Találatok a 2. forduló címkére

Találatok száma: 317

Megvan az újonc Kozármisleny első sikere

2022-08-04 14:17:14

Nagyszerűre sikerült hazai pályán az NB II-es bemutatkozása a Kozármislenynek, amely magabiztos, jó játékkal győzte le 3–1-re a Tiszakécskét. Már az első félidőben megszületett a végeredmény; a második játékrészben három helyen is változtattak a vendégek, de a játékrész legnagyobb helyzetét így is Kotroczó kapufája jelentette.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II Kozármisleny 2. forduló

Kiütötte barcikai vendégét a Békéscsaba

2022-08-07 00:08:33

A szünetben még döntetlen volt az állás a Békéscsaba és a Kazincbarcika összecsapásán, aztán a második félidő elején a vendégek tíz főre fogyatkoztak. Innentől kezdve a hazaiak vérszemet kapva egymás után lőtték a gólokat, és közönségszórakoztató mérkőzésen 6–1-es győzelmet arattak a labdarúgó NB II 2. fordulójában.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II Kazincbarcika Békéscsaba 2. forduló

Fordítani tudott a Szeged az ETO otthonában

2022-08-06 23:55:23

A labdarúgó NB II 2. fordulójában az első bajnokiját megnyerő ETO a MTK-tól vereséget szenvedő Szegedet látta vendégül. Győri előnnyel fordultak a csapatok, a második félidőben viszont már a vendégek akarata érvényesült – 2–1-re nyertek.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged-Csanád Szeged NB II ETO FC Győr

Nem bírtak egymással a piros-fekete csapatok Budafokon

2022-08-06 23:39:14

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Budafok fogadta a Pécset. A piros-fekete csapatok csatáján hiába fordított a BMTE, a második félidőben egyenlített a PMFC, így 2–2-vel zárult a mérkőzés.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécs NB II Budafok 2. forduló

Csabai hatos, gyirmóti négyes, botlott az MTK, otthon kapott ki az ETO

2022-08-04 14:14:28

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 2. fordulójában. Az MTK fordulatos meccsen ikszelt Szentlőrincen, a Gyirmót fölényesen győzött Dorogon, a Nyíregyháza a Haladás elleni vereséggel debütált Sényőn, a Csákvár a Siófokot verte meg. Az esti programban az ETO hazai pályán előnyről maradt alul a Szegeddel szemben, mindkét otthon játszó újonc, a Mosonmagyaróvár és a Kozármisleny is nyerni tudott, a Budafok pedig döntetlenre végzett a vendég Péccsel.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Szentlőrinc Szeged Siófok

Mészáros gólja három pontot ért a Csákvárnak

A labdarúgó NB II 2. fordulójában megszerezte idénybeli első győzelmét a Csákvár, amely Mészáros Dávid találatával múlta felül a nyitányon a Diósgyőrt legyőző Siófokot.

élő közvetítés labdarúgó NB II Siófok NB II Csákvár 2. forduló

Mervó szólója nagyot szólt a hajrában az MTK ellen

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Szentlőrinc egy félidőn át remekül tartotta magát a múlt idényben még élvonalban szereplő MTK ellen, de a fővárosiak a fordulás után gyorsan kettőt is berámoltak a piros-feketéknek. Mervó Bencéék azonban egy pillanatra sem adták fel, és egy pontot otthon tudtak tartani (3–3).

élő közvetítés labdarúgó NB II Szentlőrinc NB II MTK 2. forduló

Idegenben született meg a Haladás első győzelme

A labdarúgó NB II 2. fordulójában nyeretlen csapatok találkoztak Sényőn, a Nyíregyháza Spartacus ideiglenes hazai pályáján. A Haladás a kiegyenlített első félidő utolsó másodperceiben szerzett vezetést, s mint később kiderült, győztes gólt, mert a Szpari hiába nyomott a második játékrészben, csak helyzetekig jutott (0–1).

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Haladás

NB I: Úgy érzem, kicsit lejtett a pálya – Bárány Donát

2022-08-07 02:42:09

A labdarúgó NB I 2. fordulójában a Debreceni VSC feszült hangulatú, sárga lapokkal bőven tarkított mérkőzésen 1–1-re végzett a vendég Kecskeméttel. A találkozó után a két gólszerzővel, Bárány Donáttal és Szabó Leventével beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó labdarúgó NB I Szabó Levente NSO Tv NB I Megyeri Balázs

DVSC: Mi lesz, amikor Gróf Dávid felépül? Jó kérdés… – Megyeri Balázs

2022-08-07 01:59:18

A labdarúgó NB I 2. fordulójában a Debreceni VSC feszült hangulatú, sárga lapokkal bőven tarkított mérkőzésen 1–1-re végzett a vendég Kecskeméttel. A találkozó után a debreceniek kapusával, a 12 év légióskodás után újra az NB I-ben védő Megyeri Balázzsal beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó labdarúgó NB I NSO Tv NB I Megyeri Balázs Loki

NB I: Nem találtunk kaput, de három gólt lőhettünk volna – Janeiro az első félidőről

2022-08-06 22:41:42

A labdarúgó NB I 2. fordulójában a Debreceni VSC feszült hangulatú, sárga lapokkal bőven tarkított mérkőzésen 1–1-re végzett a vendég Kecskeméti TE-vel. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

labdarúgó NB I Szabó IstVán NB I Loki Kecskemét KTE

NB I: a Kecskemét elvitt egy pontot a Debrecen otthonából

2022-08-06 18:16:15

A labdarúgó NB I 2. fordulójában a Debreceni VSC feszült hangulatú mérkőzésen 1–1-re végzett a vendég Kecskeméti TE-vel.

labdarúgó NB I NB I Loki Kecskemét KTE Debrecen

Parázs meccsen a nagyot harcoló Kecskemét pontot rabolt Debrecenből

2022-08-06 17:51:22

A labdarúgó NB I 2. fordulójában a Debreceni VSC feszült hangulatú, sárga lapokkal bőven tarkított mérkőzésen 1–1-re végzett a vendég Kecskeméttel. A szerencsés lila-fehérek több mint hét év után szereztek újra gólt az NB I-ben.

Paks: Időzített bomba volt az egész mérkőzésen – Haraszti Zsolt

2022-08-06 00:33:11

A labdarúgó NB I 2. fordulójának nyitó mérkőzésén az újonc Vasas hazai pályán 2–2-re végzett a Pakssal. A balhés véget ért találkozó után az egyik paksi gólszerzővel, Haraszti Zsolttal beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó labdarúgó NB I Vasas Paks NSO Tv NB I

Vasas: Nincs harag, mindenki nyerni akar – Holender a meccs végi balhéról

2022-08-06 00:08:28

A labdarúgó NB I 2. fordulójának nyitó mérkőzésén az újonc Vasas hazai pályán 2–2-re végzett a Pakssal. A hazaiak első gólját a korábbi gólkirály, a piros-kékben most debütáló Holender Filip lőtte, akivel beszélgetett is a balhés végjáték után az NSO Tv stábja.

NB I: „Nem csináltam olyat, mint Mourinho” – Waltner a meccs végi balhéról

2022-08-05 22:43:45

A labdarúgó NB I 2. fordulójának nyitó mérkőzésén az újonc Vasas hazai pályán 2–2-re végzett a Pakssal. A hazaiak első gólját a korábbi gólkirály, a piros-kékben most debütáló Holender Filip lőtte. Mindkét csapatban kizárólag magyar futballisták léptek pályára. A balhés végjáték után így értékeltek a vezetőedzők.