Találatok a ATP Miami címkére

Találatok száma: 53

Tenisz: Novak Djokovics megerősítette, indul Miamiban

2021-03-06 10:40:55

A világelső Novak Djokovics megerősítette indulási szándékát a március végi miami kemény pályás tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Novak Djokovics ATP-torna ATP Miami

Tenisz: az elődöntőben kikapott Fucsovics legyőzője Miamiban

2019-03-29 20:35:48

Az elődöntőig tartott a második fordulóban Fucsovics Mártont legyőző kanadai Felix Auger-Aliassime menetelése Miamiban. A négy között John Isner két játszmában legyőzte, így az amerikai jutott a fináléba.

Roger Federer John Isner Fucsovics Márton Felix Auger-Aliassime Denis Shapovalov ATP Miami

Tenisz: Fucsovics legyőzője már az elődöntőben Miamiban

2019-03-28 07:37:07

Az ötödik helyen kiemelt cseh Karolína Plísková és meglepetésre a kanadai Felix Auger-Aliassime – Fucsovics Márton korábbi legyőzője – is bejutott az elődöntőbe a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA Miami Miami Karolína Plísková Felix Auger-Aliassime ATP Miami

Tenisz: Federer könnyedén legyőzte Medvegyevet, nyolc közé került

2019-03-27 21:41:42

A háromszoros bajnok Roger Federer bejutott a negyeddöntőbe a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán, miután két sima játszmában jobbnak bizonyult az orosz Danyiil Medvegyevnél.

Roger Federer Danyiil Medvegyev ATP Miami

Tenisz: a címvédő már a nyolc között, Djokovics kiesett Miamiban

2019-03-26 22:39:57

A címvédő amerikai John Isner bejutott a legjobb nyolc közé, míg az első helyen kiemelt Novak Djokovics kikapott a spanyol Roberto Bautista Aguttól a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz WTA Miami Roberto Bautista Agut Novak Djokovics John Isner ATP Miami

Tenisz: Halep jó úton jár a világelsőség felé

2019-03-24 23:28:10

Túljutott a harmadik fordulón is Simona Halep a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán, a román játékos a szlovén Polona Hercogot győzte le szetthátrányról fordítva három játszmában.

tenisz WTA Miami Venus Williams Simona Halep ATP Miami

Videó: aláírást kértek, egészen mást kaptak Kyrgiostól

2019-03-23 14:15:25

Az ausztrál Nick Kyrgios sima győzelmet aratott a miami ATP-torna második fordulójában, majd ahogy azt már sokszor láttuk, megkérték, hogy írja alá a kamerát. Igen ám, de a 23 éves játékos úgy döntött, ezúttal nem ad autogramot, inkább csak egy háromszöget rajzolt…

videó tenisz Nick Kyrgios ATP Miami

Tenisz: Fucsovicsék NFL-csapat otthonában játszanak – KÉPEK

2019-03-22 11:53:46

A fejlesztések ellehetetlenítése miatt a Miami Dolphins NFL-csapatának komplexumába költözött a tenisz mester- és premiertorna.

tenisz WTA Miami Miami Dolphins Itt van Amerika Fucsovics Márton Babos Tímea

Videó: ijesztő jelenet Miamiban, elterült a földön a spanyol teniszező

2019-03-21 11:01:31

Ijesztő módon ért véget Nicola Kuhn és Mischa Zverev mérkőzése a miami kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában. A spanyol színekben versenyző innsbrucki születésű játékos 6:4, 5:2-re is vezetett már Alexander Zverev bátyja ellen, elpackázott nyolc meccslabdát, majd úgy esett ki, hogy nem is tudta befejezni a mérkőzést…

tenisz Nicola Kuhn Mischa Zverev ATP Miami

Tenisz: kanadai–norvég csata győztesére vár Fucsovics Miamiban

2019-03-21 10:18:46

Az egyaránt selejtezőből főtáblára jutó kanadai Felix Auger-Aliassime vagy a norvég Casper Ruud vár Fucsovics Mártonra a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyének második fordulójában.

Fucsovics Márton ATP Miami

Tenisz: Fucsovics Federerrel edzett, és selejtezőssel kezd

2019-03-19 09:18:33

A 20-szoros Grand Slam-bajnok Roger Federerrel edzett hétfőn Fucsovics Márton, aki a férfiak számára szerdán elrajtoló miami kemény pályás tenisztornára készül.

tenisz Roger Federer Fucsovics Márton ATP Miami

Tenisz: negyedjére sikerült, Isner mesterversenyt nyert

2018-04-01 21:50:14

John Isner 6:7, 6:4, 6:4-re legyőzte Alexander Zverevet a Miamiban rendezett kemény pályás tenisztorna döntőjében, ezzel megszerezte első mestertorna-győzelmét.

tenisz John Isner Alexander Zverev ATP Miami

Tenisz: Alexander Zverev jutott másodikként döntőbe Miamiban

2018-03-31 10:22:06

Alexander Zverev lesz John Isner ellenfele a férfi egyes döntőjében a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán. A német játékos 7:6, 6:2-re verte meg az elődöntőben a spanyol Pablo Carreno Bustát.

tenisz Pablo Carreno-Busta Alexander Zverev ATP Miami

Tenisz: az első szettet behúzta, de kiesett a címvédő Miamiban

2018-03-27 07:51:49

Venus Williams három játszmában (5:7, 6:1, 6:2) legyőzte a címvédő Konta Johannát a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női egyesének nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Miami Viktorija Azarenka Venus Williams Tomás Berdych Petra Kvitová

Tenisz: Federer döntött, ismét kihagyja a salakpályás szezont

2018-03-25 08:18:50

Roger Federer a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornától való búcsút követően úgy döntött, hogy az elmúlt évekhez hasonlóan idén is kihagyja a salakpályás szezont.

tenisz Roland Garros Roger Federer ATP Miami

Tenisz: Fucsovics az első körben búcsúzott Miamiban

2018-03-21 19:31:51

A Miamiban zajló kemény pályás férfi tenisztornán Fucsovics Márton két szettben, 6:4, 6:4-re kikapott a német Maximilian Marterertől, így már az első fordulóban búcsúzott.

tenisz Maximilian Marterer Fucsovics Márton ATP Miami

Tenisz: Fucsovics Dimitrovval játszhat a miami mestertornán

2018-03-19 20:58:44

Elkészült a teniszezők miami mestertornájának sorsolása, amelyből kiderül, hogy Fucsovics Márton akár a világbajnoki címvédő Grigor Dimitrovval is összecsaphat a második fordulóban!

Grigor Dimitrov Fucsovics Márton Babos Tímea ATP Miami

Tenisz: Tsonga újabb tornát mondott le sérülése miatt

2018-03-08 17:55:36

Térdsérülése miatt a március 19-én kezdődő miami kemény pályás férfi tenisztornán sem tud részt venni Jo-Wilfried Tsonga.

tenisz Jo-Wilfried Tsonga ATP Miami

Tenisz: Nadal Indian Wellsben és Miamiban sem indul

2018-03-02 18:41:43

Combsérülése miatt Rafael Nadal a két amerikai szupertornán, Indian Wellsben és Miamiban sem indul.

tenisz Rafael Nadal Indian Wells ATP Miami

Tenisz: Federer nem hibázott, álomdöntő Miamiban

2017-04-01 07:06:18

Roger Federer hatalmas csatában, 7:6, 6:7, 7:6-ra legyőzte az ausztrál Nick Kyrgiost a miami kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében, így a svájci klasszis lesz Rafael Nadal ellenfele a vasárnapi fináléban.