Tenisz: Djokovics kihagyhatja az Indian Wells-i és a miami tornát

A korábbi világelső Novak Djokovics várhatóan idén sem vehet részt az Indian Wells-i és a miami tenisztornán, miután az Egyesült Államok illetékes hatósága meghosszabbította a külföldi állampolgárokra vonatkozó, koronavírus elleni oltottsági kötelezettséget.

férfi tenisz Novak Djokovics ATP Miami ATP Indian Wells

Tenisz: Alcaraz a királyi hívás miatt izgult leginkább

2022-04-04 11:00:49

Pályafutása legnagyobb győzelménél is nagyobb hatást gyakorolt a spanyol király telefonhívása Carlos Alcarazra, aki vasárnap megnyerte a miami tenisztornát.

Carlos Alcaraz ATP Miami

Tenisz: Alcaraz nyerte a Miami Open döntőjét Ruud ellen

2022-04-03 22:03:05

Carlos Alcaraz nyerte meg a miami kemény pályás tenisztorna férfi versenyét, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a norvég Casper Ruudot – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Carlos Alcaraz ATP Miami

Tenisz: Fucsovics legyőzője döntőzik Casper Ruuddal

2022-04-01 21:42:36

Casper Ruud jutott be elsőként a döntőbe a miami tenisztorna férfi versenyében, miután a pénteki elődöntőben két játszmában kerekedett Francisco Cerúndolo fölé. Ellenfele a későbbi mérkőzésen a címvédő lengyel Hubert Hurkaczot búcsúztató, 18 éves Carlos Alcaraz lesz.

tenisz Casper Ruud Carlos Alcaraz ATP Miami

Tenisz: történelmet írt Miamiban a 18 éves spanyol fiú

2022-04-01 08:03:33

Carlos Alcaraz három játszmában, 6:7, 6:3, 7:6-ra legyőzte a szerb Miomir Kecmanovicsot a Miamiban zajló 1000-es tenisztorna férfi egyesének negyeddöntőjében, így bejutott az elődöntőbe, amelyben a Danyiil Medvegyevet kiejtő lengyel Hubert Hurkacz, a verseny címvédője vár rá.

tenisz Miomir Kecmanovics Carlos Alcaraz ATP Miami

Tenisz: a címvédő Hurkacz búcsúztatta Medvegyevet

2022-03-31 21:41:48

Az első helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev nem jutott a legjobb négy közé a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

tenisz férfi tenisz Hubert Hurkacz Danyiil Medvegyev ATP Miami

Tenisz: ismét pénzbüntetést kapott a balhézó Kyrgios

2022-03-31 21:20:53

35 ezer dolláros (11.6 millió forint) pénzbüntetést kapott Nick Kyrgios ausztrál teniszező, mert a miami tornán a Jannik Sinnerrel szemben elveszített nyolcaddöntős meccse közben a bírót kritizálta és széttörte az ütőjét.

tenisz Nick Kyrgios Jannik Sinner ATP Miami

Tenisz: Kyrgios üvöltözött, ütőt tört; Cicipasz és Fritz is kiesett

2022-03-30 10:05:52

A harmadik helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz a nyolcaddöntőben búcsúzott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyében, míg Nick Kyrgios ismét botrányos viselkedésével hívta fel magára a figyelmet

tenisz Sztefanosz Cicipasz Nick Kyrgios ATP Miami

Tenisz: véget ért Linda Fruhvirtová nagy menetelése Miamiban

2022-03-29 08:48:12

Véget ért a női világranglista 279. helyén álló Linda Fruhvirtová nagy menetelése, a 16 éves cseh játékost az ötödikként rangsorolt spanyol Paula Badosa búcsúztatta két sima játszmában a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán. A férfiak mezőnyében Sztefanosz Cicipasz szintén két szettben győzte le Alex De Minaurt.

tenisz női tenisz férfi tenisz WTA Miami Sztefanosz Cicipasz Paula Badosa

Tenisz: Medvegyev könnyedén került a 16 közé Miamiban

2022-03-28 20:30:56

A Miamiban zajló WTA 1000-es torna 3. fordulójában a férfiaknál az első kiemelt orosz Danyiil Medvegyev alig másfélóra alatt jutott túl a spanyol Pedro Martínezen, míg a hölgyeknél a 2. fordulóban Bondár Annát döntő szettben búcsúztató amerikai Danielle Collins 67 perc jutott a legjobb nyolc közé a tunéziai Onsz Dzsabúr ellen.

Danyiil Medvegyev ATP Miami

Tenisz: Fucsovics Márton két szettben búcsúzott Miamiban

2022-03-27 08:02:48

Fucsovics Márton a második fordulóban búcsúzott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyében – írja az MTI.

tenisz Fucsovics Márton ATP Miami

Tenisz: Medvegyev nyerte a volt világelsők csatáját Miamiban

2022-03-26 19:17:26

Az első helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev két játszmában kerekedett a brit Andy Murray fölé a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyének 2. fordulójában, szombaton.

tenisz női tenisz férfi tenisz WTA Miami Danyiil Medvegyev Andy Murray

Tenisz: Fucsovics két szettben továbbjutott Miamiban

2022-03-25 00:27:22

Fucsovics Márton 6:3, 6:4-re legyőzte a hazai környezetben játszó Marcos Giront a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna 9.5 millió dollár (3.3 milliárd forint) összdíjazású férfiversenyében.

Tenisz: Djokovics után Nadal is kihagyja a következő 1000-es tornát

2022-03-13 10:33:19

Rafael Nadal nem indul a Miamiban március 21-én kezdődő kemény pályás tenisztorna 9.5 millió dollár (3.3 milliárd forint) összdíjazású férfiversenyében – számolt be a versenyigazgató nyilatkozata alapján a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Rafael Nadal ATP Miami

Tenisz: Djokovics nem indulhat a két amerikai mestertornán

2022-03-10 09:23:28

A helyi szabályozások miatt nem indulhat az Indian Wells-i és az azt követő miami ATP 1000-es tenisztornán a világranglistán második Novak Djokovics, aki továbbra sem oltatja be magát koronavírus ellen.

koronavírus Novak Djokovics ATP Miami ATP Indian Wells

Tenisz: Hubert Hurkacz nyerte meg a döntőt Miamiban

2021-04-04 21:38:30

A lengyel Hubert Hurkacz nyerte meg a Miamiban rendezett kemény pályás tenisztorna 4.3 millió dollár (1.3 milliárd forint) összdíjazású férfi versenyét, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte az olasz Jannik Sinnert – számolt be róla az MTI.

Hubert Hurkacz ATP Miami Jannik Sinner tenisz

Tenisz: a Fucsovicsot kiejtő Rubljov az elődöntőben búcsúzott

2021-04-03 09:16:02

A lengyel Hubert Hurkacz az orosz Andrej Rubljov legyőzésével döntőbe jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna 4.3 millió dollár (1.3 milliárd forint) összdíjazású férfi versenyében.

Tenisz Hubert Hurkacz Andrej Rubljov ATP Miami

Tenisz: Sinner az első döntős a férfiaknál Miamiban

2021-04-02 22:03:53

A 19 éves Jannik Sinner bejutott pénteken a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna 4.3 millió dollár (1.3 milliárd forint) összdíjazású férfi versenyének döntőjébe.

Roberto Bautista-Agut Jannik Sinner ATP Miami

Tenisz: Fucsovics mumusa először elődöntős Mastersen

2021-04-02 07:50:40

Andrej Rubljov két szoros játszmában, 7:5, 7:6-ra legyőzte a 20 éves amerikai Sebastian Kordát a Miamiban zajló tenisztorna férfi egyesének negyeddöntőjében, így életében először négy közé jutott ATP 1000-es kategóriájú versenyen.

tenisz Sebastian Korda Bianca Andreescu Ashleigh Barty Andrej Rubljov ATP Miami

Tenisz: Hurkacz szetthátrányból búcsúztatta Cicipaszt Miamiban

2021-04-01 22:52:59

A 26. helyen rangsorolt Hubert Hurkacz a másodikként rangsorolt Sztefanosz Cicipasz elleni csütörtöki győzelemmel elődöntőbe jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna 3.2 millió dollár (980 millió forint) összdíjazású férfiversenyében.