Találatok a ATP Cincinnati címkére

Találatok száma: 35

Tenisz: az olimpiai bajnok Zverev nyerte a cincinnati 1000-est

2021-08-23 07:47:02

Az olimpiai bajnok Alexander Zverev két sima játszmában, 6:2, 6:3-ra legyőzte az orosz Andrej Rubljovot a cincinnati Masters-tornák valaha volt legrövidebb döntőjében, 59 perc alatt, így életében ötödször nyert meg ATP 1000-es versenyt.

tenisz Andrej Rubljov Alexander Zverev ATP Cincinnati

Tenisz: Barty elődöntős, a férfiaknál a top 4 a négy között Cincinnatiben

2021-08-20 21:59:45

A nőknél világelső ausztrál Ashleigh Barty könnyed győzelemmel jutott négy közé a Cincinnatiben zajló tenisztornán.

WTA Cincinnati Ashleigh Barty Andrej Rubljov ATP Cincinnati

Tenisz: továbbjutottak az olimpiai bajnokok Cincinnatiben

2021-08-19 08:20:36

A férfi és a női egyes olimpiai bajnoka is továbbjutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójából.

tenisz WTA Cincinnati Belinda Bencic Alexander Zverev ATP Cincinnati

Tenisz: Rubljov nyert, Szvitolina kikapott Cincinnatiben

2021-08-18 22:12:37

A negyedik helyen kiemelt játékosok közül a férfiak között Andrej Rubljov továbbjutott, női mezőnyben Jelina Szvitolina viszont kiesett a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában – közölte a Magyar Távirati Iroda.

WTA Cincinnati Jelina Szvitolina Danyiil Medvegyev Ashleigh Barty Andrej Rubljov ATP Cincinnati

Tenisz: Halep továbbjutott, Bautista kiesett Cincinnatiben

2021-08-17 23:36:17

A 12. helyen kiemelt Simona Halep a legjobb 32 közé jutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

WTA Cincinnati Simona Halep Roberto Bautista ATP Cincinnati

Tenisz: esős meccs, borús Fucsovics – kikapott a magyar

2021-08-16 23:49:44

Eső miatt félbe kellett szakítani Fucsovics Márton és Félix Auger-Aliassime mérkőzését a cincinnati ATP-torna első fordulójában. Az eső nemsokára elállt, a meccs folytatódott, de Fucsovicsnak nem sikerült fordítania, két szettben (7:6, 6:3) vereséget szenvedett, így búcsúzott a versenytől.

Félix Auger-Aliassime Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: Fucsovics Cincinnatiben tér vissza a pályára

2021-08-14 14:40:03

Fucsovics Márton a kanadai Felix Auger-Aliassime ellen tér vissza a teniszpályára a vasárnap rajtoló, 3.7 millió dollár (1.1 milliárd forint) összdíjazású cincinnati keménypályás tornán – közölte a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Fucsovics Márton Felix Auger-Aliassime ATP Cincinnati ATP

Tenisz: Fucsovics világbajnokot verve jutott a 16 közé

2020-08-25 06:44:34

A New Yorkban zajló, eredetileg Cincinnatibe tervezett kemény pályás ATP 1000-es tenisztorna második fordulójában Fucsovics Márton háromszettes, 2 óra 26 percig tartó mérkőzésen legyőzte a 2017-es világbajnok bolgár Grigor Dimitrovot, és bejutott a legjobb 16 közé, ahol a világranglista harmadik helyén álló Dominic Thiemet legyőző szerb Filip Krajinovics lesz az ellenfele.

Grigor Dimitrov Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: Fucsovics Márton harmadszor is győzött New Yorkban

2020-08-23 20:44:37

A New Yorkban zajló, eredetileg Cincinnatibe tervezett kemény pályás ATP 1000-es tenisztorna első fordulójában Fucsovics Márton magabiztos, kétjátszmás győzelmet aratott a szlovákiai Gombos Norbert ellen, így bejutott a verseny második fordulójába, ahol Grighor Dimitrov lesz az ellenfele.

tenisz Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: Fucsovics feljutott a főtáblára New Yorkban

2020-08-21 18:35:57

Fucsovics Márton két sima játszmában (6:1, 6:2) legyőzte a spanyol Pedro Martínezt a New Yorkban zajló, eredetileg Cincinnatibe tervezett kemény pályás ATP 1000-es tenisztorna selejtezőjének második fordulójában, így feljutott a főtáblára.

tenisz Pedro Martínez Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: Balázs nem jutott tovább a New York-i selejtezőből

2020-08-21 06:49:15

Balázs Attila három szettben kikapott az amerikai Sebastian Kordától a New Yorkban zajló, eredetileg Cincinnatibe tervezett ATP-tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.

tenisz Sebastian Korda Balázs Attila ATP Cincinnati

Tenisz: Fucsovics győzelemmel kezdett New Yorkban

2020-08-20 21:49:06

Fucsovics Márton győzelemmel mutatkozott be a New Yorkban zajló, eredetileg Cincinnatibe tervezett ATP-tenisztorna selejtezőjének első fordulójában, csütörtökön.

tenisz Fucsovics Márton Brandon Nakashima ATP Cincinnati

Tenisz: Djokovics szettelőnyről kapott ki az elődöntőben

2019-08-18 10:58:14

A világelső szerb Novak Djokovics az elődöntőben búcsúzott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyében.

Novak Djokovics Danyiil Medvegyev ATP Cincinnati

Tenisz: cincinnati meglepetés, elúszott a világelsőség

2019-08-17 22:40:07

A múlt héten még világelső Ashleigh Barty nem jutott be a fináléba a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA Cincinnati ATP Cincinnati

Tenisz: Federer legyőzője simán kikapott Cincinnatiben

2019-08-17 10:28:26

Amilyen gyorsan legyőzte Roger Federert, ugyanolyan sima mérkőzésen kikapott honfitársától, Danyiil Medvegyevtől az orosz Andrej Rubljov a cincinnati ATP-tornán. A győztesre így a francia Lucas Pouille-t két játszmában legyőző Novak Djokovics vár  a döntőbejutásért vívandó mérkőzésen.

Udvardy Panna Szvetlana Kuznyecova Roger Federer Richard Gasquet Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: nagy meglepetésre Federer kiesett Cincinnatiben

2019-08-15 23:22:00

Roger Federer meglepetésre a 3. fordulóban kiesett a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyében – a svájci két szettben maradt alul (6:3, 6:4) az orosz Andrej Rubljovval szemben.

tenisz Roger Federer Andrej Rubljov ATP Cincinnati

Tenisz: Kyrgios furcsa trükkel játszotta ki a büntetést – videó

2019-08-15 11:28:10

Mint arról beszámoltunk, a nyolcadik helyen kiemelt Karen Hacsanov három szettben legyőzte Nick Kyrgiost a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyének szerdai játéknapján. A balhéiról is ismert ausztrál teniszező ezúttal is „kitett” magáért: többször összeveszett a mérkőzést vezető Fergus Murphyvel, majd különleges módszerrel oldotta meg, hogy az ütői széttöréséért ne büntessék meg.

tenisz Nick Kyrgios Cincinnati ATP Cincinnati

Tenisz: Barty és Halep is orosz ellenfelet búcsúztatott Cincinnatiben

2019-08-15 08:26:26

Az első helyen kiemelt Ashleigh Barty és a negyedikként rangsorolt Simona Halep is orosz ellenfelet búcsúztatott a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének szerdai játéknapján.

Tenisz: nem jól sikerült Murray visszatérése egyesben

2019-08-13 08:43:25

A francia Richard Gasquet két szettben legyőzte Andy Murrayt, a britek korábbi világelsőjét hétfőn a Cincinnatiban zajló tenisztorna férfiversenyének 1. fordulójában.

WTA Cincinnati Andy Murray ATP Cincinnati

Tenisz: Cilic kiemeltként rögtön kiesett Cincinnatiben

2019-08-12 23:16:51

A moldovai Radu Albot két szettben kerekedett a 14. helyen kiemelt horvát Marin Cilic fölé a Cincinnatiben zajló tenisztornán a férfiak között hétfőn. Ugyanitt a női versenyen a két évvel ezelőtti Roland Garros-bajnok, a lett Jelena Ostapenko döntő szettben búcsúzott a Kazah Julija Putyincevával szemben, szintén az első fordulóban.