I Kovács Dávid Csizmadia Csaba Budafok labdarúgó NB I

NB I: Én őszintén azt gondolom, nem a jobbik nyert – Csizmadia

2020-09-13 08:54:28

Mint ismeretes, a labdarúgó NB I 4. fordulójában a Budapest Honvéd 4–2-re legyőzte a DVTK-t, míg a Mezőkövesd hazai pályán nyert 1–0-ra a Budafok ellen. Nézzük, hogyan értékelték a találkozókat a vezetőedzők!

NB I Mezőkövesd Kuttor Attila Feczkó Tamás DVTK Csizmadia Csaba

NB I: A maximum ezúttal nem volt elég a három ponthoz – Rogan

2020-08-23 21:48:44

Hiába helyezett nagy nyomást az Újpest FC az első félidőben a Budafokra, 1–1-es döntetlennel zárult a két csapat első NB I-es találkozója. A mérkőzés után Csizmadia Csaba és Predrag Rogan értékelt.

Újpest labdarúgó NB I Zsóri Dániel Predrag Rogan Csizmadia Csaba Budafok

Budafok: „Fantasztikus volt a közönség, kétszer sírva fakadtam”

2020-08-18 09:23:05

A Budafok tiszteletbeli elnöke, Jakab János elsírta magát, miután az újonc 2–1-re legyőzte a Kisvárdát a labdarúgó NB I 2020–2021-es kiírás 1. fordulójában – olvasható a magyarnemzet.hu oldalán.

NB I Kisvárda Jakab János Csizmadia Csaba Budafok

NB I: Amikor ide igazoltam, harminc-negyven ember ült a lelátón – Csizmadia

2020-08-17 21:44:52

A labdarúgó NB I 1. fordulójának hétfői játéknapján az élvonalba 74 év után visszatérő Budafoki MTE hazai pályán 2–1-re legyőzte a Kisvárdát. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

labdarúgó NB I Supka Attila Kisvárda Csizmadia Csaba Budafoki MTE Budafok

NB I: rég nem látott magyar túlerő az edzők között

2020-07-21 21:35:02

Amióta tizenkét klub alkotja a labdarúgó NB I mezőnyét, most először fordul elő, hogy többségben vannak a magyar szakvezetők, és csak három csapatnál irányít külföldi edző.

edzősors Szerhij Rebrov Supka Attila Predrag Rogan NB I Michael Boris

Felkészülés: földrengésre kelt, majd 5–1-re nyert a Budafok

2020-07-17 18:19:21

A Budafok 5–1-re győzött a szlovén második ligás NK Roltek Dob ellen a két labdarúgócsapat péntek esti szlovéniai felkészülési mérkőzésén.

felkészülés NB I Csizmadia Csaba Budafok

PMFC: „A következő hetekben nyilvánvalóvá válik, ki lesz a tulajdonos”

2020-07-05 00:02:36

Az NB I-ben újonc Budafoki MTE labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 2–0-ra legyőzte az NB II-be feljutó Pécsi MFC-t Halásztelken. A találkozó szünetében a pécsiek operatív igazgatójával, Győri Jánossal beszélgetett az NSO Tv stábja a PMFC gazdasági hátteréről, a stadionról és a célokról.